Po dziewięciu latach starań...ciąża

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Aki
Posty: 229
Rejestracja: 24 lis 2002 01:00

Po dziewięciu latach starań...ciąża

Post autor: Aki »

Nie było mnie na bocianie parę lat. Nosiłam w sobie ciepłe wspomnienia osób, które tutaj poznałam i pamiętałam. Postanowiłam jednak dzisiaj napisać, aby podzielić się swoim szczęściem, niespodzewanym zupełnie. Zaszłam w ciążę po 9 latach, kiedy się tego zupełnie nie spodziewałam. Obecnie zaczyna się 17 tydzień ciąży. Moja historia to stwierdzone 9 lat tamu pco, leczenie u dr Polaka, tzn. dwie inseminacje, parę razy clo. Męża wyniki były słabe. Następnie laparoskopia, hcg. Jajniki typowe dla obrazu pco, estradiol słabiutki, również progesteron. Ogólnie kiepściutko. Parę lat temu odpuściliśmy leczenie, zrobiliśmy kurs adopcyjny, ale nie byłam tego wyboru pewna. Tak ważnej decyzji nie chcialam podejmować bez pewności, że tego pragnę z całego serca.Nie adoptowaliśmy więc dziecka, mamy tylko za sobą kurs. Od 3 lat żyłam więc pracą, nauką i naprawdę cieszyłam sie życiem, nie myślałam zupełnie o dziecku. A jednak po tylu latach, w wieku 32 wiosen zobaczyłam II kreski, czekam obecnie na pierwsze ruchy. Życie, moje drogie, jest zaskakujące. Jeszcze dodam, chociaż nie jest to pocieszające, iż w czasie gdy dochodziło u mnie do owulacji opiekowałam się, prawie całą dobę, swoją kochaną umierającą Babcią. Dla mnie jest to cud... Życzę wszystkim tego cudu. Niepłodność nauczyła mnie wielkiej pokory do życia...
Awatar użytkownika
FatalnaPaulina
Posty: 3510
Rejestracja: 20 paź 2008 00:00

Post autor: FatalnaPaulina »

Aki dla mnie to wiekie pocieszenie! Jednak ja nie mam chyba 9 lat, bo to oznaczałoby, że będę mamą w wieku 39:( Cieszę się Twoim szczęściem!
starania od 06/2007, w P od 09/2008
PCO, zły mar-test
02/2009 IMSI - 11dpt-92,31 :D
5/11/2009 Nasz Syn jest już z nami!
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

Aki wiele razy zastanawiałam się, co się z Tobą dzieje, zniknęłaś z Bociana..., a tu taka nowina :D

:flowers:GRATULUJĘ CI Z CAŁEGO SERDUCHA !!!!! :flowers:

Super wiadomość :DDD:
Ewka
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Aki SERDECZNE GRATULACJE :!: :!: :!: :!: :!: Od ww również 8)
To Ty młoda jesteś dziewczyno :!: :!: :!: :!: Zaraz mi tu wracać i pisać :!: :!: :!: Zapraszamy na /phpbbforum/viewtopic.php?p=2264494#2264494 - tam przeniosłyśmy z braku czata :?

ALE FAJNIE :!: :!: :!: :!: :!: Nieraz myślałam o Tobie :D
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
Awatar użytkownika
amri
Posty: 7633
Rejestracja: 08 sie 2002 00:00

Post autor: amri »

Radosne wieści szybko się rozchodzą :wink:

Aki, gratuluję cudziku :!: :cmok:

I wracaj na Bocianka :wink:
Amri - mama Amelki
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

FatalnaPaulina pisze:Jednak ja nie mam chyba 9 lat, bo to oznaczałoby, że będę mamą w wieku 39 :(
Jeszcze napiszę tu do Ciebie FatalnaPaulino - ja zostałam po wieeeelu latach starań mamą w wieku 39 lat i na pewno nie mam z tego powodu takiej miny :( , wręcz przeciwnie :D . Oczywiście życzę Ci, żebyś nie musiała tak długo czekać !
Ewka
foczka
Posty: 3728
Rejestracja: 29 sty 2003 01:00

Post autor: foczka »

Aki własciwie to jestem na ciebie obrażona [-( Zniknęłaś i sluch po tobie zaginął.
Moja kochana , ogromne gratulacje!!! :D :D Bardzo sie cieszę i juz się nie gniewam :wink: :lol: . Życzę ci wszystkiego co najlepsze i napisz czasem co u ciebie. Czy to bedzie chłopiec czy dziewuszka :D
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 555
Rejestracja: 14 paź 2002 00:00

Post autor: Iwona »

Aki Siostro SE RE CHE!!!!
GRATULACJE :!: :!: :!:
Strasznie sie ciesze.
Czasem zagladam na Bociana i sprawdzam czy coś nowego u starych znajomych sie dzieje. (Ewcia dzieki za cynk :kiss: )
Buziaki :kiss: :kiss: :kiss: i bardzo bardzo mocne uściski.
Ale Ci się świat zmieni :D :D :D

ps
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :kiss:
Iwona
Awatar użytkownika
Mat
Administrator
Administrator
Posty: 3723
Rejestracja: 01 sie 2002 00:00

Post autor: Mat »

Aki, no no, ale news! Gratulacje!!! :flowers: Spokojnego stanu błogosławionego i dalszego "żyli długo i szczęśliwie" życzę.
Awatar użytkownika
Aki
Posty: 229
Rejestracja: 24 lis 2002 01:00

Post autor: Aki »

Drogie Dziewczyny, bardzo dziekuje za gratulacje, pamiec!!!
Wiem, nieladnie, dlugo mnie nie bylo. Spowodowane bylo to tym, iz wycofalam sie psychicznie z marzen o dziecku. Zaczelam jakby nowy etap w zyciu, bylam emocjonalnie nastawiona na bezdzietnosc. Pamietalam o Was, pare lat na Bocianie...pare ciezkich lat. Wczoraj, gdy zobaczylam wasze odpowiedzi na moj post, az mi sie lezki zakrecily, nie dlatego, ze jestem w ciazy, ale wrocily wspomnienia sprzed paru lat, nasze rozmowy, wsparcie duchowe jakie od Was otrzymywalam. Nadrabiam wiec zaleglosci Bociana i czytam, czytam.
Pozdrawiam Was serdecznie :D
Foczko, nie znam jeszcze plci, za miesiac.
Awatar użytkownika
Patrycja13
Posty: 2114
Rejestracja: 18 paź 2002 00:00

Post autor: Patrycja13 »

No nie!!!! :D :D :D Aki - strasznie się cieszę!!!!!! Sciskam bardzo mocno!!! Wielkie gratulacje!!! I nie znikaj już na tak długo!!!!!!



PS. Ewka :cmok:
Awatar użytkownika
Ziółki
Posty: 917
Rejestracja: 28 maja 2002 00:00

Post autor: Ziółki »

Aki wspaniała nowina i oczywiście super że się z nami nią podzieliłaś :D :D :D

Szkoda tylko, że zniknęłaś z bociana i do tej pory nie dałaś znaku życia :cry:
Se re che siostro!!!!!!!!!!!!!!
Ela i Robert + OLIWKA (ur. 16.07.2004 r.) - szczęśliwa rodzinka
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

No widzę, że Ewka skrzyknęła stare bocianówki :lol: brak Oliwii 8) Pewnie się odmelduje niedługo...
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

:flowers: Aki, no to jeszcze wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !!! :flowers:
nata, powiadomiłam kogo trzeba 8) :mrgreen: Fajnie wejść na TAKI wątek i zobaczyć TAKIE nicki, prawda ? :love: SE RE CHE !!!
Ewka
Awatar użytkownika
Patrycja13
Posty: 2114
Rejestracja: 18 paź 2002 00:00

Post autor: Patrycja13 »

Ewka pisze:Fajnie wejść na TAKI wątek i zobaczyć TAKIE nicki, prawda ? :love: SE RE CHE !!!
Nic dodac, nic ująć! Se re che!!!!
:cmok: x 100
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”