Autor:

MalaMi87

Data publikacji:

25.10.2015

zaloguj się, żeby móc oceniać artykuły

Szalona niedziela

Mama od rana płacze i się wścieka, bo za półtora tygodnia ma tomograf, który oceni postępy w leczeniu. To nic, że lekarze mówią, że jest lepiej. Ona MAMA wie lepiej, nic nie ma sensu i wolałaby już umrzeć. Mąż wtóruje Jej w pokrzykiwaniu. Wszczyna awanturę o głupią szafkę pod telewizor, czy kupić nową czy nie... On też stresuje się swoim badaniem. Wszyscy płaczą i krzyczą. Stwierdzam, że bardziej odpocznę sobie w pracy. Od rana wydzwaniają też przedziwni ludzie, którzy chcą/nie chcą wynająć nasze mieszkanie. Tak to właśnie, spełniając marzenie wszystkich, przy żalach, płaczu i lamentach, przeprowadzamy się za tydzień do nowego domu. Zadłużyliśmy się na niego tak, że jak o tym pomyślę, to brak mi tchu. W obliczu tego wszystkiego, moje cierpienie związane z brakiem dziecka wydaje się być fanaberią.

Komentarze

 • avatar
  aranha35

  25/10/2015 - 16:10

  Na moje oko, to za dużo sobie mała wzięłaś na plecy.W takim kołowrocie długo nie pociągniesz.Mam nadzieję,że masz jakiś sposób na odreagowanie.Matki niestety mają to do siebie,że najlepiej wszystko wiedzą.Ja też miałam dziś ze swoją ostrą wymianę zdań.Wszystkim Wam jest ciężko, a każdy na swój sposób reaguje na stres.
  Nieustająco trzymam kciuki!!

  enjoylittlethings.pl
 • barbaszek

  25/10/2015 - 16:10

  Wciąż w koło namawiają nas do bohaterstwa. I że trzeba walczyć. Ale mnie się wydaje, że mamy prawo też czasem uciec. Spróbuj. Pozwól sobie na to. Może zamiast rozpamiętywać warunki kredytu, wejdź w net albo pojedź do sklepów meblowych itp.i daj sobie szansę na marzenia i małe fanaberie. Pozdrawiam i życzę, by się poukładało i by po 7 latach chudych przyszło 7 lat tłustych!

 • avatar
  MalaMi87

  25/10/2015 - 19:10

  Jest tego zdecydowanie za dużo. Niestety nie miałam wyboru, wszystko na mnie spadło samo. Nie umiem zostawić mamy pod opieką opiekunki. Cały czas martwiłabym się o nią. Mąż stwierdził,że możemy razem zamieszkać ale w domu a nie naszym małym mieszkanku, żeby każdy miał prywatność.

 • avatar
  MalaMi87

  25/10/2015 - 19:10

  Oby tak było. :)