KLINIKA PLAST-MED W KATOWICACH

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
INGAXX
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2009 00:00

Post autor: INGAXX »

stymulowana bylam puregonem, menopurem ,i dyfereliną takimi samymi lekami jak teraz tylko tym razem mam większe dawki.Pozytywne myślenie to polowa sukcesu a druga polowa napewno się już u CiebieBoja rozpakowała i sobie rośnie pod serduszkiem :lol:
Awatar użytkownika
kluseczka12
Posty: 1405
Rejestracja: 30 lis 2008 01:00

Post autor: kluseczka12 »

Boja no to super, za Twoje malutkie okruszki :bigok: :bigok: :bigok:
rafcia19 o rany jeszcze czekasz na HSG :roll: , oby udało się w tym cyklu i znowu jakiś etap będziesz miała za sobą :D
ruda797 jak tam Twoje sprawy leczysz te żylaki jakoś ?
INGAXX za owocną stymulację :bigok:
14 długich lat......
8 IUI; 1 udana niestety c.bioch.;2 IMSI nieudane; kariotypy-OK
2004r.I HSG-prawa str.słabo drożna,lewa OK; 2009r. II HSG-OK
przygotowania do kolejnej IUI-uda się, wierzę w to :) i udało się :)
wiara czyni cuda!!!
Klaudunia jest już z nami 04.01.2011 Kocham Cię Iskierko Moja
ruda797
Posty: 5674
Rejestracja: 14 cze 2004 00:00

Post autor: ruda797 »

kluseczka12Witaj - no ja wczoraj odebralam wyniki z plynu i wyszły mi w duzychh ilosciach bakterie. Od razu pojechalam na wizyte do Plast medu. Oczywiscie przepisal mi doktorek antybiotyk, cos na grzybki i na zylaki. Leczy sie to w ten sposob jak zylaki u nog czyli trza podawac leki na krazenie krwi.
Mamy czas do wrzesnia - tyle stwierdzil lekarz ze wystarczy aby sie podleczyc a potem kolejna IVI - bo narazie doktorek nie chce abym robila in vitro tym bardziej ze mam drozne jajowody i sie w miare dobrze stymulowałam
Bojabedzie dobrze tak przez 9 miesiacy
St.od 2002r. endo II stop., oligospermia,29.09.09-trans. 13dpt 90,5/160/477 : 31.10.09 serduszko :)

KOCHAM CIĘ ZUZANKO :)28.05.10

1.08.11 Aniołek 10tc :(,13,.03.14 Aniołek 9tc :(,01.09.14 crio :( , 06.03.15 crio: cb :(

Nowy plan: 01.09.15 OA, kwalifika
ruda797
Posty: 5674
Rejestracja: 14 cze 2004 00:00

Post autor: ruda797 »

Bojapowiedz mi czy lekarz cie namawiał na icsi czy sama??? jakiego stopnia masz endometrioze??
St.od 2002r. endo II stop., oligospermia,29.09.09-trans. 13dpt 90,5/160/477 : 31.10.09 serduszko :)

KOCHAM CIĘ ZUZANKO :)28.05.10

1.08.11 Aniołek 10tc :(,13,.03.14 Aniołek 9tc :(,01.09.14 crio :( , 06.03.15 crio: cb :(

Nowy plan: 01.09.15 OA, kwalifika
Awatar użytkownika
kluseczka12
Posty: 1405
Rejestracja: 30 lis 2008 01:00

Post autor: kluseczka12 »

treść wymoderowano
14 długich lat......
8 IUI; 1 udana niestety c.bioch.;2 IMSI nieudane; kariotypy-OK
2004r.I HSG-prawa str.słabo drożna,lewa OK; 2009r. II HSG-OK
przygotowania do kolejnej IUI-uda się, wierzę w to :) i udało się :)
wiara czyni cuda!!!
Klaudunia jest już z nami 04.01.2011 Kocham Cię Iskierko Moja
Awatar użytkownika
kluseczka12
Posty: 1405
Rejestracja: 30 lis 2008 01:00

Post autor: kluseczka12 »

treść wymoderowano
14 długich lat......
8 IUI; 1 udana niestety c.bioch.;2 IMSI nieudane; kariotypy-OK
2004r.I HSG-prawa str.słabo drożna,lewa OK; 2009r. II HSG-OK
przygotowania do kolejnej IUI-uda się, wierzę w to :) i udało się :)
wiara czyni cuda!!!
Klaudunia jest już z nami 04.01.2011 Kocham Cię Iskierko Moja
Awatar użytkownika
rafcia19
Posty: 29
Rejestracja: 10 kwie 2009 00:00

Post autor: rafcia19 »

To czekanie jest okropne. Ale w tym cyyklu chyba już nie zdążę zrobić HSG (aparat jeszcze nie naprawiony) ja za 3 dni mam okres. A za tydzioeń jade na urlop i chyba jednak wszystko rostrzygnie sie po urlopiku. :(
Awatar użytkownika
somonika
Posty: 24
Rejestracja: 01 gru 2008 01:00

...

Post autor: somonika »

Cześć dziewczyny,
byłam w zeszłym tygodniu w klinice, dr Nowak od razu zaproponował nam inseminację, podładował mnie zastrzykami, wczoraj (w 12 dc) miałam badanie estradiolu a dzisiaj ma się zgłosić na USG... tylko wydaje mi się, że ta stymulacja za bardzo na mnie podziałała i że spóźniliśmy się o jeden dzień... Do wieczora chyba się zadręczę, bo cały czas mam wrażenie, że owulacja już była i ta szansa przepadła :(
ruda797
Posty: 5674
Rejestracja: 14 cze 2004 00:00

Post autor: ruda797 »

somonikaa dlaczego tak myslisz?? jakie masz objawy ze tak uwazasz ze sie spoźniliscie??
St.od 2002r. endo II stop., oligospermia,29.09.09-trans. 13dpt 90,5/160/477 : 31.10.09 serduszko :)

KOCHAM CIĘ ZUZANKO :)28.05.10

1.08.11 Aniołek 10tc :(,13,.03.14 Aniołek 9tc :(,01.09.14 crio :( , 06.03.15 crio: cb :(

Nowy plan: 01.09.15 OA, kwalifika
Awatar użytkownika
somonika
Posty: 24
Rejestracja: 01 gru 2008 01:00

Post autor: somonika »

treść wymoderowano
ruda797
Posty: 5674
Rejestracja: 14 cze 2004 00:00

Post autor: ruda797 »

treść wymoderowano
St.od 2002r. endo II stop., oligospermia,29.09.09-trans. 13dpt 90,5/160/477 : 31.10.09 serduszko :)

KOCHAM CIĘ ZUZANKO :)28.05.10

1.08.11 Aniołek 10tc :(,13,.03.14 Aniołek 9tc :(,01.09.14 crio :( , 06.03.15 crio: cb :(

Nowy plan: 01.09.15 OA, kwalifika
Awatar użytkownika
somonika
Posty: 24
Rejestracja: 01 gru 2008 01:00

Post autor: somonika »

treść wymoderowano
Awatar użytkownika
somonika
Posty: 24
Rejestracja: 01 gru 2008 01:00

Post autor: somonika »

Dostałam fostimon - raz w dawce 75 a raz 150. Mam nadzieję, że zaskoczy, chociaż dr Nowak z góry mnie poinformował, że pierwsze podejścia z reguły są nieudane. Ale co mi tam statystyka, jak ja już tak dłuuuuugo czekam i tak baaaardzo chcę ;)
ruda797
Posty: 5674
Rejestracja: 14 cze 2004 00:00

Post autor: ruda797 »

treść wymoderowano
St.od 2002r. endo II stop., oligospermia,29.09.09-trans. 13dpt 90,5/160/477 : 31.10.09 serduszko :)

KOCHAM CIĘ ZUZANKO :)28.05.10

1.08.11 Aniołek 10tc :(,13,.03.14 Aniołek 9tc :(,01.09.14 crio :( , 06.03.15 crio: cb :(

Nowy plan: 01.09.15 OA, kwalifika
Awatar użytkownika
balbina07
Posty: 11510
Rejestracja: 14 paź 2006 00:00

Post autor: balbina07 »

Przypominam ,że tematem wątku jest klinika Plast-Med
Wszystkie posty wykraczajace poza temat watku zostana usunięte


Przypominam ze:
Chcemy, aby Nasze forum było jasne i czytelne; aby wszyscy zainteresowani mogli szybko i bez błądzenia dotrzeć do potrzebnych, często bardzo istotnych dla przebiegu leczenia, informacji. W związku z tym pragniemy przywrócić działom merytorycznym ich właściwy sens.
Uprzejmie prosimy, aby rozmowy w obrębie poszczególnych wątków były związane wyłącznie z ich tematami. Dotyczy to w szczególności następujących działów:
- Jak się leczyć,
- Gdzie się leczyć,
- O plemnikach,
- Jestem w ciąży,
- Poronienia.
Wszystkie rozmowy, wykraczające tematyką poza właściwą danemu wątkowi, będą bezwarunkowo usuwane. Stosowanie nadmiernej ilości emotikonek i obrazków również będzie skutkowało usunięciem części bądź skasowaniem całości postu.
Wprowadzenie i stosowanie tych zasad ma na celu uporządkowanie tej części forum, która powinna służyć przede wszystkim wymianie informacji i poszerzaniu wiedzy.
Jednocześnie zapraszamy do działu POGADAJMY, gdzie można prowadzić nieco luźniejsze rozmowy:
http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?n ... wforum&f=8

Tematyka działu:
Na tym forum rozmawiamy o lekarzach i klinikach specjalizujących się w leczeniu niepłodności . Wielu z nas traci nawet kilka lat zanim trafi do właściwego lekarza, dlatego to forum ma służyć wymianie informacji, doświadczeń i opinii, ma być pomocne w odnalezieniu właściwej drogi tym, którzy czują się zagubieni i nie wiedzą, gdzie się udać ze swoim problemem.
1. Uczyńmy zatem to forum czytelnym, piszmy rzetelne i tylko sprawdzone informacje na temat metod leczenia, badań jakie można wykonać, procedur, cen, personelu medycznego w poszczególnych klinikach, szpitalach, laboratoriach.
2. Zgodnie z REGULAMINEM unikajmy luźnych pogaduszek nie związanych z tematyką, np. nie umawiajmy się tu na spotkania w klinice, nie zapytujmy w każdym poście, co u każdego uczestnika wątku słychać, wymieniając każdego z nicka ( Krysiu, co u Ciebie?, Marysiu a Ciebie dawno tu nie było itp.), nie składajmy też tutaj życzeń - w tym celu można założyć wątki np. na forum "Pogadajmy".
3. Nie zakładajmy nowych wątków na temat klinik czy lekarzy, o których już jest mowa na forum, korzystajmy w tym celu z WYSZUKIWARKI i kontynuujmy już istniejące wątki.
4. Korzystajmy z informacji o klinikach zebranych przez redakcję Naszego Bociana, tu znajdują się adresy (również internetowe), telefony, a także opinie na ich temat, zachęcam do zapoznania się z nimi:
KLINIKI LECZENIA NIEPŁODNOSCI I WSPOMAGANEGO ROZRODU
5. Nie rozmawiamy tu o ginekologach-położnikach, o badanich w ciąży i nie szukamy szpitali, w których będziemy rodzić - o tym można porozmawiać na forum "Jestem w ciąży".

Regulamin forum Nasz-Bocian:
1.Głównym tematem naszego portalu jest problematyka związana z trudnościami w posiadaniu potomstwa.
2.Zastanów się na jaki temat będziesz pisać i znajdź forum najbardziej odpowiadające temu tematowi. Posty nie odpowiadające tematowi forum będą kasowane przez moderatorów.
3.Zanim rozpoczniesz nowy wątek sprawdź czy nikt przed tobą nie pisał już kiedyś w tej sprawie. Do przeszukiwania forum najlepiej użyć wyszukiwarki. Nie pytaj ponownie o to samo.
4.Pisząc posty na forum miej na uwadze, że czytają cię osoby na różnych etapach drogi, o różnej wrażliwości – pamiętaj abyś ich nie krzywdził.
5.Forum jest skarbnicą wiedzy – nie zaśmiecaj jej nic nie wnoszącymi postami "Popieram", "Też tak myślę", "To zabawne" itp.
6.Pisząc post stosuj zasady netykiety. Nie cytuj całych wiadomości a jedynie fragmenty do których się odnosisz, nie krzycz (nie pisz dużymi literami) bez potrzeby, nie nadużywaj ikonek i kolorów.
7.Ściśle trzymaj się tematu wątku, nie składaj życzeń urodzinowych / imieninowych na wątku o leczeniu czy adopcji, załóż oddzielny wątek na "pogadajmy" lub (lepiej) użyj prywatnej wiadomości.
8.Pisząc posty pamiętaj o tym, że forum to powstało głównie po to, by służyć wymianie informacji a nie ilustracji. Nie używaj więc zdjęć i grafik w nadmiernych ilościach, zarówno w treści postów, jak i w podpisie.
9.Na forum zabronione jest używanie wszelkiego rodzaju grafik - "suwaczków" obrazujących zaawansowanie ciąży lub wiek dziecka. Jeśli koniecznie chcesz taką informację zamieścić - możesz to zrobić tylko i wyłącznie umieszczając w podpisie link do strony z suwaczkiem - nigdy grafikę.
10.Niektóre fora mogą mieć swoje własne, dodatkowe zasady. Tak jest np. na forach eksperckich. Są one zawsze umieszczone jako jeden z pierwszych postów na górze forum. Zawsze zapoznaj się z takim postem i stosuj się do jego postanowień.
11.Pisząc post, jasno sformułuj w temacie czego on dotyczy. Nie pisz tak: "Mam pytanie" lub "Proszę o odpowiedź". Napisz np. "Stosunek LH do FSH" albo "Adopcja przez osobę samotną", co pozwoli innym łatwo zorientować się czego pytanie dotyczy.
12.NIGDY nie pisz tej samej wiadomości w kilku miejscach. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy zadajesz to samo pytanie jednocześnie na forum eksperckim oraz na jednym forum poświęconym dyskusjom z forumowiczami.
13.Podobno nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi – mimo wszystko zastanów się 3 razy zanim coś napiszesz
14.Nasz portal jest prowadzony za pieniądze składkowe, każdy post kosztuje - wybierz jakość a nie ilość.
15.Jeśli chcesz sobie tylko pogadać o pogodzie lub innych tego typu sprawach korzystaj z komunikatora internetowego (np. Gadu-Gadu) lub chata.
16.Każdy jest inny i ma różne doświadczenia. Nie stosuj przemocy slownej w dyskusjach. Szanuj pozostałych uczestników i ich poglądy. NIGDY nie używaj słów niecenzuralnych, takie zachowaniem będzie karane czasową lub stałą blokadą dostępu do forum.
17.Odpowiedzialność za treść postu spoczywa na jego autorze. Nie pisz nigdy tego, czego nie odważył(a)byś się powiedzieć rozmówcy twarzą w twarz.
18.Gdy nie jesteś pewien(a) jak coś zrobić napisz na forum "Jak to działa". Oczywiście sprawdzając uprzednio czy nikt wcześniej o to nie pytał.
19.Administratorzy i moderatorzy nadzorując forum mogą dzielić, łączyć, przesuwać i kasować fragmenty postów, pojedyncze posty a nawet całe wątki, dlatego jeżeli twój post lub wątek zniknie nie umieszczaj go ponownie w tym samym miejscu, tylko napisz do administratora ([email protected]) z prośbą o wyjaśnienie.
Niepłodność boli. Porozmawiajmy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”