Androlog w Poznaniu

Archiwum forum "O plemnikach"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
mg78
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2009 00:00

Androlog w Poznaniu

Post autor: mg78 »

Szukam dobrego androloga w Poznaniu. Mam nadzieję, że ktoś mi poleci dobrego lekarza. Zrobiłem na razie jedno badanie nasienia - wyszło fatalnie. Wiem, że muszę je powtórzyć, aby mieć pewność, że coś jest nie tak, ale już teraz chciałbym wiedzieć do kogo mam sie wybrać. Z góry dziękuję za pomoc
Awatar użytkownika
kamixx
Posty: 24
Rejestracja: 05 lis 2008 01:00

Post autor: kamixx »

my chodzimy do profesora Kurpisza w Invimedzie, mój M był także u Banaszewskiego w poradni andrologicznej na polnej, ale za wiele się nic nie dowiedzieliśmy. Generalnie nic nie można zrobić na nasze wyniki.
słabe żołnierzyki, bardzo wysokie FSH Męża
przygotowania do HSG i inseminacji, do której nie doszło
13.04.2009 @ nie przyszła a test pokazał II (ciąża naturalna)
02.05.2014 I iui
26.05.2014 II iui
Awatar użytkownika
Madlene78
Posty: 1313
Rejestracja: 27 sie 2009 00:00

Post autor: Madlene78 »

Może dr. Żak ??? Przyjmuje w Medarcie .
4 x iui = :cry:
[color=green]Potykając się można zajść daleko. Nie wolno tylko upaść i się nie podnieść...[/color]
Awatar użytkownika
Ave32
Posty: 270
Rejestracja: 13 lis 2009 01:00

Post autor: Ave32 »

Z mężem byliśmy u prof. J. - odradzam stanowczo. Badanie 2 razy i 2 razy azoospermia. Potraktował nas bardzo przedmiotowo tekstem "Nic się nie da zrobić. Jak rękę ucieło to, żaden zastrzyk nie pomoże... Biopsji nie ma co robić bo tam na 100% nic nie ma" To co się działo z nami po wyjściu z jego gabinetu na Polance trudno mi nawet opisać... Mówiąc krótko mój ginekolog powiedział stanowczo: Jedźcie do Warszawy bo tu Wam nit nie pomoże. Tak zrobiliśmy. Od maja mąż jest pacjentem dr. Wolskiego. Jesteśmy po biopsji, która wykazała komórki szeregu spermatogenezy i mąż od miesiąca się leczy :lol: Wynik leczenia rzecz jasna ciężki do przewidzenia ale dostaliśmy możliwość walki - to jest niezbędne. W Poznaniu mogę polecić endokrynologa dr. Gut przyjmuje w Medarcie. Pomógł nam bardzo robiąc szereg badań i to on postawił dignozę hypogonadyzm hypergonatropowy, z którą zgodził się dr. Wolski. Tak więc ja osobiście polecam NOVUM i dr. Wolskiego.

Dodane po: 1 minucie:

przepraszam nie w Medarcie tylko w Medpoloni na Obornickiej przyjmuje dr.Gut. :mur:
Awatar użytkownika
Anuszka80
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2009 01:00

Post autor: Anuszka80 »

Ja również szukam dobrego Androloga w Poznaniu."Przeczesałam" internet i prócz Żaka i Jędrzejczaka (raczej znanych na forum bociana, niekoniecznie z najlepszej strony) znalazłam następujące nazwiska:pan Marek Cwojdziński, Bolesław Otulakowski, Zbigniew Cymerys, Szymon Bnaszewski, Jan Dubiel. Czy ktoś leczył się u któregoś z nich?

Dodane po: 9 godzinach 6 minutach:

Zdecydowaliśmy.Idziemy do p.Szymona Banaszewskiego. I niech się dzieje wola nieba... O:)
Awatar użytkownika
lenka31
Posty: 5
Rejestracja: 23 lis 2009 01:00

Post autor: lenka31 »

jeśli chodzi o dr Żaka to nasze doświadczenia są takie - byliśmy u niego kilka razy, wizyty ograniczały sie do brania kasy i mówienia "taka uroda" (komentarz do słabych wyników męza) tytułuje się andrologiem a meża nawet nie zbadal - gdyby mąż nie mial jednego jadra to nawet by nie wiedział:) na szczęscie ma oba :D miałam wrazenie ze skraca procedurę i brnie do invitro,
u doktora banaszewskiego byliśmy na poczatku naszej drogi na jednej wizycie (wysłał nas mój ówczesny ginekolog, który sprawdzał wtedy tylko mnie) miał sprawdzic żywotność plemników w moim śluzie - twierdził ze wszystko ok.(nawet nie wspomniał ze wyniki meża są poniżej normy i tak dalej przez kolejne pół roku szukaliśmy przyczyny we mnie - dopiero po wielu miesiącach, gdy taki problem odkrył kolejny z lekarzy (wreszcie ktoś wpadł na pomysł zbadania faceta) cos mni etknęło zeby sprawdzic stary wynik od pana banaszewskiego - i tamte wyniki tez były ponizej normy. Wtedy byliśmy laikami i ślepo wierzyliśmy lekarzom...mamy żal o to, ze straciliśmy przez przemilczenia pana doktora sporo czasu!! NIE CHCIAŁABYM NIKOMU NARZUCAC OPINI - ALE ZAWSZE WARTO ZNAĆ INNE PRZYKŁADY I WIEDZIEC NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ
Awatar użytkownika
Lucjanna
Posty: 8
Rejestracja: 26 mar 2009 01:00

Post autor: Lucjanna »

Lenko, bardzo mi przykro, ze macie takie paskudne doswiadczenia. Nie nastraja mnie to optymistycznie, bo my w grudniu idziemy do Zaka i jest to nasza pierwsza andrologiczna wizyta, po ktorej sporo sie spodziewam. A jak widac, moze sie okazac zupelnie co innego. A napisz prosze, jakie sa Wasze dalsze kroki?
Awatar użytkownika
lenka31
Posty: 5
Rejestracja: 23 lis 2009 01:00

Post autor: lenka31 »

zdecydowaliśmy się na adopcję - niestety trzeba długo czekać na maleństwo- może w tym czasie stanie się jakiś cud:)
Awatar użytkownika
gucio288
Posty: 38
Rejestracja: 29 lis 2009 01:00

Post autor: gucio288 »

witam ! jeśli chodzi o a androloga to ja polecam prof Bolesława Otulakowskiego jestem jego pacjetem od kwietnia w tej chwili poprawa moich żołnierzy to 300% :D i mam nadzieje ze to nie koniec ! chodz do normy jeszcze troche :( moje zdanie jest takie po 1,5 rocznym leczeniu u tzw fachowcow ze NIENALEZY CHODZIĆ DO LEKARZY ZWIĄZANYCH Z JAKĄKOLWIEK KLINIKĄ KTORA ZAJMUJE SIE IN VITRO !!! gdyż na napewno tak bedą leczyć by niewyleczyć a na końcu rozłożą rece i powiedzą invitro! byłem juz w dwuch takich na terenie poznania ! i straciłem około 1 roku o kasie wogole nie wspominam :( proponuje isc na dziendobry do zwykłego specjalisty urologa i nieszukać na siłe androloga bo niema takich !!!
Awatar użytkownika
lenka31
Posty: 5
Rejestracja: 23 lis 2009 01:00

Post autor: lenka31 »

gucio288 - czy możesz mi podac troche wiecej szczegółów o prof? adres gdzie przyjmuje, cena wizyty, czy długo się czeka na wizyte i w poczekalni, jak wyglada pierwsza wizyta i mniej więcej jak wygladało tak skuteczne leczenie - bardzo to dla nas ważne - z gory dziekuje
Awatar użytkownika
gucio288
Posty: 38
Rejestracja: 29 lis 2009 01:00

Post autor: gucio288 »

oto kontakt http://www.so.hostdmk.net/urovita/index.php?z1=10&k1=10
wizyta ok 150 pln zasadniczo bez czekania na drugi trzeci dzień dr przyjmuje w domu , pierwsza wizyta w sumie jak kazda czli usg gruczołu prostaty, jąder,i paluszek w d... :lol: u mnie było zapalenie gruczołu prostaty /bezobjawowe/ i troche niski testostoren 400 N/300-1600/ale jeszcze w normie ale w dolnej granicy i wysokie fsh ok 18 norma do 12
rok temu moje wyniki
2-4mln/ml
objetość - 2ml
a-0
b-5
c-10
d-85
reszta wynikow ok , dodam ze robiłem badania w 3 roznych klinikach i wynik był podobny miedzy 2-4mln invimed vitalmedica i polna fachowcy z tych klinik tzw androlodzy okazywali sie ginekologami po głąbszej analizie w internecie i nie tylko . jeden powiedział ze zadnymi lekami tu nic nie zdziałamy najwyzej 20% ale z 4mln to tylko 800tys mimo ze niezrobił mi badań hormonanych tylko usg jąder gdzie nic nie stwierdził i nie podał przyczyny takiego stanu i tylko in vitro kazał mi isc zrobić razem z zoną badania genetyczne zrobiłem na szczscie na kase chorych i wyszły bardzo dobrze , drugi kazał mi brać vitaminki i dał serie zaszczykow z pregnylu zrobił badania hormonalne i nie zauwazył ze testostoren jest niski a nawet powiedział ze to niema znaczenia
po 5 miesiącach straconych okazało sie ze nic nie wskurał i powiedział ze tylko invitro juz bylismy zdecydowani ale w necie trafiłem na coś takiego
http://www.rodzinko.pl/viewtopic.php?t=161 /czytać całe/
po czym poszukałem urologa ze smykałką w andrologi
i okazało sie ze mam to zapalenie i mało testosteronu zapalenie wyleczone macmirrorem i brałem undoster a teraz jestem juz po serii 5 szt omnadrenu 250 na początku zrobiłem badanie po 2 miesiącach i też nie było zadnego rezultatu :( i rączki mi opadły ale dr zapisał mi omnadren i kazał na końcu zrobić badanie hormonow /w przyszły tyg ide/
ale miesiąc temu nie wierzylismy juz w poprawe i mileismy isc na in vitro ale zanim zaczelismy cokolwiek zrobiłem sobie badanie oczywiscie nie u dr tylko w invimedzie no i niespodzianka
11mln/ml
objetosc -3ml
a-5
b-35
c-5
d-55
reszta parametrow ok
i okazuje sie ze wystarczy na inseminacie , teraz zobaczymy jak wyjdą hormony a nastepne badanie nasienia w styczniu jesli nie bedzie trendu zwyszkowego to podejdziemy do inseminacji na początek

pozdrawiam
Awatar użytkownika
lenka31
Posty: 5
Rejestracja: 23 lis 2009 01:00

Post autor: lenka31 »

bardzo dziekuję za wyczerpujacą odpowiedź, dolałeś nam trochę nadzieji - szczerze życzę powodzenia!!
Awatar użytkownika
Karolina214
Posty: 154
Rejestracja: 12 mar 2007 01:00

Post autor: Karolina214 »

Zdecydowanie polecam prof.Kurpisza. Byłam u Jędrze...., Otul... rozkładali ręce, Prof Kurpisz zdziałał cuda.
Awatar użytkownika
gucio288
Posty: 38
Rejestracja: 29 lis 2009 01:00

Post autor: gucio288 »

hmm jesli tak zdecydowanie polecasz Prof. Kurpisza to napisz prosze konkretnie jak zdziałał te cuda! metody , środki itd no i wyniki z tego co wiem to pracuje dla invimedu i nie tylko , gdy ja trafiłem do invimedu to jeszcze niemieli go u siebie , ale to jak pisałem wczesniej jest zwiazany z kliniką invitro wiec moze być roznie , tak wiec czekam na odpowiedz.

pozdrawiam
wszystkich oczekujących....
Awatar użytkownika
gucio288
Posty: 38
Rejestracja: 29 lis 2009 01:00

Post autor: gucio288 »

Karolina214 i co z tymi cudami dr Kurpisza ??? chyba ze to była reklama...

pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - O plemnikach”