Autor:

Leeleeth

Data publikacji:

08.10.2014

zaloguj się, żeby móc oceniać artykuły

pokaż jak mocno mnie kochasz

W poniedziałek mieliśmy iść do szpitala z Małpką. W niedziele już w stresie pakowałam torbę. Nazajutrz rano pakowanie do auta i w drogę. Nie przyjęli nas bo ktoś coś pomieszał i dostaliśmy nowy termin. I wydawałoby się że nic się nie wydarzyło. Odwiedziliśmy babcie i dziadka i było wesoło. Ale w nocy Małpka spał bardzo źle, wciąż domagał się mojej obecności. Dopóki Go głaskałam było dobrze, wystarczyło, abym zrobiła dwa kroki i był płacz. O 3 rano Małpeczka już tak przejmująco płakał, że musiałam wziąść Go na ręce. Nie uwierzycie jak bardzo się we mnie w tulił, jak szlochał, wykrzyczał swój strach. Nie pozwolił bym odsunęła się nawet odrobinę. To chyba ta spakowana torba tak Go przeraziła. Może skojarzył to, że Go odwieziemy, oddamy? Mówiłam mu do uszka, że już nigdy mama Go nie zostawi. Że będzie zawsze z nami, nie musi się bać. Po patrzał zapałkami oczkami jakby szukał potwierdzenia na twarzy, przytulił mocno i powiedział ach co znaczy że tak mocno kocha. Przez kolejne dwie godziny ściskałam Go, mówiłam jak bardzo Go kocham. Pomogło o tyle, że już nie siedział na mnie wciśnięty, tylko położył się obok trzymając mocno moją rękę . Kolejnej nocy tylko kilka razy sprawdzał czy jestem. Czasem problemy pojawiają się tam gdzie się zupełnie ich nie spodziewamy.
A z dobrych wieści mamy kolejny kilogram do przodu i Małpka waży 8300, urósł tez i kupujemy ciuszki na rozmiar 80. Z rozrzewnieniem patrze na ciuszki 3-6 miesięcy które do nie dawna były akurat, teraz jeden po drugim ciuszkek trafi do kosza czekając na najmłodszego potomka. Bo na 90% będzie kolejny synek. Jest zdrowy, jak na razie ciąża w miarę bez problemu.

Komentarze

 • Anonim

  08/10/2014 - 11:10

  jej biedactwo...... aż łzy same płyną do oczu jak to dobrze że Małpeczka ma Was... gratuluję syneczka spokojnej ciąży!!!

 • avatar
  Tykrokylek

  08/10/2014 - 12:10

  Uuuu...Ale się cieszę, że synuś rośnie! I że kolejny synuś też rośnie! Ale będzie frajda! Dbaj też o siebie! Musisz wystarczyć synom na długo!

  Tygrysek i ...
  http://picasaweb.google.com/KwiatkowyTygrysek/Magda?authkey=Gv1sRgCOnSppWiprioHA#
  http://tykrokylek.blogspot.com/
 • avatar
  JMA

  08/10/2014 - 12:10

  Minie pewnie wiele czasu zanim Małpka będzie mniej przeżywał wasze spakowane torby, ale życzę Wam jak najlepszych efektów i ciesze się że Małpka przybiera na wadze :D

  A i spokojnej ciąży z kolejnym chłopcem :) bedziecie mieć drużynę :D
  Powodzenia :)

  Ma dusza mówi choć ciało nie chce słuchać, że muszę żyć da­lej bo mam dla kogo,muszę być sil­na i uśmie­chać się mi­mo bólu....
  A może tam w niebiosach, cze­ka na Ciebie pudełko czekoladek lecz następnym razem zostań z Nami...
 • exima

  08/10/2014 - 13:10

  Znowu synek!!! Drużyna piłkarka jak nic :)
  Powodzenia :)

  Marzec 2014 moja Krewetka 8tc - smutno mi :(
  Lipiec 2014 - 6 tc i całe 3mm :-) czekanie, czekanie, czekanie..
  Wrzesień 2014 - 12 tc i 6 cm+nóżki mojego Krasnoludka :)
  Październik 2014 - 16 tc będzie SYNEK!
  03.03.2015 Synuś już jest!!! :D
 • avatar
  weronika83

  09/10/2014 - 09:10

  Wzruszyłam się. Cudna jest ta miłość.

  2011 początek starań
  Łatwo nie było
  2016 jest z nami cudowny Synuś ❤
  Było warto :-)