Autor:

czwojdziak

Data publikacji:

02.12.2015

zaloguj się, żeby móc oceniać artykuły

FRONDA

Dotychczasowy program zwany fałszywie programem "leczenia" niepłodności doprowadził do urodzenia ponad 3000 dzieci. Na początku listopada z państwowych pieniędzy w sposób uwłaczający ludzkiej godności dzieci Bożych "leczyło się" ponad 17 tysięcy par. Minister Radziwiłl z tym skandalicznym procederem na szczęście skończy.

Teraz czas na całkowity zakaz stosowania metody in vitro w Polsce. Nie chodzi przecież tylko o to, by rzecz nie była opłacana z budżetu. Chodzi o to, by nikt w kraju nie mógł sięgać po takie metody. Tak, jak zgodnie z prawem czerpiącym natchnienie z prawa naturalnego nikt nie może zamordować drugiego człowieka, tak samo nikt nie może sztucznie wytwarzać i niszczyć ludzkich zarodków.

Oby Prawo i Sprawiedliwość szło dalej tą drogą, budując katolickie państwo narodu polskiego. Tylko zgodność stanowionego prawa w kraju z prawem Bożym może uchronić nas przed postępującą barbaryzacją Zachodu, która ma miejsce z jednej strony przez przyjmowanie kłamliwych założeń ideologii rewolucyjnych, jak gender, a z drugiej przez przenikanie do Europy nurzających się w zabononach wiernych islamu.

Polska będzie albo katolicka, albo Polską nie będzie.

zamiast kawy sobie tym podniosłam dziś ciśnienie, teraz wiem co czują ludzie w krajach totalitarnych, bez prawa głosu, bez prawa do godnego życia- czy to jest w ogóle możliwe?

Komentarze

 • AgataTofik

  02/12/2015 - 09:12

  Smutne. Ale prawdziwe. Choć rano jak wstałam miałam nadzieję, że mi się to śniło. Wszystko jest na dobrej drodze do zabronienia in vitro. A panowie w garniakach nie mają pojęcia jaką nam wyrządzają krzywdę. Poza tym dlaczego ja nie mogę nic dostać od Państwa a płacić na cudze dzieci muszę... Nie miałabym nic przeciwko gdyby cały czas nie było nagonki na nas- niepłodnych. Paranoja.
  Pozostaje jeszcze obszarpana nadzieja i brak zaufania tym debilom.

 • avatar
  AnusiaKa

  02/12/2015 - 11:12

  Najszybciej i najłatwiej płodzi się patologia. Ile razy byłyśmy w sytuacji widząc dzieci , które w wieku 6 lat palą fajki, plują i klną? Czy nasze by takie były ? Dojdzie do tego, ze rodzice będą chlać z dziećmi BA ! I będą mieć za co! Chore chore.... chyba tylko protesty społeczne pomogą

  Jeden jajnik od urodzenia, AMH 0.7 , ON - jednomilionowa armia.
  1. IMSI 09.2015 - bez transferu, bez mrożaków :(
  2. IMSI 11.2015 - transfer 8AA, 1mrożak.
  9dpt: beta 112, 12dpt-356,14dpt-639,7 tydz.jest serduszko! - bij w naszym cudzie 100 lat!TP.09.08
 • avatar
  MalaMi87

  02/12/2015 - 11:12

  Serce płacze, umysł krwawi. Nowy rząd tworzy naród glupcow - takim łatwiej się rządzi. Nasza sytuacja jest beznadziejna :(

 • avatar
  MalaMi87

  02/12/2015 - 12:12

  Jestem w stanie pogodzić się z nieplodnoscia i z tym, że być może nie będzie mi pisane zostać matką. I dam radę wszystkim badaniom i zabiegom. Natomiast nie jewjestem w stanie pogodzić się z tym jak pietnuje się w Polsce takie osoby jak ja. Brak akceptacji, podlosc, pogarda, nie mówiąc o braku zrozumienia i empatii. Nienawidzę tego kraju i narodu. To wszytko jest CHORE.