* Ginekolog-połoznik z Ponania

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
joanna111
Posty: 276
Rejestracja: 03 kwie 2005 00:00

Post autor: joanna111 »

a zna któraś z was dr.Dariusza Szpurka?
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

U niego rodzila moja znajoma podobno jest rewelacyjny ma gabinet na Chwialkowskiego i dla mnie troche za daleko poza tym praktykuje na Polnej. Podobno jest rzeczowy i przystepny znajomej przy blizniakach robil cesarke i jest zachwycona.
Awatar użytkownika
mika2
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2005 00:00

* Ginekolog - połoznik z Poznania

Post autor: mika2 »

Ja polecam z całym przekonaniem (potwierdzonym doswiadczeniem moim i dwóch znajomych) dr Mariole Sosnowską. Doświadczona, kompetentna, ciągle sie rozwijająca i kochająca swoja pracę, a przy tym miła i wyważona kobieta. Pracuje w Św. Rodzinie, a prywatnie przyjmuje na Górczynie.
Awatar użytkownika
gosia75
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2005 00:00

Post autor: gosia75 »

a ja niestety jestem z Dr Puacza niezadowolona, na początku zrobił na mnie bardzo dobre wrazenie, ale po ostatniej wizycie juz więcej sie u niego nie pojawie
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

Bylam u doc. Ropackiej obecnie jestem u dr. Daniela ze sw Rodziny poniewaz zamierzam tam rodzic. W rankingu znajomych ta klinika jest na 1 miejscu. Na 10 9 zadowolonych na Polnej na odwrot.
Awatar użytkownika
Aniołek
Posty: 427
Rejestracja: 13 maja 2003 00:00

Post autor: Aniołek »

Ku przestrodze

http://www.tygrys.karolin.pl/porodmarzeny.doc

Życzę udanych i przemyślanych wyborów
netka
Posty: 3615
Rejestracja: 26 paź 2003 00:00

Post autor: netka »

/phpbbforum/viewtopic.php?t=20738&start=645 Już tutaj dyskutowalyusmy na temat tej "publikacji"....W kazdym razie zdaniem wielu dziewczyn (i także moim) mocno przesadzone...
Dwoje Rozrabiaków :-)
Awatar użytkownika
tyna_k
Posty: 53
Rejestracja: 09 gru 2003 01:00

Post autor: tyna_k »

Witam dziewczyny -jestem na tym wątku nowa.Poszukuję lekarza do prowadzenia ciąży w Poznaniu.Chcę zaznaczyć,że jestem po ICSI w Novum w Warszawie i szukam lekarza,który się mną zaopiekuje i nie ma nic przeciwko ICSI.Czy możecie kogoś doradzić?
Awatar użytkownika
Monika
Posty: 1045
Rejestracja: 05 kwie 2002 00:00

Post autor: Monika »

Ewa Wender-Ożegowska. Prowadziła moją ciążę po ICSI, Julcia ma już 11 miesięcy i jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia mojej ciąży. Teraz prowadzi moją naturalną ciążę. Przyjmuje na Międzychodzkiej w pon, środy i piatki od 13 do oporu. Jeśli będziesz chciała podam Ci numer telefonu do rejestracji. No i oczywiście pytaj jeśli masz jakieś pytania.
wdzięczna losowi za Bociana...
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

Chodze do dr. Daniela z Kliniki sw. Rodziny, dla mnie to wor lekarza, potrafi zadzwonic do pacjentki do niego mozna tez dzwonic 24h na dobe, bardzo opiekunczy. Poznalam tez super lekarza dra Spychale z tej samej kliniki spec od USG poza tym mozna mu zadac kazde pytanie i jest bardzo zyczliwy. Na pocz. ciazy chodzilam do doc Ropackiej z Polnej placilam wiecej i mialam gorszy serwis. Co do szpitali to tez wiele sympatyczniej jest w sw. Rodzinie niz na na Polnej.
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

Od jutra sie klade do sw Rodziny mam nadzieje ze na dniach urodze i nadal bede zbierac info na temat lekarzy z tej kliniki.
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

W czasie urlopu dra Daniela opiekuje sie mna dr Lech Nowak ze sw. rodziny i musze przyznac jest super, umie pozartowac jest opiekunczy i przystepny.
Awatar użytkownika
aparatka
Posty: 20
Rejestracja: 13 gru 2005 01:00

Post autor: aparatka »

Monika pisze:Ewa Wender-Ożegowska.
Ile kosztuje wizyta u tej Pani doktor :?:
mamusia Karinki z dnia 30.06.2006 :)
Awatar użytkownika
aparatka
Posty: 20
Rejestracja: 13 gru 2005 01:00

Post autor: aparatka »

Chyba też bym chciała rodzić w Klinice Św. Rodziny, jednak narazie nic nie wiem o tym miejscu.
Byłabym wdzięczna jeżeli ktoś mnie poratuje jakimiś informacjami, lekarze, koszty, formalności... :)
Pozdrawiam
mamusia Karinki z dnia 30.06.2006 :)
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

Porod roidzinny 300 zl ale mozna napisac pisemko i rodzic za darmo w tzw wagonie sa 3 scianki, mozna isc obejrzec porodowke. Z lekarzy polecam dyrektora dr Daniela, dr Hanne Bryk Pospiech, dr Spychale, dr Kozme, dr Nowaka zle slyszalam o dr Marczaku nie mozna z nim pogadac.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”