SZEW W CIĄŻY

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
beatkaa24
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2010 01:00

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: beatkaa24 »

kasiek808 jedz przynajmniej sie uspokoisz :) daj koniecznie znac jakie wiesci :)
3 Aniołki 6tc, 8tc, 9tc [*]
Aniołek Alanek ur 22.09.2010 23tydzien [*]
czekamy na Synka :) Skarbie zostań z nami :* (termin 6.11.2011)
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk3phgj1q57.png
atmaca
Posty: 148
Rejestracja: 18 maja 2011 19:06

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: atmaca »

JJ witaj :) trzymam kciuki by pessar trzymał ,i się oszczędzaj wiem ze to nie łatwe ale co się nie robi dla dobra dziecka :)
Co do tego co jest lepsze to ja nie wiem czy szew czy pessar ,ale u mnie w szpitalu zakładają szew więc nie mam porównania

beatka jak się czujesz? ja to jak jest moja mama to poprostu jest szaleństwo ,ale w miare rozsądku :)
zakupy ,porządkowanie w domu ze starymi ciuchami ,obiadki ,ciasta itp. więc dzień mija mi strasznie szybko co mnie bardzo cieszy.Oczywiście w między czasie jak się zmęcze to się kłade na troche i wypoczywam :)
Mama jest do niedzieli więc pewnie później będe miała już nudno :( chociaż mąż wróci ,ale pewnie od razu będzie pracował więc będe znów sama w domu ,ale już taka kolej rzeczy.

Powoli będe przygotowywać pokoik dla córci ,więc pewnie to też troche potrwa ,trzeba będzie pojeździć i poszukać mebelek i wszystkiego do wyprawki :) sama przyjemność :)

Zauważyłam ,że od czasu do czasu zaczyna mnie boleć w pachwinie ,ale to pewnie od tego ,że córcia jest coraz cięższa a ja coraz większa :)

kasiek myśle ,że nie masz się czym martwić,ale jak masz możliwość i chcesz jechać do szpitala to czemu nie

Ja to już mówie do mamy ,że jak po tym tygodniu takiego ruchu moja szyjka będzie miała tyle samo to będzie super tzn. ze nie musze się bardzo oszczędzać ,zresztą lekarz nawet mi nie kazał non stop leżeć jedynie nie dzwigać i nie chodzić całymi dniami ,a poza tym mam wszystko robić tak jak dawniej ,jedynie ja wole troche bardziej uważać wiadomo.
Dla mojej pani doktor to i tak przesadzam z wypoczywaniem,ale wole dmuchać na zimno

Ale się rozpisałam :)
Awatar użytkownika
beatkaa24
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2010 01:00

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: beatkaa24 »

atmaca ja sie czuje niezle czsami jak by mnie brzuszek pobolewal ale przechodzi wiec nie panikuje oby do wizyty do wtorku:)
to z mamusia masz dobrze :) ja tez mam tak mamusia gotuje, posprzata ciasto kawka ale ja leze a mama robi :) nawet ostatnio poszla sama do sklepu i pokupowala malemu ciuszki wiec juz cos mam :) nie mogla sie opanowac :)

ja tez mam nadzieje, ze moja szyjka we wtorek okaze sie taka sama i maluszek zdrowy :loving:
Kasia czekamy na wiesc
3 Aniołki 6tc, 8tc, 9tc [*]
Aniołek Alanek ur 22.09.2010 23tydzien [*]
czekamy na Synka :) Skarbie zostań z nami :* (termin 6.11.2011)
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk3phgj1q57.png
Awatar użytkownika
kasiek808
Posty: 542
Rejestracja: 07 sty 2011 16:04

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: kasiek808 »

Słuchajcie wróciłam z kliniki jakas masakra tam mówie im ze mam stawianie sie brzucha i usg mialam 2 dni temu i wszystko jest tam jest ok, i chciałam sprawdzic czy to skórcze czy nie. Oni na to prosze nie rozebrac do badania i znów usg :twisted: znów wszystko dobrze.Nawet i nie zrobili ktg a o to mi przecierz chodziło. I jeszcze była studentka i ona mnie tez badala i ona robila sobie usg zeby sobie poogladac, Odpowiedz lekarza -niestety nie ma miejsc na klinice wiec wyslemy pania do innego szpitala,położą pania na kilka dni, dadza kroplówke i na rozwój płucek. Ja szok i mówie ze czy to konieczne skoro szyjka jest ok zamknieta i twarda i ma o dziwo u nich 41mm a wczesniej miala 33mm :evil: to oni ze lepiej jak mnie położa dla spokoju. Ja no dobrze ale mam lekarke z tej kliniki i nie chce isc gdzie indziej, oni ze nie maja na to wpływu bo nie ma miejsc. I dostałam skierowanie do innego szpitala, dobrze ze mam znajoma z tego szpitala i zadzwonilismy i ona ze jak nic sie takiego zlego nie dzieje to zeby poczekac do poniedziałku bo ona wtedy bedzie na dyzyze i najwyzej położy mnie na obserwacji. Troche sie uspokoiłam i stwierdziłam ze wytrzymam do poniedziałku i wtedy sobie z nia pogadam. Mówie wam jakas masakra, jestem taka zla ze az płakalam ze zlosci.
2004 naturalna 14 tc :( aniołek
2009 ciąża biochemiczna 6tc : (
2011 clo+pregnyl =będą dziewczynki :)
16.08.2011 nasze cuda Wiktoria 2200g i Gabrysia 2060g sa już znami : )
Awatar użytkownika
sl0nko
Posty: 54
Rejestracja: 28 kwie 2011 22:38

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: sl0nko »

J.J ją miałam pessar od 27tc plus przeciwskurczowo fenoterol. Też leżałam cały czas. Leki odstawilam i krążek zdjęłam w skończonym 38tc. Szyjka przy zakładaniu była skrócona na 1.5cm a rozwarcie na 0.5cm. Ciążę donosiłam więc nie martw się będzie dobrze :) Teraz pisze ze Szpitala przez tel więc krótko. Dziś o 15.45 urodził się mój Piotruś! 4450g i 60cm :) poród po 7 godz zakończył się cc bo mały skosnie wstawial się do miednicy i bóle parte po 2 godz nie przynosiły niestety efektu. Ale dzidzius śliczny i zdrowy. Pozdrawiam Was wszystkie gorąco i trzymam kciuki za szczęśliwe donoszenia i rozwiązania! :)
Kasia
starania od 2005
08.2010 - laparoskopia i nareszcie diagnoza, niestety endometrioza
09-11/2010 - duphaston
21.11.2010 - II kreski na teście :D
http://www.suwaczki.com/tickers/p19udqk36efbprp4.png
http://emaluszki.pl/suwaczek4-20110727.jpg
atmaca
Posty: 148
Rejestracja: 18 maja 2011 19:06

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: atmaca »

slonko :clap1: :fala gratulacje :) Piotruś duży chłopiec jest :) super, dużo zdrówka dla Was! bardzo się cieszę ,jak będziesz miała tylko chwilke to pisz do nas co u Was słychać :) buziaki

Dodane -- 23 Lip 2011 08:44 --

beatka będzie dobrze na pewno :) ,nie ma to jak mama :)

kasiek nie dziwie Ci się ze jesteś zdenerwowana ,ale wydaje mi się ze nie potrzebnie będziesz w szpitalu,ale jeśli to Cię uspokoi to czemu nie
Awatar użytkownika
beatkaa24
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2010 01:00

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: beatkaa24 »

kasiek808 spokojnie nie ma sie co denerwowac w szpitalu bedziesz bezpieczniejsza i dostaniesz steryd na plucka a to lepiej wiec nie ma co a szyjka teraz ok a jak sa skurcze wszystko sie moze zmienic wiec nie ma sie co stresowac i upierac wszystko dla dobra maluszkow...

Slonko jak super :) Gratulujemy mamusi i witamy Piotrusia na swiecie :fala :fala aPiotrus duzy chlopczyk :)
3 Aniołki 6tc, 8tc, 9tc [*]
Aniołek Alanek ur 22.09.2010 23tydzien [*]
czekamy na Synka :) Skarbie zostań z nami :* (termin 6.11.2011)
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk3phgj1q57.png
Awatar użytkownika
kasiek808
Posty: 542
Rejestracja: 07 sty 2011 16:04

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: kasiek808 »

sl0nko super, gratuluje :fala Dużo zdrówka i odpoczynku dla mamy i Piotrusia. :D

Podjade w poniedzialek do tej znajomej to sobie pogadam o tym wszystkim czy jest sens sie kłaść.
2004 naturalna 14 tc :( aniołek
2009 ciąża biochemiczna 6tc : (
2011 clo+pregnyl =będą dziewczynki :)
16.08.2011 nasze cuda Wiktoria 2200g i Gabrysia 2060g sa już znami : )
atmaca
Posty: 148
Rejestracja: 18 maja 2011 19:06

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: atmaca »

hej dziewczyny jak tam weekend Wam mija?

Moja mamusia już pojechała i teraz czekam na męża we wtorek już będzie a co u Was?
Awatar użytkownika
beatkaa24
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2010 01:00

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: beatkaa24 »

Atmaca weekend nudno pada.... ja z mezem sie wynudzilam a dzis sama ... znaczy wpada mami z sister i mamy zamiar skoczyc do slonia :) moze cos kupie dla mojej kruszynki :)troche sie boje tego wypadu ale na krutko chyba sie skusze :)
3 Aniołki 6tc, 8tc, 9tc [*]
Aniołek Alanek ur 22.09.2010 23tydzien [*]
czekamy na Synka :) Skarbie zostań z nami :* (termin 6.11.2011)
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk3phgj1q57.png
atmaca
Posty: 148
Rejestracja: 18 maja 2011 19:06

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: atmaca »

beatka u nas tez w weekend padało,dzisiaj już jest słoneczko :) Myśle,że jak wyrwiesz się na troche z domku to nie zaszkodzi,ale nie przesadzaj.Życze Ci miłego dnia i miłych zakupów :)
Ja dzisiaj ide też do męża kuzynki w gości :) poplotkujemy troche :)
psac
Posty: 1423
Rejestracja: 19 sie 2009 00:00

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: psac »

u nas caly weekend tez padalo, niestety.
Ja wlasnie worocilam z badan na cukier, wyniki bede miec jutro-> mm nadzije, ze ok.
U nas nadal remont, ale pokoik dla dziewczynek juz pomalutko gotowy-> pomalowany, parkiet ulozony. Jeszcze musimy kupic karnisze, firanki, jakas lampe/zyrandol i zlozyc mebelki jak przyjda.
27.10.2011-> na swiat przyszly nasze ukochane coreczki: Sara i Melissa
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37gu1rjbudprem.png
Awatar użytkownika
beatkaa24
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2010 01:00

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: beatkaa24 »

atmaca ja tam zakupow nie robilam siostra chciala lozeczka zobczyc i wozki i w sumie tylko przeszlysmy chwile i ja araz lezec wiec o preforsowaniu sie nie ma mowy :)

psac widze, ze u was remont pelna para moj maz tez chce wymieniac panele i malowac pokoik ale kiedy sie za to wezmie to pojecia nie mam ... ile wam zajelo takie przygotowanie pokoiku ?
3 Aniołki 6tc, 8tc, 9tc [*]
Aniołek Alanek ur 22.09.2010 23tydzien [*]
czekamy na Synka :) Skarbie zostań z nami :* (termin 6.11.2011)
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk3phgj1q57.png
psac
Posty: 1423
Rejestracja: 19 sie 2009 00:00

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: psac »

beatkaa24 pisze:psac widze, ze u was remont pelna para moj maz tez chce wymieniac panele i malowac pokoik ale kiedy sie za to wezmie to pojecia nie mam ... ile wam zajelo takie przygotowanie pokoiku ?
my robimy rmont calego mieszkania, wiec ciezko ocenic ile zajal nam sam pokoik. Zrywane byly wpierw tapety, pozniej sciany 3 razy tynkowane i szlifowane, pozniej malowanie i parkiet. u nas remont trwa juz dobre 2 tygodnie. Ale jesli chcesz tylko odmalowac jeden pokoj i wymienic w nim panele, to beda to 2 dni roboty.
27.10.2011-> na swiat przyszly nasze ukochane coreczki: Sara i Melissa
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37gu1rjbudprem.png
Awatar użytkownika
beatkaa24
Posty: 398
Rejestracja: 02 mar 2010 01:00

Re: leżenie w domu ze szwem w ciąży

Post autor: beatkaa24 »

no tak my tylko pokoik malemu bo remont mielismy robiony tylko sypialnia zostala :)
3 Aniołki 6tc, 8tc, 9tc [*]
Aniołek Alanek ur 22.09.2010 23tydzien [*]
czekamy na Synka :) Skarbie zostań z nami :* (termin 6.11.2011)
http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk3phgj1q57.png
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”