Niepłodność boli. Porozmawiajmy.

Bezskutecznie starasz się o dziecko? Coraz gorzej radzisz sobie z kolejnymi porażkami? Masz wrażenie osamotnienia, nie wiesz gdzie szukać informacji i wsparcia? Rozważasz adopcję, leczenie? A może myślisz o świadomej bezdzietności? Forum Naszego Bociana to miejsce dla Ciebie. Znajdziesz tu informacje, wsparcie, poznasz ludzi zmagających się z podobnymi problemami. Zapraszamy!

Moderator: Moderatorzy cześć - jestem nowa / nowy

Zablokowany
Wolontariusz Bociana
Posty: 256
Rejestracja: 07 cze 2011 22:03

Niepłodność boli. Porozmawiajmy.

Post autor: Wolontariusz Bociana »

Mamy na imię Ania, Gosia, Marta, Wojtek....Tak naprawdę nieważne, jak się nazywamy, ponieważ zawsze na drugie imię mamy Niepłodność.
Jesteśmy jednymi z tysięcy rodziców, którzy przeszli drogę, którą obecnie idziesz właśnie Ty - drogę starań o dziecko.
Wiemy co przeżywasz, wiemy jak wiele masz pytań, jak wiele z nich pozostaje bez odpowiedzi, czujemy Twój ból, samotność, rozpacz - znamy to wszystko ponieważ jeszcze niedawno to my walczyliśmy, pytaliśmy, szukaliśmy.


Dziś wraz z innymi mamami i ojcami tworzymy grupę wolontariuszy, którzy po prostu są przy Tobie kiedy tego potrzebujesz. Jeśli masz potrzebę podzielenia się swoją walką, jeśli szukasz wsparcia, informacji, odpowiedzi, nadziei i poczucia, że nie jesteś sam(a) to pamiętaj, że jesteśmy obok Ciebie gotowi na kontakt.

My też kiedyś potrzebowaliśmy pomocy, dziś pomagamy innym. Pozwól sobie pomóc.

Niepłodność boli. Porozmawiajmy.
Niepłodność boli. Porozmawiajmy.
Zablokowany

Wróć do „Cześć - jestem nowa / nowy”