Autor:

Leeleeth

Data publikacji:

13.05.2014

zaloguj się, żeby móc oceniać artykuły

z weekendu na weekend bardziej mój...

Kolejny weekend razem. Znów obawiałam się, że Małpka mnie nie pozna, albo będzie zły. Ale było super. Małpka mnie zobaczył i rozpromienił się w uśmiechu. Powiedział: "mama". Wyciągnął rączki a ja poczułam taką słodycz w sercu. Mój synek, mądry pędraczek. Weekend minął nam na zabawie, na tuleniu, na bujaniu. Przyszli do nas znajomi, chcieli Małpkę wziąć na ręce ale nie dał się. Płakał od razu i wyciągał rączki do mnie. Zresztą zawsze gdy czuje się niepewnie sprawdza czy jestem. Teraz się nie obawiam, że nie będzie między nami więzi, już jestem spokojna. Bo ona już jest. Teraz tylko rośnie i dojrzewa w nas. Z każdym dniem tęsknię za Małpką bardziej, na szczęście nasz OA bardzo nas wspiera i walczy o przyspieszenie procedur. Kontaktują się z sądem i pytają co i jak. Dostaliśmy taką informację, że do końca miesiąca Małpka będzie już u nas na stałe. Tak się cieszę, nie mogę się doczekać.
Wczoraj uświadomiłam sobie, że Małpkę poznaliśmy zaledwie miesiąc temu. Tak mało wiele czasu. Diametralnie zmieniło się nasze życie, na lepsze. Nie wyobrażam sobie życia bez Małpki.
Podczas przekazywania Małpki do Opiekunki malutki był niespokojny, popłakiwał i wyciągał raczki do mnie. Sam nie wiedział, czy ma iść do niej czy do mnie. Już niedługo Małpko, będziemy zawsze razem.

Komentarze

 • katarzynka5

  13/05/2014 - 10:05

  Życzę żebyscie jak najszybciej byli wszyscy razem. Z utęsknieniem zawsze czekam na wiadomosci od Was. Pozdrawiam

  Cudowny synek
 • avatar
  Tykrokylek

  13/05/2014 - 11:05

  Słowo "mama" cieplejsze niż Afryka!....
  Już niedługo będziesz się nim ogrzewała na co dzień! Oby jak najszybciej!

  Tygrysek i ...
  http://picasaweb.google.com/KwiatkowyTygrysek/Magda?authkey=Gv1sRgCOnSppWiprioHA#
  http://tykrokylek.blogspot.com/
 • avatar
  Bobetka

  13/05/2014 - 11:05

  tak mocno Was wspiera to wierzę, że lada moment pojawi się tu wpis: Małpka już na zawsze w swoim domu :) I tego Wam nieustająco życzę :):):)
  Pozdrawiam serdecznie

  Synku, nie mógłbyś być bardziej mój

  01.2005

  W każdym z nas tkwi talent. Ważne by go dostrzec i w niego uwierzyć

 • avatar
  JMA

  13/05/2014 - 13:05

  Trzymam mocno kciuki by ten czas upłynął bardzo szybko by Wasz Syneczek był z Wami już i by nie musiał przeżywać tych rozstań.

  Ma dusza mówi choć ciało nie chce słuchać, że muszę żyć da­lej bo mam dla kogo,muszę być sil­na i uśmie­chać się mi­mo bólu....
  A może tam w niebiosach, cze­ka na Ciebie pudełko czekoladek lecz następnym razem zostań z Nami...