Autor:

Morela7

Data publikacji:

17.10.2009

zaloguj się, żeby móc oceniać artykuły

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

O tym nikogo tutaj nie trzeba przekonywać, moja tak wyczekiwana i najukochańsza na świecie córcia jest właśnie takim cudem. Dziękuję ci boże za ten cud.
Chociaż lękam się każdego dnia o swoje dziecię każdego dnia myślę czy będzie wszystko w porządku, każdego dnia obserwuję jak się rozwija czy aby nie widać objaw \\"choroby\\". Ten lęk pozostanie mi do końca mojego życia.
Ale tych krótkich chwil w moim życiu spędzonych z moim cudem nigdy nie zapomnę, życie jest tak krótkie takie kruche boli mnie bardzo że muszę być w pracy a nie w domu z moim cudem Sad . Chociaż nieźle nieraz daje w kość to kiedy ujrzałam jej buźkę z tym pustym wzrokiem stała się dla mnie najpiękniejszą i najważniejszą istotą na tej ziemi. Rośnij i rozwijaj się dobrze mój cudzie i niech twoje życie będzie szczęśliwe i pełne radości a mama z tatą postarają ci się w tym szczęściu dopomóc, mój ty urwisie.
Kochamy cię Zuzanko.

Komentarze

 • avatar
  Klarysa

  17/10/2009 - 12:10

  chyba każda z nas przeżywa w sobie lęk o swoje maleństwo ale najważniejsze jest to co piszesz- aby cieszyć się każdą piękną wspólnie spędzona chwila RAZEM

  Radosny był to dzień, gdy pojawiłeś się ,
  Szczęśliwy był to dzień, bo łaska Wielka nas spotkała,
  że mała istotka na swych rodziców nas wybrała