KLINIKA SALVE MEDICA W ŁODZI

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
Gość

Re: SALVE MEDICA Łódź

Post autor: Gość »

Zbieram informacje na temat Salve i in vitro w niej wykonywanej, jak ktoś jest w trakcie lub po albo komuś się udało poproszę o informację.

przeniesione z wątku :arrow: ŁÓDŹ - patrz regulamin pkt 3 i 16
Hej dziewczyny jestem tu nowa i zbieram informacje na temat Salve medica gdyż mam zamiar podejść do invitro jeśli któraś jest już po w tej klinice proszę napiszcie do mnie prywatnie. Gamete znam na wylot gdyż leczyłam się w niej podeszłam u nich do in vitro z powodzeniem ale z pozostałych zarodków nic nie wyszło (nie przyjęły się) dlatego chcę walczyć dalej i zbieram informacje o salve.
kasiamilka
Posty: 1286
Rejestracja: 27 sie 2010 20:58

Re: SALVE MEDICA Łódź

Post autor: kasiamilka »

Jest bardzo dużo dziewczyn, wejdź na wątek pogadajmy, tam jest większość informacji.
czułam że się uda, dziękuję Salve.
bIbo
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2011 11:58

Re: SALVE MEDICA Łódź

Post autor: bIbo »

Cześć dziewczyny
Jestem nowa na tym forum. 6 lat starań o mały cud w UK. lata badan, zabiegów niepowodzeń i mnóstwa łez. stwierdzona endometrioza w małym stopniu i pco.
pierwsze in vitro bez powodzenia, dwa crio również kolejne podejście do in vitro skończyło się szybciej niż się zaczęło (prze stymulowanie).Wybrałam Salve Medica i doktora Sobkiewicza- pytanie do was kochane jak powinnam przygotować się na pierwszą wizytę?
Awatar użytkownika
paula1122
Posty: 2740
Rejestracja: 04 sty 2010 01:00

Re: SALVE MEDICA Łódź

Post autor: paula1122 »

bIbo przede wszystkim pozabieraj wszystkie dotychczasowe wyniki badań swoje i emka i historię Waszych podejść do in vitro.
Zajrzyj na pogadajmy, tam dziewczyny bardziej na bieżąco są :)
No i powodzenia! :D
[*] 7 maja 2011 (10tc)
grudzien 11 - przygotowanie do laparo i...cud - 28-gru-11 dwie kreski :)

Joasia ur. 27.08.2012
Kubuś i Staś ur. 25.04.2015
[/size]
Awatar użytkownika
Gość

Re: SALVE MEDICA Łódź

Post autor: Gość »

Jak ktoś może jest już po lub w trakcie przygotowań do in vitro w Salve Medica proszę piszcie ja właśnie zaczęłam przygotowania i chętnie poczytam o Waszym doświadczeniach z dr. Sobkiewiczem.
Awatar użytkownika
zufe
Posty: 27850
Rejestracja: 17 lip 2012 21:50

Re: SALVE MEDICA Łódź

Post autor: zufe »

lodzianka zapraszam na watek salve w dziale pogadajmy tam znajdziesz sporo dziewczyn.
12 transferów, 2 Aniołki i wymarzony Synek Adaś :love: Co dalej?
Awatar użytkownika
paula1122
Posty: 2740
Rejestracja: 04 sty 2010 01:00

Re: SALVE MEDICA Łódź

Post autor: paula1122 »

zufe pisze:lodzianka zapraszam na watek salve w dziale pogadajmy tam znajdziesz sporo dziewczyn.
to ja jeszcze link podrzucę :)
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... start=1770
[*] 7 maja 2011 (10tc)
grudzien 11 - przygotowanie do laparo i...cud - 28-gru-11 dwie kreski :)

Joasia ur. 27.08.2012
Kubuś i Staś ur. 25.04.2015
[/size]
Awatar użytkownika
hitoslaw
Posty: 64
Rejestracja: 03 wrz 2013 15:01

Histeroskopia+biopsja endometrium

Post autor: hitoslaw »

Hej!! Czy wy tez mialyscie robione przed in vitro w salve histeroskopie z biopsja endometrium?? Jakie macie wrazenia?? ja jestem jeszcze przed (cykl poprzedzajacy punkcje), ale mocno sie stresuje.. Dodam, ze in vitro przez niedrozne jajowody; zabieg zlecony jako standardowa procedura przed in vitro.
03.2014:et:(
08.2014: kt:(
12.2014: zmiana kliniki na N.
kasiamilka
Posty: 1286
Rejestracja: 27 sie 2010 20:58

Re: Histeroskopia+biopsja endometrium

Post autor: kasiamilka »

To bardziej badanie niż zabieg, po 2 godzinach idzie sie do domu.
czułam że się uda, dziękuję Salve.
V_L
Posty: 683
Rejestracja: 06 maja 2007 00:00

Re: SALVE MEDICA Łódź

Post autor: V_L »

lodzianka pisze:Jak ktoś może jest już po lub w trakcie przygotowań do in vitro w Salve Medica proszę piszcie ja właśnie zaczęłam przygotowania i chętnie poczytam o Waszym doświadczeniach z dr. Sobkiewiczem.
Ja właśnie się przymierzam, dziś tam dzwoniłam.
Mam endometriozę, potwierdzoną laparo prawie 4 lata temu, więc historia jest.
Z tego co mówiła pani z rejestracji na 1 wizytę należy mieć zrobione AMH, właściwie to jedyny wymóg poza hisorią leczenia, na tej wizycie lekarz zleca jakie badania należy zrobić (to jeszcze "za swoje") po czym 2 wizyta jest już kwalifikująca. Od tej pory badania są na nfz i płąci się tylko za leki.
Czy któraś z Was może to potwierdzić? Na jakie koszty badań przed kwalifikacją mam się nastawiać? Mam zrobione w miarę świeże LH i FSH, prolaktynę, TSH sprzed kilku miesięcy.
Będę wdzięczna za każdą opinię, zwłaszcza od endokobietek :)
Awatar użytkownika
Gość

Re: SALVE MEDICA Łódź

Post autor: Gość »

Wszystko zależy od przypadku :/ Ja np zgłosiłam się z takim plikiem dokumentów, że nic nie musiałam donosić... od razu dostaliśmy papiery do kwalifikacji :) Wypełniliśmy i ot tak jesteśmy :)
V_L
Posty: 683
Rejestracja: 06 maja 2007 00:00

Re: SALVE MEDICA Łódź

Post autor: V_L »

sisterbetty pisze:
Wszystko zależy od przypadku :/ Ja np zgłosiłam się z takim plikiem dokumentów, że nic nie musiałam donosić... od razu dostaliśmy papiery do kwalifikacji :) Wypełniliśmy i ot tak jesteśmy :)
Ja na pewno nie mam wszystkiego, ale oprócz AMH na razie nie robię nic więcej, zapisałam się na 1 marca i zobaczymy co dr powie. Wolę poczekać i jak najmniej zrobić "za swoje", podobno po kwalifikacji już są refundowane badania.
Trzymam kciuki za wszystkie! :)
kasiamilka
Posty: 1286
Rejestracja: 27 sie 2010 20:58

Re: SALVE MEDICA Łódź

Post autor: kasiamilka »

V_L Ale badania po kwalifikacji to te związane ze stymulacja, a jakieś dodatkowe nasienia, tarczycy itp i tak nie są refundowane.
czułam że się uda, dziękuję Salve.
Awatar użytkownika
Gość

Re: SALVE MEDICA Łódź

Post autor: Gość »

V_L pisze:
sisterbetty pisze:
Wszystko zależy od przypadku :/ Ja np zgłosiłam się z takim plikiem dokumentów, że nic nie musiałam donosić... od razu dostaliśmy papiery do kwalifikacji :) Wypełniliśmy i ot tak jesteśmy :)
Ja na pewno nie mam wszystkiego, ale oprócz AMH na razie nie robię nic więcej, zapisałam się na 1 marca i zobaczymy co dr powie. Wolę poczekać i jak najmniej zrobić "za swoje", podobno po kwalifikacji już są refundowane badania.
Trzymam kciuki za wszystkie! :)
Proponuję zrobić jeszcze FSH, ponieważ to badanie jest wymagane, a robi się je tylko w 2-3 dniu cyklu!
Badania diagnozujące są na nasz koszt! MZ refunduje badania niezbędne do stymulacji, punkcji i transferu!
Awatar użytkownika
aniazuczek
Posty: 18
Rejestracja: 10 sty 2011 15:19

Re: KLINIKA SALVE MEDICA W ŁODZI

Post autor: aniazuczek »

A ja wczoraj miałam punkcję. Może w sobotę, a najpóźniej w poniedziałek czeka mnie transfer.
Zastanawiam się tylko, dlaczego Pan embriolog poinformował mnie, że "my z programu mamy tylko zapładnianych 6 komórek"? Pobrano mi 9 z czego 8 dojrzałych.
????

Mam kilka uwag do działania kliniki, ale człowiek jakoś przymyka oczy zmęczony tę ciągłą walką.
maj 2014 wizyta w Salve Medica
1.09.2014 pierwsza próba
12.09.2014 :( nie udało się
październik 2014 :( NIC
Kwiecień 2015- bez powodzenia w Artemidzie
Sierpień 2015- bez powodzenia w Artemidzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”