Autor:

Bobetka

Data publikacji:

12.04.2011

zaloguj się, żeby móc oceniać artykuły

Mam nadzieję drogie kobiety, że wybaczycie

mi, że trochę pomarudzę, ale coś mnie trapi i nie mogę sobie bardzo znaleźć miejsca. Może jak tu wyleję swoje żale to mi odrobinkę ulży, a może któraś z Was zetknęła się z podobnym problemem.
Nie wiem może pamiętacie, że w ubiegłym tygodniu byłam z Expresikiem w szpitalu. Przy wypisie Pani doktor powiedziała, że wszystkie badania wyszły synkowi w porządku. Ucieszyłam się przeokrutnie. Ale w piątek tknięta jakimś przeczuciem zaczęłam analizować wszystkie badania laboratoryjne małego. I okazało się, że ma fatalne wyniki gazometrii. Najprawdopodobniej jest stale niedotleniony!!! I to może być prawdziwą przyczyna jego wszelkich "opóźnień". Dziś była u pediatry i potwierdziła nieprawidłowość wyników. Ale co najbardziej przerażające, tu :ukłon" w stosunku do naszego NFZ, jako lekarz pierwszego kontaktu nie mogła nam dać skierowania na powtórzenie badania - bo to wykracza poza "widełki"!!! To jest jakiś mega absurd.
Zamówiłam zatem natychmiast wizytę u naszego alergologa, ale pomimo że prywatnie, termin dopiero za tydzień. Do tej chwili wyczytam chyba wszystko o astmie i obturacyjnej chorobie płuc. Zastanawiam się czy za tak złe wyniki może odpowiadać przerośnięty trzeci migdał. Wiem, że tu nie forum medyczne, ale może któraś z Was spotkała się już z podobnym przypadkiem?