DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Archiwum forum "Adopcyjne dylematy"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

olamax
Posty: 6
Rejestracja: 03 paź 2010 21:33

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: olamax »

Niekatulane. Dzieci znalazły rodziców.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2010 08:53 przez olamax, łącznie zmieniany 1 raz.
mea03
Posty: 41
Rejestracja: 11 sie 2010 20:02

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: mea03 »

Ten wpis pojawił się już na paru forach.Dzieci są małe, zdrowe i pewnie już zgłoszone do jakiegoś ośrodka.Naprawdę, nie ma przyszłych rodziców, którzy to rodzeństwo chciałoby przyjąć ?Ja czekam na maluszka od ponad dwóch lat, ale jednego.Może spróbuj w ośrodku w otwocku, może znajdą rodziców dla tego rodzeństwa.
olamax
Posty: 6
Rejestracja: 03 paź 2010 21:33

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: olamax »

Niekatulane. Dzieci znalazły rodziców.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2010 08:53 przez olamax, łącznie zmieniany 1 raz.
ktbs
Posty: 4738
Rejestracja: 06 sty 2005 01:00

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: ktbs »

skoro nie ma chętnych to albo coś jest nie tak z dziećmi, albo nie do końca prawnie dobrze sprawa zakończona; sorry ale nikt mi nie wmówi że dla dwójki małych, zdrowych, prawnie wolnych dzieci nie ma RA?
za długo w tym siędzę żeby uwierzyć
kasia - ciocia na zastępstwo ;)
Awatar użytkownika
Gość

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: Gość »

proszę kontaktować się z OAO Bielsko-Biała- napewno znajda rodziców.Osttsnio czekała para od 2005 roku na rodzeństwo i pojechali po nie aż na drugi koniec Polski:)
mea03
Posty: 41
Rejestracja: 11 sie 2010 20:02

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: mea03 »

wpis o takich dzieciach pojawił się nawet na forum adopcji ze wskazaniem, chyba coś jednak mocno jest nie tak
olamax
Posty: 6
Rejestracja: 03 paź 2010 21:33

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: olamax »

Niekatulane. Dzieci znalazły rodziców.
Awatar użytkownika
zerwanewiezi.pl
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2010 14:53

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: zerwanewiezi.pl »

witajcie,
zaczytałam się w Waszych postach i wiadomośćiach i jeden pomysł mi przyszedł do głowy. Wszystkie te apele, które są tutaj publikowane trafiają do małej ilości osób szukających. Osób, które chcą adoptować dziecko jest bardzo wiele w Polsce. Najczęściej formalności i bardzo długi czas oczekiwania ich zniechęca...pewnie wiecie coś o tym.
Czy nie chciałby ktoś ze mną poświecić parę chwil swego czasu i uporządkować te posty i apele. Zebrać w jeden katalog i uporząkować wiadomości o dzieciach przygotowanych do adopcji?
Ja jestem z Warszawy i bardzo chętnie zaangażuje się w taki pracę dodatkową.
Awatar użytkownika
Emily
Posty: 294
Rejestracja: 05 kwie 2004 00:00

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: Emily »

zerwanewiezi.pl pisze: uporządkować te posty i apele. Zebrać w jeden katalog i uporząkować wiadomości o dzieciach
Mam wrażenie, że to praca trochę pozbawiona sensu, bo przecież te wiadomości pojawiają się co jakiś czas tylko i chyba większość z nich jest już nieaktualna...

Ale może to tylko moje wrażenie...

Pozdrawiam!
"As my children grow my dreams come alive..."
W styczniu 2009 dwa Cudy dodały barw naszemu życiu... :-D
jabromba
Posty: 9
Rejestracja: 18 cze 2010 21:24

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: jabromba »

.....
Ostatnio zmieniony 01 maja 2011 18:23 przez jabromba, łącznie zmieniany 2 razy.
ktbs
Posty: 4738
Rejestracja: 06 sty 2005 01:00

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: ktbs »

jabromba masz niewygórowane życzenia powinno pójść szybciutko ;) myślę że ośrodek adopcyjny znajdzie wasze dzieci
kasia - ciocia na zastępstwo ;)
jabromba
Posty: 9
Rejestracja: 18 cze 2010 21:24

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: jabromba »

Dzięki Ktbs,

mamy taką nadzieję, że już niedługo je poznamy i będą z nami :)
Awatar użytkownika
zerwanewiezi.pl
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2010 14:53

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: zerwanewiezi.pl »

Jesteś jedną z niewielu, które chcą poprostu kochać dzieci, nie ważne czy chłopca czy dziewczynkę, czy jedno czy dwójkę. To tak jak natura daje, nigdy nie wiadomo do końca kogo i ile. Bardzo Ci dziękuje za Twoje małe wymagania. Przeraża mnie fakt, że rodzice chcą adoptować dziecko jak z żurnala - ma być małe, blondynek (blondynka), niebieskie oczka, mądre, inteligentne itd. Jest to dla mnie nie zrozumiałe i pozbawione sensu adopcji. Bo przeciez nade wszystko te dzieci chcą być kochane i chcą czuć bezpieczeństwo, te brzydkie i te ładne maluchy podobnie czują i podobnych rzeczy oczekują.
Nie zmieniaj się!!!
ktbs
Posty: 4738
Rejestracja: 06 sty 2005 01:00

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: ktbs »

zerwanewiezi kiedyś próbowałam dociekać dlaczego rodzice adopcyjni mają takie a nie inne wymagania, nie zawsze się z nimi zgadzam ale nauczyłam się szanować ich decyzję
kasia - ciocia na zastępstwo ;)
Awatar użytkownika
zerwanewiezi.pl
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2010 14:53

Re: DZIECI poszukują RODZICÓW!!!

Post autor: zerwanewiezi.pl »

Ja również szanuję, ale.... Jestem dzieckiem adoptowanym i patrzę na to z punktu widzenia dziecka przebywającego w Domu Dziecka.
Ja szanuję ich podejście, ale nie jestem chyba w stanie zrozumieć...
Szanuję, bo chcą mimo swojego kupieckiego podejścia do dziecka, dać mu miłość i otoczyć go schronem bezpieczeństwa.
Nie rozumiem jednak dlaczego nie chcą dać miłości bezwarunkowej (jaką by dali swojemu naturalnemu dziecku), bo waunki dotyczące pochodzenia, wyglądu i wieku stawiają juz na samym początku.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Adopcyjne dylematy”