Autor:

anula70

Data publikacji:

01.03.2011

zaloguj się, żeby móc oceniać artykuły

tyle milosci,tyle radosci

ale mamy radochy przy tym naszym Kacperku.
rece mnie bola.chodze na rehabilitacje i pewnie nic to nie da.ale ie nie poddam. narazie dalej cyca bede dawac. do wiony .bol da ie wytrzymac. troche pobecze czaem jak juz bardzo boli.ale jak maly ie wydurnia i romieza to mi wszystko mija..nawet to ze znow noce a nieprzepane bo kolejny zebolek idzie. wczoraj dotal takiej glupawki ze my w szoku bylismy. pawla nie bylo caly dzien wrocil jak juz kacper szykowal sie do snu.i po spaniu.tak zaczal zalec chwalic ie swoimi umiejetnosciami. ostatnio zaczyna mowic ,,kot,, a jak mu nie wychodzi to mowi ,,ko,, kt,,

nie umie raczkowac ale na dupci podskakuje i sie przemieszca. i tak szala po lozku naszym ze my nie nadazalismy z lapaniem go by nie spadl. chowal kotka pod poduszke.on teraz tak chowa mi rzeczy bo ja przed nim wieczorem pilota chowalam i zalapal.i teraz zaraz znajdzie i mi go on chowa.ale najpierwe proboje przelaczyc na inny kanal. nie wiem jak to dzieci maja ze tak umieja szybko ubslugiwac sprzety.pilota raz dwa opanowal. smiesznie to wyglada. siedzi przed tv na lozku i wyciaga raczke zpilotem i naciska jednym palcem i tak rusza pilotem gora dol.taki maly i pilo w rece.i zarz patrzy co ja powiem.

wczoraj wyglupial ie do 22.a zazwyczaj chodzi pac po 20.przed kompaniem jaki taki piacy a jak juz ie umyje i poje to jakby mu nowe bateryjki kto wlozyl.

otatnio pokazalam mu jak ie karpety ubiera i jak tylko ie ubieramy to am pomaga i tak steka jak ciagnie.opanowal tez wkladanie i zdejmowanie przedmiotow na glowe. najczeciej metalowe i plastkikowe miski. choc i czapke juz ladnie sam zdejmie.

no i mamy kolejny sukces. po wielu probach i porazkach nauczyl sie sam wstawac.niestety jeszcze nie umie zrozumiec ze zeby chodzic po lozeczku trzeba sie trzymac....no i konczy sie to upadkiem i uderzeniem w glowe.

,,tyle radosci ile milosci,, :)

ciekawe co z tego smoka wyrosnie......

Komentarze

 • avatar
  Bobetka

  02/03/2011 - 08:03

  poznajecie świat. Dziecku zaczyna być szkoda czasu na sen :) Ja z lubością przeglądam regularnie zdjęcia z tego okresu życia Expresika. Pozdrawiam serdecznie

  Synku, nie mógłbyś być bardziej mój

  01.2005

  W każdym z nas tkwi talent. Ważne by go dostrzec i w niego uwierzyć

 • avatar
  rybulenka

  02/03/2011 - 08:03

  jak to co? największa duma rodziców :D buziaczki

  długie staranka
  2008-2009 wizyty w Novum
  PCOS
  nasienie m ok
  listopad 2009 II kreski :)lipec 2010 Bartuś
  kolejne starania od listopada 2011
  marzec 2012 II krechy:)
  7.11.2012 Adaś
 • avatar
  Bobetka

  02/03/2011 - 08:03

  Obydwie z Anulka jesteście dumne ze swoich pociech, a z czasem powodów będzie coraz więcej, czego Wam z całego serca życzę.

  Synku, nie mógłbyś być bardziej mój

  01.2005

  W każdym z nas tkwi talent. Ważne by go dostrzec i w niego uwierzyć

 • nela81

  03/03/2011 - 13:03

  ten ból i zmęczenie mija pewnie jak tylko zobaczysz uśmiech swojego dziecka :)) jeszcze troszkę i będzie lepiej. Buziaczki

 • avatar
  sina

  04/03/2011 - 06:03

  Za chwilę wyrośnie Synuś za którym nie będziesz mogła nadążyć :). Nie wiem jak to możliwe, że z każdym miesiącem dzieci są coraz szybsze :). A matki jakby coraz wolniejsze :)

  Mama 5 Aniołków
  Mama Dziedzica urodzonego 19 stycznia 2010 ;)
  Mama Spadkobierczyni urodzonej 7 stycznia 2015 ;)
  https://dziedzicispolka.wordpress.com/