KLINIKA PROVITA W KATOWICACH

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nini
Posty: 1511
Rejestracja: 10 wrz 2003 00:00

KLINIKA PROVITA W KATOWICACH

Post autor: nini »

Raport finalny 2015 dot. Kliniki Leczenia Niepłodności Angelius Provita

Witam Was Kochani
W Katowicach na ul. Żelaznej, na drugim piętrze Kliniki 2000 powstaje nowa klinika, pełna nazwa to PROVITA - Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej.
Nareszcie :lol:
Otwarcie kliniki miało nastąpić z końcem września ale troszkę się wszystko przeciągnęło :( i otwarcie zostało przesunięte na listopad. Jestem pełna optymizmu i nadziei dla nas. Mają najlepszy sprzęt, na miejscu będą robić wszystkie badania i przeprowadzać zabiegi.
Dziewczyny strasznie się cieszę :lol: Mam nadzieję, że przyszłe pacjentki Provity :wink: wymienią się już niedługo pierwszymi spostrzeżeniami na temat leczenia w nowej klinice.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 07 paź 2004 20:00 przez nini, łącznie zmieniany 2 razy.
nini

I IUI nieudana
II IUI nieudana
IMSI nieudane
samanta78
Posty: 16598
Rejestracja: 08 wrz 2003 00:00

Post autor: samanta78 »

Super że w końcu ta klinika ruszy (mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać z ich usług :wink:)

Nini a nie orientujesz się czy tam też będą robić IUI i jacy lekarze tam będą pracować ???
po 6 latach walki doczekaliśmy się i mamy nasz mały WIELKI CUD - Synek ur. 11/2008
Awatar użytkownika
protus
Posty: 2983
Rejestracja: 31 sty 2003 01:00

Post autor: protus »

samanta25 pisze:Nini a nie orientujesz się czy tam też będą robić IUI i jacy lekarze tam będą pracować ???
nini!
Pisz, pisz...
Awatar użytkownika
liska
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2003 01:00

Post autor: liska »

Cześc dziewczyny, ja jestem u żródła bo leczę się u gina który jest właścicielem tej nowej kliniki.Faktycznie to będzie najnowocześniejsza z klinik tego typu.
Pozdrawiam
liska
samanta78
Posty: 16598
Rejestracja: 08 wrz 2003 00:00

Post autor: samanta78 »

A można wiedzieć kto jest właścicielem ??
po 6 latach walki doczekaliśmy się i mamy nasz mały WIELKI CUD - Synek ur. 11/2008
Awatar użytkownika
liska
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2003 01:00

Post autor: liska »

Nie wiem czy mogę tak na forum operować nazwiskiem .Nie chcę robić reklamy.I żle się wyraziłam współwłaściciel,bo to nie jest jedna osoba która otwiera tę klinike.
Jak chcesz to mogę na priv Ci przesłać dane.
Pozdrawiam
liska
Awatar użytkownika
protus
Posty: 2983
Rejestracja: 31 sty 2003 01:00

Post autor: protus »

liska!
Gdybyś mogła mi też na priva.
Dzięki
Awatar użytkownika
nini
Posty: 1511
Rejestracja: 10 wrz 2003 00:00

Post autor: nini »

Tak Samanto będą robiż IUI, absolutnie wszystko.
Jak pisze Liska będzie to jedna z najnowocześciejszych klinik :lol: Sama mam nadzieję, że uda mi się zajść w ciążę przed jej otwarciem a jeśli będę się tam leczyć to przynajmniej trafię w fachowe ręce. Znam na dzień dzisiejszy tylko jednego z lekarzy otwierających Provitę i wiem, że jest naprawdę fachowcem.
nini

I IUI nieudana
II IUI nieudana
IMSI nieudane
Awatar użytkownika
turkus
Posty: 67
Rejestracja: 13 paź 2003 00:00

Post autor: turkus »

Liska, proszę prześlij mi też na priva dane o osobach, które otwierają klinikę. Z góry dziękuję

Pozdrawiam :flowers:

Turkus
Awatar użytkownika
Dorota25
Posty: 96
Rejestracja: 31 maja 2003 00:00

Post autor: Dorota25 »

Czy ja też mogę prosić o te namiary i jakieś szczegóły?
Pozdrawiam
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

Dziewczyny, na forum można (a nawet trzeba :wink: ) operować nazwiskami lekarzy, więc śmiało piszcie tu, bo zamiast tworzyć ciekawy wątek, tworzy się wątek z prośbami o namiary, nazwiska itp. - a takie posty powinnam w zasadzie usunąć.
Ewka
Awatar użytkownika
liska
Posty: 13
Rejestracja: 04 lis 2003 01:00

Post autor: liska »

Kochane dziewczyny czuję się jak reklamodawca i głupio mi :oops: ,sama będe podchodzić do ICSI w tej klinice i nie mogę się już doczekać jej otwarcia.
Życzę wszystkim nam starającym powodzenia!!!
liska
Awatar użytkownika
doka
Posty: 213
Rejestracja: 20 maja 2002 00:00

Post autor: doka »

Dziewczyny podajcie namiary na tych lekarzy co będą przyjmować w tej Klinice. Proszę o nazwiska tych lekarzy? Nie róbcie z tego tajemnicy bo jak widzicie wolno o tym głośno pisać.
Awatar użytkownika
nini
Posty: 1511
Rejestracja: 10 wrz 2003 00:00

Post autor: nini »

Kochani jednym z lekarzy otwierających nową klinikę jest dr Mariusz Kiecka. Świetny fachowiec z życzliwym podejściem do pacjentki, konkretny, uprzejmy, chętnie odpowiada na nurtujące pytania, jestem z niego baaaaaaaaaaardzo zadowolona. Chodziłam do różnych lekarzy ale dr Kiecka jest absolutnie cudowny.
Nie znam niestety nazwiska wspólnika dr Kiecki ale mam nadzieję, że jest również w porządku.
To tyle co wiem, mam nadzieję, że mi się nie oberwie :? Chciałam abyście wiedzieli tyle ile ja wiem i chciałabym wiedzieć na Waszym miejscu.
ściskam Was
nini

I IUI nieudana
II IUI nieudana
IMSI nieudane
Awatar użytkownika
BIE
Posty: 1778
Rejestracja: 25 mar 2004 01:00

Post autor: BIE »

Witam. Drugi to dr Grettka....Jakie zdanie mam na jego temat...wiedzą Ci co zaglądali lub zaglądają na bytomskie wątki. Ogólnie - super lekarz i fajny człowiek. Mam do niego 100% zaufania.....chociaż czasem z całą pewnością daję mu popalić moimi "schizami" i pewnie patrząc na mnie tym spokojnym wzrokiem myśli sobie wtedy : o rany...idź już, idź już :firing: kobieto.....Tak pewnie było wczoraj.... Kolejny plus za wytrwałość i cierpliwość.....
ICSI listopad/grudzień.
Pozdrowki, pa.
[url=http://zpo.ath.cx/zp/i.php?ik=177][img]http://zpo.ath.cx/b/177.png[/img][/url]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”