Autor:

natii2002

Data publikacji:

01.04.2011

zaloguj się, żeby móc oceniać artykuły

straszny sen

U nas ogólnie wszystko ok czujemy się bardzo dobrze, wyniki są ok wczoraj zaczęliśmy 17 tydzień a 12 idziemy do gina. Miałam dziś straszny sen prawdopodobnie był spowodowany moimi myślami, czy z dzidzią jest ok i czy na wizycie nie będzie żadnych rewelacji. Sen był straszny byłam u położnej która nie mogła wyczuć tętna dzidziusia. Więc kazała mi iść na oddział na usg. Lekarz zrobił mi usg i okazało się że maluch się nie rozwija. A więc dali mi tabletkę na poronienie i kazali iść do domu. M. ze mną nie było tylko moja mama w domu, strasznie płakałam a ona powiedziała, że nie mam się martwić, bo będzie następne to było straszne. Sen był tak realistyczny, że jak się obudziłam miałam mokre oczy od płaczu. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Mam nadzieję, ze to był tylko sen :-) Opisałam, go wam bo nie chciałam nikomu go opowiadać, bo pomyśleli że jestem nienormalna no i nie chciałam martwić M. a potrzebowałam się wygadać.

Komentarze

 • zwierzyna83

  02/04/2011 - 08:04

  hej Nati! ja dzisiaj zaczynam dwunasty tydzień i wiesz co? w środę miałam iść na wizytę do gina a w nocy z wtorku na środę budziłam się co chwilę i śniło mi się, że robili mi usg i maluch ma mnóstwo wad itd. A w środę okazało się, że pięknie się rozwija i jest wszystko Ok :)Więc to chyba nasze lęki dają o sobie znać w ten sposób. Nic się nie martw. Będzie dobrze. Trzymam kciuki i proszę o wpis po badaniu:)

 • Venona

  02/04/2011 - 18:04

  17 tydzień to już ładny wynik - maluszek na pewno się świetnie rozwija, w przeciwnym razie już dawno spakowałby walizki. Trzymam kciuki za zdrowe, bez żadnych komplikacji donoszenie. Dbaj o siebie, wypoczywaj i rozpieszczaj się. Potem już nie będzie na to czasu ;)

 • avatar
  natii2002

  02/04/2011 - 20:04

  dziękuje, za słowa otuchy mam nadzieję, że wszystko będzie ok zaraz po wizycie zdam sprawozdanie :-)

  ciężkie 2 lata starań
  11.01.2011 2 kreski na teście
  12.09.2011 14.35 na świat przyszedł Karolek