Skuteczność Testów owulacyjnych!

Archiwum forum "Jak się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
viki75
Posty: 96
Rejestracja: 19 sie 2005 00:00

Post autor: viki75 »

Niuniek13
niepołodnosc pierwotna oznacza, że nigdy nie byłam w ciązy.

Medea
Ja generalnie równiez mam cykle idealne, regularne, skoki tempki, testy owu sliczne a po laparo wiem ze na naturalne zajscie raczej nie mam szans
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

hej dziewcyzny mam pytanko, wyczytałam gdzieś ze testów owulacyjnych nie powinno się stosować jeśłi bierze się leki wpływające na płodnośc, ja biore clo od 5dc do 9dc włącznie, owu powinna być między 10 a 14dc dzisiaj jest 13dc i owu dalej brak, test nawet cienia w miejscu drugiej kreski nei zosatwił, narazie stosuje te testy z alegro oddzielnie każdy pakowany, dziewczyny nie narzkeaja na nie ale może jednak nie są takei dobre??
Awatar użytkownika
felka
Posty: 1100
Rejestracja: 30 paź 2008 01:00

Post autor: felka »

[quote="aga_ta"]hej dziewcyzny mam pytanko, wyczytałam gdzieś ze testów owulacyjnych nie powinno się stosować jeśłi bierze się leki wpływające na płodnośc, [quote]

agata - jak najbardziej smialo mozesz stosowac testy. Testy owu wykrywaja hormon LH odpowiedzialny za pik owulacyjny. leki na plodnosc nie zaburza tego wyniku(mam na mysli leki na stymulacje). Ja przy kazdej IUI mialam przykaz robic testy aby trafic w owulke jak najladniej. (rowniez bylam stymulowana CLO).
Testuj, byc moze po prostu owu Ci sie przesunie o kilka dni. powodzenia.
Endo IV st.,3 operacje
Wodniaki - usuniete jajowody i kawalek lewego jajnika
Analogi
I ICSI :(
II ICSI przerwane, III i IV ICSI - 2 aniolki
V ICSI - czekamy na serduszko i JEST!!!! :)
t.p.04/02/2011
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

felka pisze:agutek - jak najbardziej smialo mozesz stosowac testy. Testy owu wykrywaja hormon LH odpowiedzialny za pik owulacyjny. leki na plodnosc nie zaburza tego wyniku. Ja przy kazdej IUI mialam przykaz robic testy aby trafic w owulke jak najladniej. (rowniez bylam stymulowana CLO).
Testuj, byc moze po prostu owu Ci sie przesunie o kilka dni. powodzenia.
super, ale czmeu nigdy nie wychodzi mi dwie kreski tak smao intensywne, zawsze testowa gruba bod\rdowa a ta druga jasnoczerwona, czy to wina testów??
Awatar użytkownika
Cyan
Posty: 324
Rejestracja: 26 sty 2009 01:00

Post autor: Cyan »

Ja w tym cyklu robiłam testy przez 6 dni gdy wyszła słaba druga kreska (wieczorem),powtórzyłam test rano (po 12h) i kreseczka wyszła bordowa :D .Czy będą efekty nie wiem :az: dzisiaj powinna przyjść @ na razie czekam.Nie napalam się,ale test owulacyjny wyszedł :D
Awatar użytkownika
felka
Posty: 1100
Rejestracja: 30 paź 2008 01:00

Post autor: felka »

aga_ta - nie wiem kochana... moze pijesz za duzo plynow przed zrobieniem testu? Nie musisz roic go rano, lepiej jest robic po poludniu, wtedy poziom LH szybciej wzrasta. Byc moze leki na Ciebie nie dzialaja (choc to malo prawdopodobne, ale sa kobiety ktore nie reaguja na CLO), trudno powiedziec. Wiem tylko, ze mojej kumpeli owulka na CLO przesuwala sie o 4 dni az. Wiec...testuj.
Cyan -oby malpa nie przyszla !
Endo IV st.,3 operacje
Wodniaki - usuniete jajowody i kawalek lewego jajnika
Analogi
I ICSI :(
II ICSI przerwane, III i IV ICSI - 2 aniolki
V ICSI - czekamy na serduszko i JEST!!!! :)
t.p.04/02/2011
Awatar użytkownika
agnieszka_dk
Posty: 25
Rejestracja: 05 mar 2009 01:00

Post autor: agnieszka_dk »

ja stosowałam tez leki tzn clo i 13 dc zrobiłam test nic zrobiłam 14 i 2 krechy potem byłam u gin i powiedział ze wtedy miałam owulke.a stosowałam boboplan w aptece kupiłam bardzo dobry;-)
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

ja stosowałam tez leki tzn clo i 13 dc zrobiłam test nic zrobiłam 14 i 2 krechy potem byłam u gin i powiedział ze wtedy miałam owulke.a stosowałam boboplan w aptece kupiłam bardzo dobry;-)
u mnie dzisiaj 14dc i lekko widoczna kreseczka za słaba zeby uznać test za pozytywny a cykle mam 26 dniowe i lekarka chciała zeby po prostu szybciej owu była że przy clo jest szybciej, ale widocznie nie, mi baba poelcała clear plane ale miałam jeszcze te z alegro i postanowiłam najpeirw je skonczyć
Awatar użytkownika
felka
Posty: 1100
Rejestracja: 30 paź 2008 01:00

Post autor: felka »

aga_ta - przypomnialo mi sie, ze na poczatku robilam testy 2 roznych firm. Jeden nie pokazywal mi owu, natomiast drugi pokazal.
Nie wiem czy na polskim rynku sa dostepne testy "answer - daily ovulation kit" - jest ich 20 w opakowaniu i wtedy mozesz testowac juz bardzo wczesnie, codziennie (opakowanie kosztowalo okolo 20$ ) . Ja ich uzywalam i zawsze pokazaly.
Endo IV st.,3 operacje
Wodniaki - usuniete jajowody i kawalek lewego jajnika
Analogi
I ICSI :(
II ICSI przerwane, III i IV ICSI - 2 aniolki
V ICSI - czekamy na serduszko i JEST!!!! :)
t.p.04/02/2011
Awatar użytkownika
Minerwa
Posty: 1583
Rejestracja: 24 sie 2009 00:00

Post autor: Minerwa »

A ja robilam testy i wskazaly mi owulacje 10 dnia cyklu, potem 19, a potem 25 dnia bolaly mnie piersi i jajnik... , mam wiec watpliwosc, czy te testy dzialaja ;(
I 2009 stwierdzone PCO
proby proby proby ...
19.07.2010 Ania jest z nami :)
[url=http://s2.pierwszezabki.pl/038/0381669c0.png?9142]Ząbki Ani[/url]
daga03
Posty: 699
Rejestracja: 08 gru 2008 01:00

Post autor: daga03 »

ja zrobiłam mały eksperyment.zaczęłam robić testy zaraz po @ przez cały miesiąć codziennie!!!!!!!!!!! i nic nie wykazały dopiero w 20 dc zobaczyłam dwie różowe krechy a monitoring ewidentnie wskazywał owulke w 12 dc-co prawda jestem stymulowana clo , i być może to mam jakiś wpłw na cykl ale nie wiem czy aż taki duży.
Awatar użytkownika
Karolinka84
Posty: 1196
Rejestracja: 31 maja 2009 00:00

Post autor: Karolinka84 »

mi ostatnio test pokazał 2 kreseczki przy pęcherzyku 18mm, a efekt był taki, że w on w ogóle nie pękł i sworzyła się torbiel...
starania 2,5roku,1IUI-Arian ur.14.09.10 :love:

09.13- IUI :(
11.13- Aniołek 6tc [*]
diagnoza- depresja- leczenie ponad rok i...
Naturalny cud :D
Laura ur.12.08.2015 :love:


synuś
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jak się leczyć?”