KLINIKA PLAST-MED W KATOWICACH

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anielica
Posty: 18
Rejestracja: 04 mar 2008 01:00

KLINIKA PLAST-MED W KATOWICACH

Post autor: anielica »

Otwarto EUROPEJSKE CENTRUM LECZENIA NIEPŁODNOŚCI w Katowicach ul Witosa 21

Dodane po: 2 minutach:

Cześć Wszystkim jestem po ICSI w Klinice na oś Witosa....jeżeli ktoś jest zainteresowani co i jak zapraszam do rozmowy :)
Awatar użytkownika
anielica
Posty: 18
Rejestracja: 04 mar 2008 01:00

Post autor: anielica »

Witaj margo :D
W klinice w zakresie niepłodności i patologii ciąży przyjmuje dr Horak(bardzo dobry specjalista!!!)ma specyficzny sposób bycia ale ja osobiście bardzo go lubie.
Wiem że pracuje tam także dr Nowak,którego nie znam(ponoć miły).
Przychodnia czynna jest odponiedziałku do piątku w godzinach 9.00do20.00.tel/fax(032)352-10-40 Panie położne odbierają telefony obie bardzo sympatyczne.
Klinika posiadajedyny pierwszy w Polsce OOSIGHT-bezinwazyjny system analitycznego obrazowania oocytu w procedurze rozrodu wspomaganego.
Ja nie mam szans na naturalną ciąże ale mam już córeczke Natalke po udanymICSI :) Obecnie staramy się o drugie dziecko miałam w tej klinice zabieg ICSI i transfer 2 zarodków czekam na efekt.....Polecam dr Horaka dzieki Niemu mam Natalke.
Pozdrawiam

Dodane po: 1 minucie:

mam nadzieje że wysłałam to dobrze.....bo dopiero sie ucze pisać na bocianie :D
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

mam pytanie gdzie można znaleść cennik? interesuje mnie cena nasienia, wizyty, itp.

Dodane po: 57 sekundach:

ja lecze się u Horaka w bytomiu
Awatar użytkownika
anielica
Posty: 18
Rejestracja: 04 mar 2008 01:00

Post autor: anielica »

Hej :D
Proponuje zadzwonić do kliniki tam udzielą informacji na temat cen itp
Ja także leczyłam się u dr.Horaka w Bytomiu,potem w Antrum....z tego co wiem wizyta to koszt 90zł(osobno płatne USG...itp)dr Horak przyjmuje w poniedziałki...
Awatar użytkownika
k0rnelcia
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2008 00:00

Post autor: k0rnelcia »

Witam, albo można zerknąć na ich stronę (powstała chyba niedawno). Wcześniej był tam jakiś sklep medyczny. www.plast-med.com.pl
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
anielica
Posty: 18
Rejestracja: 04 mar 2008 01:00

Post autor: anielica »

Witam kOrnelcia :D
Czy leczysz się w tej klinice?
Awatar użytkownika
k0rnelcia
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2008 00:00

Post autor: k0rnelcia »

Na razie nie, zbieram informację tylko :)
Awatar użytkownika
anonumosexxx
Posty: 1802
Rejestracja: 07 mar 2007 01:00

Post autor: anonumosexxx »

hej, a ja tam miałam teraz inseminację , testuje w piątek 13ego!- u Dr Nowaka właśnie. k0rnelcia odezwę sie czy wyszła :wink:
Awatar użytkownika
alkag
Posty: 25
Rejestracja: 25 lip 2006 00:00

Post autor: alkag »

Fioletowakoza jeśli możesz to napisz ile dokładnie kosztowała Cię ta inseminacja??Ja mam zamiar wybrać sie po raz pierwszy.Z góry dziękuję za odp.
Awatar użytkownika
anonumosexxx
Posty: 1802
Rejestracja: 07 mar 2007 01:00

Post autor: anonumosexxx »

alkag 450 zl w dniu IUI ale stymulacja clo - nie wiem ile ale 3 zastrzyki fostimonu - jeden za 83zl. Wizyta 70zl ale przed IUI tylko 30 usg podgladanie.
Awatar użytkownika
anielica
Posty: 18
Rejestracja: 04 mar 2008 01:00

Post autor: anielica »

FioletowKoza witam!!!
ciesze się że nareszcie ktoś się odezwał..trzymam kciuki
kOrnelcia
daj znac co i jak ...tzn czy zdecydowałaś się leczyć w tej klinice
Awatar użytkownika
anonumosexxx
Posty: 1802
Rejestracja: 07 mar 2007 01:00

Post autor: anonumosexxx »

anielica hej , no u mnie po raz pierwszy wystapiła ciąża biochemiczna zresztą największe kur... na świecie :cry: , ale nie poddaję się- bo jednak zaskoczyło ale upragniona kropeczka nie chciala dłużej u mnie zostać. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
myszor78
Posty: 69
Rejestracja: 23 kwie 2008 00:00

Post autor: myszor78 »

Hej. Ja się tam leczyłam. Super klinika, miły doktor ( ja chodziłam do Nowaka), przytulnie i przyjemnie. Wizyta od razu z dnia na dzień, tańsze wizyty i badania niż w Provicie i tańsze leki ( apteka w środku). Monitoring miałam co dwa dni i regularne badanie poziomu estradiolu ( pobiera pani na miejscu). Mnie udało się zajść w ciążę już w pierwszym cyklu (!) leczenia w klinice, po 7 zastrzykach z Fostinonem i podaniu Pregnylu a teraz jestem już w 16 tygodniu ciąży. Serdecznie polecam!!!
Myszorek
Pierwsza ciąża naturalna - Alicja ur.23.05.2005;
Druga ciąża - rok starań, klinika Plast-Med;leczenie Clo-bez efektu, potem Fostinon, Pregnyl - udane - za 6 tygodni zostaniemy rodzicami.
Będzie dziewczynka :))
Awatar użytkownika
PaTuSiA949
Posty: 38
Rejestracja: 22 paź 2008 00:00

Post autor: PaTuSiA949 »

witam. dzisaj mam pierwszą wizytę w plas-med.i okropnego pietra.
Awatar użytkownika
myszor78
Posty: 69
Rejestracja: 23 kwie 2008 00:00

Post autor: myszor78 »

spokojnie, wszystko będzie ok. Tam jest naprawde miło, lek. zbierze wywiad, zbada Cię i pewnie zrobi usg przezpochwowe. Trzymam kciuki. Do kogo idziesz?
Myszorek
Pierwsza ciąża naturalna - Alicja ur.23.05.2005;
Druga ciąża - rok starań, klinika Plast-Med;leczenie Clo-bez efektu, potem Fostinon, Pregnyl - udane - za 6 tygodni zostaniemy rodzicami.
Będzie dziewczynka :))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”