Przyjmiemy pod opieke dwoje dzieci..

Dyskusja na temat wszystkiego co dotyczy rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych, pogotowii rodzinnych i szeroko rozumianej tematyki rodzicielstwa zastępczego.

Moderator: Moderatorzy rodzicielstwo zastępcze

ODPOWIEDZ
Marzena2503
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2018 13:43

Przyjmiemy pod opieke dwoje dzieci..

Post autor: Marzena2503 »

Przyjmiemy pod opiekę dwójkę dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Jeżeli zdecydują się Państwo powierzyć pod naszą opiekę dzieci prosimy o kontakt.Tel 785479332
Awatar użytkownika
JustynaK.
Posty: 21
Rejestracja: 04 sty 2017 21:18

Re: Przyjmiemy pod opieke dwoje dzieci..

Post autor: JustynaK. »

A my chętnie przyjmiemy pod opiekę maluszka. Jesteśmy z województwa zachodniopomorskiego i mamy wolne miejsce dla małego dziecka. Jeżeli jest taka potrzeba proszę dzwonić tel. 601996175. Najlepiej po południu lub wieczorem, bo jestem nauczycielem i w trakcie lekcji (czyli rano ) nie odbieram :-)
06.2012 początek starań
01.2014 diagnostyka niepłodności
02.2014 rozpoczęcie leczenia
12.2016 decyzja o zostaniu rodziną zastępczą
02.2017 złożenie dokumentów na RZ w PCPR i początek naszej drogi
02.2017 psycholog i lekarz
07.-09.2017 szkolenia
09.2017 kwalifikacje na RZ
06.2018 mamy córeczkę
Awatar użytkownika
Gość

Re: Przyjmiemy pod opieke dwoje dzieci..

Post autor: Gość »

My też jesteśmy gotowi na przyjęcie dwójki dzieci - rodzeństwa 2 osobowego. Za długo już czekamy dlatego zaczynamy poszukiwania. Informacje prosimy na priv.
Jestem_mama
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2018 14:25

Re: Przyjmiemy pod opieke dwoje dzieci..

Post autor: Jestem_mama »

Witam, od 1,5 roku mamy u siebie chłopca w rodzinie zastępczej ale mamy miejsce jeszcze dla jednak lub dwóch zdrowych dziewczynek w wieku 2-5 lat. Informacje proszę przesyłać na priv.
Pozdrawiam serdecznie, Aneta.
sandra_paczy
Posty: 32
Rejestracja: 30 wrz 2015 16:49

Re: Przyjmiemy pod opieke dwoje dzieci..

Post autor: sandra_paczy »

Jestem_mama pisze:Witam, od 1,5 roku mamy u siebie chłopca w rodzinie zastępczej ale mamy miejsce jeszcze dla jednak lub dwóch zdrowych dziewczynek w wieku 2-5 lat. Informacje proszę przesyłać na priv.
Pozdrawiam serdecznie, Aneta.
Mogą być rude?
Jestem_mama
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2018 14:25

Re: Przyjmiemy pod opieke dwoje dzieci..

Post autor: Jestem_mama »

Oczywiście. Dla nas znaczenie ma wiek i żeby były pełnosprawne.
Wygląd nie jest taki ważny. Każde dziecko przecież jest piekne.
dana6
Posty: 525
Rejestracja: 23 lip 2009 00:00

Re: Przyjmiemy pod opieke dwoje dzieci..

Post autor: dana6 »

sandra_paczy pisze:Mogą być rude?
tak przy okazji, czy to nie był ironiczny wpis?
Ostatnio zmieniony 08 sty 2019 22:47 przez dana6, łącznie zmieniany 1 raz.
sandra_paczy
Posty: 32
Rejestracja: 30 wrz 2015 16:49

Re: Przyjmiemy pod opieke dwoje dzieci..

Post autor: sandra_paczy »

dana6 pisze:
sandra_paczy pisze:Mogą być rude?
tak przy okazji, czy to nie była ironiczny wpis?
...był. Tak jak i ten, na który odpowiedziałam. I hope.
Jestem_mama
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2018 14:25

Re: Przyjmiemy pod opieke dwoje dzieci..

Post autor: Jestem_mama »

Gratuluję poczucia humoru. Mam nadzieję że doświadczenie w wychowaniu jak tak samo ironiczne jak te wpisy.
Widocznie nie miały Panie doświadczenia z pracą z dziećmi doświadczonymi ciężkimi bagażami i nie wiedzą jak ciężko jest wydostać dziecko z ich często smutnego świata. Informacja o wieku i płci ma znaczenie w przypadku kiedy jest więcej dzieci w domu ale smutno widocznie pani Sandra o tym nie wie nad czym ubolewam bo czasem warto jest pomyśleć zanim się kogoś osądzi. Mam nadzieję że w stosunku do dzieci ma pani inne podejście niż do dorosłych.
dana6
Posty: 525
Rejestracja: 23 lip 2009 00:00

Re: Przyjmiemy pod opieke dwoje dzieci..

Post autor: dana6 »

Jestem_mama pisze:Widocznie nie miały Panie doświadczenia z pracą z dziećmi doświadczonymi ciężkimi bagażami i nie wiedzą jak ciężko jest wydostać dziecko z ich często smutnego świata.
Mój wpis nie był ironiczny i nie było moim zamiarem nikogo obrażać. Przepraszam jeśli tak został odebrany. A doświadczenie z "trudnym" dzieckiem (zespół stresu pourazowego, frashback itp.) mam niestety potężne...
Jestem_mama
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2018 14:25

Re: Przyjmiemy pod opieke dwoje dzieci..

Post autor: Jestem_mama »

Poniosło mnie trochę pisząc o obu paniach w jednym kontekście....to przez zdenerwowanie... przepraszam dana6.... Ale to smutne kiedy osoby które powinny sobie udzielać wsparcia piszą coś takiego jak pani Sandra, to było bardzo płytkie i nie na miejscu. Jest mi bardzo przykro że zostałam tak potraktowana w takim miejscu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo zastępcze”