PORÓD I CIĄŻA W LUBLINIE

Tematy istotne dla prawidłowego przebiegu ciąży (niepokojące sygnały organizmu, zagrożenia, leki, choroby, zdarzenia mogące wpłynąć na ciążę itp.)

Moderator: Moderatorzy jestem w ciąży

ODPOWIEDZ
dekoranetka8
Posty: 19
Rejestracja: 20 maja 2013 11:08

PORÓD I CIĄŻA W LUBLINIE

Post autor: dekoranetka8 »

Witam Was dziewczyny!
Pozwoliłam sobie rozpocząć nowy temat, ponieważ szukam lekarza prowadzącego moją ciążę w Lublinie. Kogo polecacie? Szczególnie ciążę po ivf lub z rozległą endometriozą. Napewno wątek przyda się nie tylko mi :)

-- 14 wrz 2013 14:38 --

Dodam jeszcze, że dobrze by było, gdyby wybór lekarza był od razu wyborem szpitala :) Tzn. żeby lekarz też pracował w szpitalu. Jak myślicie?

-- 14 wrz 2013 15:03 --

... więc gdzie w Lublinie najlepiej rodzić? :)
2010 laparo - endometrioza 4 st.
6x IUI :(
Program in-vitro refundacja MZ
kwalifikacja w INVIMED Warszawa, dr.D.
Transfer w 3 dobie 1 zarodeczka i został 1 mrozaczek :)
HCG:7dpt 9,7; 12dpt 235; 14dpt 740
jest serduszko :love:
nosleep
Posty: 6
Rejestracja: 07 sty 2014 12:57

Re: Ciąża i poród w Lublinie

Post autor: nosleep »

Szczerze mogę polecić dr Gorczycę, dr Morawską i dr Pietrasa. Większość z nich przyjmuję w Szpitalu na Chodźki. Dr Morawska na Staszica. Są super i mają bardzo dobre opinie wśród swoich pacjentek.
weterynarka
Posty: 11
Rejestracja: 21 maja 2013 15:16

Re: Ciąża i poród w Lublinie

Post autor: weterynarka »

Dr Pietras pracuje na Jaczewskiego.
15.08.12 (11tc.)
04.12.12 (5 tc.)
Franusia 12.05.13 (18 tc.)
Kochane maluszki...sercem z Wami na zawsze...
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: PORÓD I CIĄŻA W LUBLINIE

Post autor: oluska_m »

Kochani forumowiczeW ramach trwającego Tygodnia Świadomości Niepłodności zapraszamy do udziału w akcji Pocztówek Nadziei Tegoroczna odsłona ma wyjątkowy wymiar: nie tylko dzielimy się nadzieją, ale tym razem ślemy pocztówkę również do polityków i mediów.Pełną informację znajdziesz :arrow: tutaj jest też utworzone wydarzenie na facebook

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


anullax22
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2015 16:12

Usg 4D u kogo - Lublin

Post autor: anullax22 »

Witam. Mam pytanie do mam z Lublina oczywiście jeśli takie tu są:):) jakiego lekarza polecacie do wykonania usg 3D/4D. Chodzi mi o lekarza który udzieli wszystkich niezbędnych informacji, a nie o takiego który większość czasu przemilczy. Chciałabym też otrzymać płytkę z nagranym usg:) pozdrawiam :):)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”