Estradiol prawie 0.Lh,fsh,testo norma ale nisko. STERYDY

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

Zablokowany
crea
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2018 15:59

Estradiol prawie 0.Lh,fsh,testo norma ale nisko. STERYDY

Post autor: crea »

Witam.Czy jakiś androlog albo endokrynolog może mi pomoc ? Brałem przez 2 lata sterydy. Mija rok po odstawieniu a raczej przerwaniu cyklu a moje LH , fsh i testosteron jest owszem w normie ale na minimum. Estradiol mam bardzo niski bo mniej niz 5... wyniki w załączniku.. pozostałe wyniki ok. Prolaktyna i progesteron ok. Nie mogłem się odblokowac po cyklu stosując pregnul i clomifen.. teraz pytanie co zrobić aby estradiol wrócił do normy? Stosować przez 2 miesiące pregnyl i clomifen ??? 2 tygodniowe branie pregnylu podniosło estro i testo ale tylko oczywiscie na chwile.. mam przez to estro bardzo słabe libido, samopoczucie do dupy i inne objawy typowe przy niskim estradiolu..



https://image.ibb.co/e28HP6/aaaa.png
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: Estradiol prawie 0.Lh,fsh,testo norma ale nisko. STERYDY

Post autor: oluska_m »

crea, forum nasz-bocian służy wymianie informacji, opinii i doświadczeń. Nie interpretujemy wyników badań, nie diagnozujemy. Wyjątek stanowią nasi Eksperci , dlatego też zachęcam Cię również do zadania pytania w dziale eksperckim:
:arrow: Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku
:arrow: Niepłodność męska - pytania do eksperta

Zapraszam również do działu O plemnikach, gdzie wymieniamy się doświadczeniami z przebiegu diagnostyki i leczenia niepłodności meskiej

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


Zablokowany

Wróć do „Jak się leczyć?”