Autor:

Leeleeth

Data publikacji:

09.04.2014

zaloguj się, żeby móc oceniać artykuły

Miłość góry przenosi...

Już wkrótce kolejne spotkanie z Synkiem, drugie i bardzo ważne bo chcemy poznać nasze dzieci. Chłopcy nie mogą się doczekać. Trudne są takie momenty, Te chwile gdy nadal nie możemy być razem, wszystko już czeka na naszego Malca, i my czekamy. Nie jest idealnie, nie skończyliśmy remontu ale jakie to ma teraz znaczenie?
Niesamowite jak zmienia się spojrzenie na wiele spraw... Czekaliśmy na zdrowa dziewczynkę, a mamy chłopczyka z problemami, nasza potrzeba kochania dziecka była większa niż sądziłam. Lubię ta myśl, ze jestem Jego MAMĄ.. Nie dałam mu życia ale przejmę za nie odpowiedzialność. Tak bardzo chciałabym stanąć na wysokości zadania i dać mu to czego do tej pory nie doświadczył, wzrusza mnie to jaki jest dzielny, jak znosił samotność, jak wiele dźwiga na swoich wątłych ramionach... Mój Syneczek...i błogość rozlewa się po sercu..
Mamy tak wiele nadziei, że nasze uczucia, pozwolą Mu zapomnieć o złych doświadczeniach, ze przy naszych chlopcach poczuje się beztroskim dzieckiem, że Jego rozwój ułoży się jak najlepiej... Mamy nadzieje, mimo wszystko wiedząc, ze czasem i miłość nie uleczy, znamy ciężar decyzji, teoretycznie jesteśmy gotowi na wiele scenariuszy, nawet tych najgorszych....
Jedno jest pewne chcemy Go kochać dokładnie takim jakim jest, może idealnym a może wcale nie, może genialnym albo i nie, moze takim jakim poprostu ma być. Mój trzeci Syn :-)

Komentarze

 • avatar
  JMA

  09/04/2014 - 18:04

  Jestem z Was naprawdę dumna :) a szczególnie ze słów jakie napisałaś "Nie dałam mu życia ale przejmę za nie odpowiedzialność" no przepięknie naprawdę :)
  a co do rozwoju w śród Waszych dwóch synów powiem, że ułatwi mu to w jakiś sposób dostosować się do życia, gwarantuję że będzie się od chłopców wielu rzeczy uczył jak i również naśladował :) ale to mu na pewno nie zaszkodzi.

  Nie mogę się już doczekać jak umieścisz wpis że Wasz Maluszek jest już z Wami w domu.... czekam na taki każdego dnia a pewnie jeszcze trochę czasu minie....

  Dużo Miłości w Was a to już kiedyś napisałam pod Twoim wpisie :)

  Pozdrawiam Was mocno i czekam na kolejne tak pozytywne wpisy od Was :):)

  Ma dusza mówi choć ciało nie chce słuchać, że muszę żyć da­lej bo mam dla kogo,muszę być sil­na i uśmie­chać się mi­mo bólu....
  A może tam w niebiosach, cze­ka na Ciebie pudełko czekoladek lecz następnym razem zostań z Nami...
 • avatar
  Bobetka

  10/04/2014 - 06:04

  - spotkanie całej waszej rodziny :) Koniecznie napisz, jak było. Jak dzieci zareagowały wzajemnie na siebie.
  Powodzenia!

  Synku, nie mógłbyś być bardziej mój

  01.2005

  W każdym z nas tkwi talent. Ważne by go dostrzec i w niego uwierzyć

 • avatar
  Tykrokylek

  11/04/2014 - 08:04

  Pięknie! Czekam na wieści ze spotkania!

  Tygrysek i ...
  http://picasaweb.google.com/KwiatkowyTygrysek/Magda?authkey=Gv1sRgCOnSppWiprioHA#
  http://tykrokylek.blogspot.com/