* Ginekolog-połoznik z Ponania

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Gucha
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2006 01:00

Post autor: Gucha »

Witajcie. Właśnie dotarłam do tego tematu. W lipcu zeszłego roku poroniłam (1 ciąża). Po poronieniu trafiłam do dr Spychały z Jarochowskiego. Muszę przyznać, że mimo dość młodego wieku zna się na rzeczy (po 5 min badania USG wzywał ordynatora bo było i jest podejrzenie wady macicy). Jeżeli zaś chodzi o warunki w Św. Rodzinie to muszę przyznać, że nie są rewelacyjne, ale za to jest super personel.
Chciałam jeszcze zasięgnąć opinii o Polnej - słyszałam, że mają dobry sprzęt, ale na porodówce jest masówka.
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

Na Polnej miala tylko historiografie lezalam kilka dni ale zle to wspominam. Dr Spychala jest OK robil mi USG mozna z nim [pogadac mamy takie samo zdanie o cc.
Awatar użytkownika
ipek
Posty: 4
Rejestracja: 01 gru 2005 01:00

Post autor: ipek »

Cześc Dziewczyny :D

Jakie są Wasze opinie na temat szpitala i personelu w szpitalu Raszei na Mickiewicza?
Czy może jest tam lekarz, u którego się leczyci?

Pozdrawiam
ipek i Aniołek 21.09.2005
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

Wszyscy polecaja dra Dmochowskiego wiem ze przyjmuje na Kosinskiego, slyszalam rozne opinie o tym szpitalu. Nie mialam odwagi tam rodzic.
netka
Posty: 3615
Rejestracja: 26 paź 2003 00:00

Post autor: netka »

Gucha ja rodziłam na Polnej i ...jak będę miała wybierać to po raz drugi wybiorę Polna...Zdecydowałam się ze względu na dobry oddział neonatologiczny i dlatego,że maleństwo może być cały czas przy matce. Ja miałam cc i córeczka od pierwszych chwil była z nami tzn najpierw z mężem, który mógł byc przy niej od samego "wyciągnięcia z brzucha" a potem przywieźli ją do mnie...Jak będziesz miec jakieś pytania to pisz na priv
Dwoje Rozrabiaków :-)
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

W sw Rodzinie tez mialam corke ze soba miala cc problemy z mlekiem i polozne dzielnie mi pomagaly, kumpela rodzila na Polnej miala oplacony porod ale nie miala tyle pomocy po porodzie co ja. Karmie tylko dzieki pomocy poloznych.
netka
Posty: 3615
Rejestracja: 26 paź 2003 00:00

Post autor: netka »

Mariejo ale z tymi dziecmi "prz mamach" w św.Rodzinie to różnie bywa...my chodziliśmy do szkoły rodzenia przy kl. sw.Rodziny i położna sama mówiła że to zależy...
Co do pomocy to na Polnej bywa różnie to Ci przyznam- ale to .że karmię tez zawdzięczam 2 położnym (które naprawde bardzo mi pomogły)i chyba własnemu uporowi...Ja leżałam tam tydzień (Zosia miała żółtaczkęi obserwowali czy bedzie musiala isc po dlampy ale na szczescie nie musiala) i poznalam rozne zmiany poloznych i faktycznie byly takie,ze pomagaly jak sie je zawolalo ale z takimi minami jakby tam za kare pracowaly...ale ogolnie wrażenia mam pozytywne.
Dwoje Rozrabiaków :-)
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

Zadna polozna mi nie odmowila pomocy, serio w klinice nie umialam sobie sama dac rady z przystawieniem malej do piersi.
Bylam z mala bo chcialam zauwazylam ze wiele matek NIE CHCE byc z dzieckiem bo musza WYPOCZAC :!:
Awatar użytkownika
mrok
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2006 00:00

Post autor: mrok »

Witam potrzebuje namiar do pani dr Marioli Ropackiej??? dziekuje
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

doc Mariola ropacka ul Teczowa 12 8619715 przyjmuje poniedzialki i srody, chodzilam do niej ale zrezygnowalam w polowie ciazy.
Awatar użytkownika
marcowka79
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2006 00:00

dr SŁOPIEŃ

Post autor: marcowka79 »

znalazłam ten wątek i choć jest "stary", dopisuję dla aktualnie poszukujących: polecam dra Radosława Słopienia z Polnej. Ma specjalizację z endokrynologii; nie jest jednak tylko od hormonów :) świetnie prowadzi ciąże, zwłaszcza u dziewczyn z problemami... ma mnóstwo pacjentek (bo jest taki dobry), dlatego warto umawiać się do niego na pierwsze godziny przyjmowania (jeśli przyjmuje od 15.00, to jak najbliżej tej godziny), bo robią się straszliwe spóźnienia (nawet do 1,5 godz.); cena jest bardzo przystępna - 80 zł łącznie z usg, cytologią; generalnie opinie o nim na różnych forach są bardzo dobre; ja i moje znajome, kuzynki etc. mamy o nim jak najlepsze zdanie; tel 501392849
Awatar użytkownika
eta5
Posty: 1830
Rejestracja: 21 sty 2003 01:00

Post autor: eta5 »

witam kolezanki z Poznania

Mam do Was ogromną prośbę, czy któraś ma czas zeby posegregowac mi te szpitale bo czytajac watek a nie bedąc z Poznania troche sie pogubilam.
Mimo iz jestem z wrocławia zastanawiam sie nad porodem w Poznaniu. Szukam SZPITALA który ma najlepsza opiekę dla noworodków.
Szukałam tez informacji gdzie rodziły sie ostatnio pięcioraczki.
Nie wiem czy prof Pawełczyk jest odpowiedni do prowadzenia ciąży.
Tak szukam i jakos nie moge się zdecydowac.
dziekuje serdecznie
2002 cp jajowód pęknięty
VII 2004 ivf BS nieudane
IX 2004 ICSI Novum ciąża bliźniacza poród w 30 tc :-(((
VII 2006 transfer :(
IX 2006 ciąża naturalna :-) 3 VII 2007 urodziła się Lenka
IX 2008 transfer :(
XII 2008 ciąża naturalna, czekamy na wrzesie
Awatar użytkownika
nowaczka
Posty: 281
Rejestracja: 18 sty 2007 01:00

...

Post autor: nowaczka »

ja równiz polecam dr. Słopienia, dzięki niemu zaszłam w ciąże....
Awatar użytkownika
mari-eda
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2007 00:00

Post autor: mari-eda »

Czesc czy ktos moze mi dac namiary na dr Szczepańska z Polnej?
Awatar użytkownika
kaga
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2006 00:00

Post autor: kaga »

proszę bardzo, to komórka do rejestracji - pani Beata: 501 455 775. Dr Szczepańska przyjmuje w poniedziałki i środy na ul. Sokoła 4/13. A może 13/4? Nie pamiętam, będę 4 lipca to sprawdzę. Pzdr
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”