Autor:

MalaMi87

Data publikacji:

08.05.2016

zaloguj się, żeby móc oceniać artykuły

Nowy lepszy świat

W moim nowym lepszym świecie nastała wreszcie wyczekiwana wiosna. Można otworzyć drzwi do ogrodu i zrobić grilla, albo zasnąć na leżaku pod domem w trakcie czytania książki. Jestem w domu po pracy o godz. 16:00, a nie 19:00, bez telefonów i laptopa służbowego, który działał do późnych godzin nocnych. W moim nowym świecie mam czas i chęć na poszukanie nowych rzeczy do domu, na pieczenie ciast i śpiewanie w czasie sprzątania. W nowym lepszym świecie nie martwię się, czy będę miała za co zapłacić za gaz. Ba! W mojej szafie zagościło kilka nowych ciuchów!
Mama czuje się lepiej i całymi dniami podlewa kwiaty w ogrodzie. Radioterapia i chemioterapia naszego piesa też przynosi wspaniałe efekty i sąsiedzi mogą znowu raczyć się jej donośnym, obronnym głosem;)

W tym lepszym świecie nadal jestem niepłodna i przyznam to przed sobą szczerze - moim największym marzeniem jest posiadanie własnego biologicznie dziecka. Nadal cierpię i jestem zraniona i nie rozumiem czemu mnie to spotkało. Dzisiaj pierwszy raz po poprzedniej porażce poczułam nadzieję i chęć do dalszej walki. Nie wiem skąd i nie wiem jak. Przyszło to znajome uczucie podekscytowania, że to już za niecałe dwa tygodnie pierwsza wizyta przedstartowa, a 29.05 zaczynamy! Co nam przyniesie los? (mam tylko wyrzuty sumienia, bo w ogóle ale to w ogóle nie trzymałam diety...!).

Komentarze

 • AgataTofik

  09/05/2016 - 11:05

  Podoba mi się Twój świat!
  Jak już mówiłam, daj sobie czas i będzie lepiej :D a nie mówiłam :P

 • avatar
  atkagfd

  10/05/2016 - 07:05

  Wiosna daje nadzieje na zmiany,zmiany na lepsze. Oby ta zmiana przyszła z nowym transferem :)
  Czego z całego serca ci życzę.

  2 x IUI
  3 IUI odowalna
  pazdziernik 2016 ciąża biochemiczna, 5 tc :(
  luty 2017 ICSI:(
  czerwiec 2017 transfer:(
  4 transfer i jest serce , chwilo trwaj !!!
 • NaNa31

  11/05/2016 - 06:05

  :D cieszę się, że humor dopisuje!:D cały czas Ci kibicuję :D