Regulamin działu "Dieta wspierająca płodność i zdrowie"

Na pytania odpowiada psychodietetyk Anita Fincham. Anita jest absolwentką Psychodietetyki Uniwersytetu SWPS i członkinią Towarzystwa Psychodietetyki . Współpracuje z Wyższą Szkołą Rehabilitacji w Warszawie, Polskim Centrum Terapii w UK iCentrum Lifeways. Szczególnie zajmuje się procesem efektywnej zmiany nawyków żywieniowych oraz dietą sprzyjającą płodności. Jest moderatorką i członkinią Stowarzyszenia Nasz Bocian.

Moderator: Osoby zatwierdzające - dietetyk2

Zablokowany
Awatar użytkownika
fanita
Zarząd Stowarzyszenia
Zarząd Stowarzyszenia
Moderator Członek Stowarzyszenia Dokarmiam bociana ;)
Posty: 7813
Rejestracja: 20 cze 2008 00:00

Regulamin działu "Dieta wspierająca płodność i zdrowie"

Post autor: fanita »

Witaj w dziale pytań do eksperta Dieta wspierająca płodność i zdrowie w okresie ciąży.

Kim jest nasz ekspert?
Anita Fincham - psychodietetyk. Anita jest absolwentką Psychodietetyki Uniwersytetu SWPS i członkinią Towarzystwa Psychodietetyki. Współpracuje z Wyższą Szkołą Rehabilitacji w Warszawie, Polskim Centrum Terapii w UK i Centrum Lifeways. Szczególnie zajmuje się procesem efektywnej zmiany nawyków żywieniowych oraz dietą sprzyjającą płodności. Jest moderatorką i członkinią Stowarzyszenia Nasz Bocian.

Zasady obowiązujące w tym dziale.
Bardzo prosimy: poświęć chwilkę czasu i przeczytaj poniższy tekst. Znajdziesz tutaj informacje ułatwiające korzystanie z tego działu oraz podstawowe zasady, o przestrzeganie których chcielibyśmy Cię prosić:

Obszary tematyczne, jakie możesz poruszać w dziale to:
 • :arrow: wpływ diety na płodność żeńską i męską,
  :arrow: dieta w ciąży.
UWAGA! Prosimy o nie zwracanie się do pani ekspert z prośbą o umieszczanie o gotowych diet/jadłospisów.
 1. Sukcesywnie tworzona jest linkownia działu. Dzięki niej szybciej dotrzesz do interesujących Cię informacji. Tymczasem możesz przejrzeć wcześniej zadawane pytania. Padło ich tutaj już bardzo wiele, jest więc duże prawdopodobieństwo że ktoś przed Tobą pytał o to, co interesuje Ciebie (w tym celu skorzystaj z wyszukiwarki). Pozwoli Ci to lepiej (szczegółowiej) sformułować pytanie i otrzymać bardziej satysfakcjonującą odpowiedź.
  Szanuj czas naszego eksperta. Ekspert może nie odpowiedzieć na Twoje pytanie, szczególnie jeśli uzna, że temat ten był już wielokrotnie poruszany i wszelkie informacje, o które pytasz znajdziesz wśród wcześniej udzielonych odpowiedzi.
 2. Zadając pytanie, jasno sformułuj w temacie czego ono dotyczy. Nie pisz tak: "Mam pytanie" lub "Proszę o odpowiedź". Napisz np. "PCO a dieta" albo "Hibiscus - wpływ na ciążę", co pozwoli innym łatwo zorientować się czego pytanie dotyczy.
 3. NIGDY nie odpowiadaj na wątku przed ekspertem Takie posty będą bezwarunkowo kasowane. Jeżeli poruszony temat wydaje ci się szczególnie interesujący możesz go kontynuować po wypowiedzi eksperta.
 4. NIGDY nie dokonuj zmian w treści lub tytule zatwierdzonego wcześniej pytania, zwłaszcza jeśli ekspert udzielił już na nie odpowiedzi. Zaistnienie takiej sytuacji będzie skutkowało usunięciem całego tematu.
Pamiętaj też, proszę, o ogólnych zasadach obowiązujących na forum Stowarzyszenia Nasz Bocian, czyli:
 1. Zastanów się na jaki temat będziesz pisać i znajdź forum najbardziej odpowiadające temu tematowi. Posty nie odpowiadające tematowi forum mogą być skasowane przez moderatorów.
 2. Zanim rozpoczniesz nowy wątek sprawdź czy nikt przed tobą nie pisał już w tej sprawie. Do przeszukiwania forum najlepiej użyć wyszukiwarki.
 3. Administratorzy i moderatorzy nadzorując forum mogą dzielić, łączyć, przesuwać i kasować posty a nawet całe wątki, dlatego jeżeli twój post lub wątek zniknie nie umieszczaj go ponownie w tym samym miejscu, tylko napisz do administratora (admin@nasz-bocian.pl) z prośbą o wyjaśnienie.
 4. Gdy nie jesteś pewien(a) jak coś zrobić napisz post w dziale PORTAL NASZ BOCIAN. Oczywiście sprawdzając uprzednio czy nikt wcześniej o to nie pytał.
 5. Pisząc post stosuj zasady netykiety. Nie cytuj całych wiadomości a jedynie fragmenty do których się odnosisz, nie krzycz (nie pisz dużymi literami) bez potrzeby, nie nadużywaj ikonek i kolorów, które powodują nieczytelność Twojego postu ale też nie ograniczaj się za bardzo ;-) .
 6. Stowarzyszenie Nasz Bocian ani Eksperci Stowarzyszenia wypowiadający się na forach nie ponoszą odpowiedzialności za wykorzystanie tekstów czy podawanych interpretacji. Jedynie indywidualna, osobista konsultacja, pozwalająca na przeanalizowanie wszystkich dostępnych danych w sposób całościowy, upoważnia do sformułowania wiążących wniosków. Prowadzenie forów eksperckich jest formą akcji edukacyjnej, a porady ekspertów maja jedynie charakter informacyjny.
Mamy nadzieję, że te zasady uprzyjemnią nam wszystkim korzystanie z tego forum

Administratorzy forum Stowarzyszenia "Nasz Bocian"
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Dieta wspierająca płodność i zdrowie w okresie ciąży”