Nadzieja po transferze - czesc II ta najszczesliwsza :):):)

Archiwum forum "Jak się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
budzik
Posty: 2369
Rejestracja: 08 cze 2005 00:00

Post autor: budzik »

paula na odwage specjalnie dla ciebie 15 tygodniowe podwojne wiruski :):):) :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
1 ICSI 26 XI.2007(Salve)transfer 2 blastusiow
10.07.08 przyszly na swiat moje skarby kinga i dawid
Awatar użytkownika
paula186
Posty: 1139
Rejestracja: 01 gru 2007 01:00

Post autor: paula186 »

Tulipan, Budzik :caluje :caluje :caluje dziękuję za słowa otuchy i pyszne wiruski :lick3: :lick3: :lick3: Naprawdę zeschizowałam!!!!!! A myślałam , że twarda jestem :oops: :cmok: :cmok:
Awatar użytkownika
budzik
Posty: 2369
Rejestracja: 08 cze 2005 00:00

Post autor: budzik »

ja schizuje codziennie :) jakos trzeba sobie z tym radzic:):):) teraz bardziej niz przez zajsciem wiec sie szykuj
1 ICSI 26 XI.2007(Salve)transfer 2 blastusiow
10.07.08 przyszly na swiat moje skarby kinga i dawid
Awatar użytkownika
paula186
Posty: 1139
Rejestracja: 01 gru 2007 01:00

Post autor: paula186 »

marzę o tym :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 149
Rejestracja: 04 gru 2007 01:00

Post autor: tulipan »

Dziewczynki !!!! Mam pytanko....bo od wczoraj mam jakieś dziwne mini skórcze w podbrzuszku ????? Czy to tak ma być ???? Nic złego się nie dzieje ??????
Tak mnie coś tam od czasu do czasu złapie, jakiś skurczyk taki....
Mała Jagódka już jest z nami od 8 miesiecy :))
Nasz Największy skarb !!!!!!!!!
Awatar użytkownika
makiko
Posty: 62
Rejestracja: 30 wrz 2007 00:00

Post autor: makiko »

tulipanTeż jestem ciekawa już około doby mam podobne skurcze. Mam nadzieję, że to nic złego i wróży dobrze, ale profilaktycznie wziełam właśnie Nospę.
ICSI 29.10.2007
transfer - 11.02.08
bliźniaki
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 149
Rejestracja: 04 gru 2007 01:00

Post autor: tulipan »

No ja umieram z ciekawości CO TO ?????
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Mała Jagódka już jest z nami od 8 miesiecy :))
Nasz Największy skarb !!!!!!!!!
Awatar użytkownika
dormic
Posty: 318
Rejestracja: 15 lut 2008 01:00

Post autor: dormic »

makiko Ja tez miałam transfer 11.02.2008 (crio w nOvum). Co mówili Ci lekarze odnośnie zażywania no-spa? Ile dziennie można przyjąć (3x1?) I jak jest lepiej - przyjmować, czy nie? Pytam, bo od dwóch dni - mam nasilone bóle podobne do typowych dla @ ale one przychodzą wieczorem i nie są nie do wytrzymania. Normalnie nie brałabym w takim wypadku leków rozkurczowych ale teraz - staram się niczym nie zaszkodzić i biorę - asekuracyjnie. To dobrze?
6xIUI, 4xICSI (nOvum) + 2xcrio - nieudane
2 ICSI - BOCIAN Białystok - 27.I.2009 - transfer w 2-giej dobie: 4A i 4B
10dpt 84,47; 13dpt 171; 15dpt 483,9!!!
24.II.2009 - bije ukochane serduszko!! - dziękuję drM
w trakcie 33 tc BĘDZIE STEFCIA
Awatar użytkownika
Adja
Posty: 366
Rejestracja: 05 sie 2007 00:00

Post autor: Adja »

Paula trzymam kciuki, oby się udało :D Z całego serca życzę Ci, żebyś nie musiała po raz kolejny przeżywać rozczarowania. Wiem jak niespokojnie musisz się teraz czuć i też bym chciała, żeby czas gnał, i żeby moment odczytania wyniku wynagrodził ci to co teraz przeżywasz. Trzymaj się kochana :D
3 IUI, 4 ICSI - może kiedyś zdarzy się cud...
Awatar użytkownika
dodzia12
Posty: 26
Rejestracja: 16 lut 2008 01:00

Post autor: dodzia12 »

Witajcie dziewczyny. Dołączam do waszego grona. Jestem po transferze 2 blastocytów 13.02. Czekam do środy na betę, ale jestem zupełnie zluzowana. Lekarz mi powiedział, że jak będę się denerwować to te dołki, które mają być na zadomowienie się maluchów będą się kurczyłyi klops. Mam się nie denerwować i z dala od różnych urządzeń emitujących impulsy elektromagnetyczne (w tym komp) także nie przesadzajcie z siedzeniem przy tym. Telefonik tez jak najbardziej z dala od was. Mam tylko pytanko. Jaki powinien być wynik progesteronu w kolejnych dniach od transferu? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Tadzik07
Posty: 5
Rejestracja: 19 lut 2008 01:00

Post autor: Tadzik07 »

Cześć dziewczyny! Gratuluje Wam siły w dyskusjach i ogromnej wiedzy...
Jestem z żoną 9dpt (zawsze mówię o tym tak, jakby dotyczyło to nas oboje - wybaczcie, wiem, że nie jestem w stanie wyobrazić sobie nawet kilku procent tego co czujecie:) )dzisiaj ma ogromne bóle głowy, powinniśmy się tym martwić? Właśnie przed chwila zwymiotowała ...

Dla wszystkich zwoleników podziału na słaba i silna płeć nalezy polecac to forum, na którym codziennie dajecie przykład swojej wielkości :)))

Trzymam kciuki za was wszystkie! :)

Dodane po: 1 minucie:

Przepraszam - oczywiście za Was , a nie was :)
Awatar użytkownika
amalfi
Posty: 390
Rejestracja: 08 sty 2008 01:00

Post autor: amalfi »

manta ogromnie mi przykro. życzę Ci żebyś znalazła siłę do dalszej walki. nie poddawaj sie. mój I transfer nie udał sie - teraz będzie drugi i chcę wierzyć że sie uda tym razem - życzę ci dużo siły.

paula kochana, Ty mnie nie denerwuj!! :D przecież sama 2 -3 tyg temu innym radziłaś żeby sikańce odstawić aż do 15 dpt:) mała, trzymam kciuki za dzisiejszą betę!!! wierzę że bedzie dobrze! nie sugeruj sie wynikami np Makiko - moze ona ma bliźniaki:) a Ty jedno śliczne maleństwo w sobie... pierwsze słyszę ze na betę trzeba jechać naczczo!!! tulipan - skąd takie newsy?! Paula jeśli tak długo czekasz na wyniki to zrób od razu też progesteron. bedziesz miała dwa wyniki od razu:) Trzymam dziś za Ciebie bardzo mocno kciuki!!!

tulipan, makiko jeśli macie skurcze - koniecznie bierzcie nospę. mozna brać 3 x 2 tabl. to info z N. brać koneicznie jeśli boli brzuch!!!
makiko - tzrymam kciuki za wysoką betę! :D

Tadzik jeśli te bóle są uporczywe to zadzwońcie do swojej kliniki. ja bym wzięła paracetamol na ból głowy (mozna go brać w ciąży) ale najlepeij skonsutlować to z lekarzem. moze te wymioty wywołał migrenowy bół głowy? Życzę udanego wkrótce testowania! Kiedy paqlnujecie zrobić test?

u mnei wreszcie też coś dobrego się zadziało. wczoraj w 18 dc miłam wizytę w N i na szczęście endo z 5,3 mm w 14 dc do wczoraj urosło do 9,5mm!! w piątek mam termin crio. Proszę tzrymajcie kciuki zeby zarodki sie zdrowo rozmroziły i zeby crio sie odbyło w piątek.

pozdrowienia dla wszystkich
3 lata starań w tym 2,5 w Novum
4 IUI :(
2 x ICSI X'07 i V'08 (4x klapa)
5 x ICSI na własnych cykl. IX'08-III'09 i tylko 3 kom.

6 (majowe) ICSI na własnym cyklu - jeden zarodek i JESTEM W CIĄŻY! :)
14dpt - hcg 145
15dpt - hcg 324 :)
Awatar użytkownika
Mysza75
Posty: 1729
Rejestracja: 05 lis 2007 01:00

Post autor: Mysza75 »

tulipan, makiko dokładnie tak jak pisze amalfi - no spa; ma działanie rozkurczowe i o to chodzi (nie o samo zapobieganie odczuwaniu bólu);

Tadzik07 podobno pomaga zimny kompres na czoło (nie próbowałam, bo głowa mnie akurat nie boli, ale tak słyszałam);

dodzia12z tym progesteronem to całe zamieszanie - w Invikcie gdańskiej go monitorują, w innych klinikach nie; ja po transferze miałam prog. niższy niż 20 i dorzucili mi luteiny na podniesienie poziomu; natomiast generalnie, jeżeli nie ma jakichś krwawień (które mogą być też naturalne, ale mogą być tez związane z niedoborem progesteronu), to jest OK;

amalfiTadzik07dodzia12dormicpaula186 :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: bardzo za Was wszystkich

Dodane po: 2 minutach:

Jeszcze kwestia techniczna - wątek zbliża się do końca, bo limit to 140 lub 150 stron (nie jestem pewna) - więc trzeba założyć nowy; może ktoś chętny? Ten wątek założyła budzik i zaraz zaciążyła z bliźniakami - to chyba najlepsza rekomendacja? :wink:
V IVI, I ICSI - nieudane
II ICSI Invicta - Blanka ur. 18.07.2008r.
Awatar użytkownika
amalfi
Posty: 390
Rejestracja: 08 sty 2008 01:00

Post autor: amalfi »

mysza dzięki za kciuki :D a jak Ty sie miewasz? chodzisz do pracy?

jestem zdania że budzikpowinna założyć kolejną część:)

napiszcie mi tylko jak potem odnaleźć kontynuację tego wątku - nie chciałabym starcić z Wami kontaktu:)
3 lata starań w tym 2,5 w Novum
4 IUI :(
2 x ICSI X'07 i V'08 (4x klapa)
5 x ICSI na własnych cykl. IX'08-III'09 i tylko 3 kom.

6 (majowe) ICSI na własnym cyklu - jeden zarodek i JESTEM W CIĄŻY! :)
14dpt - hcg 145
15dpt - hcg 324 :)
Awatar użytkownika
dormic
Posty: 318
Rejestracja: 15 lut 2008 01:00

Post autor: dormic »

paula186 cały czas myślę o Tobie. Mocno zaciskam kciuki. Trzymaj się Kochana! Będzie dobrze, musi być! :D :D :D

Dodane po: 5 minutach:

amalfi Ciesze się z Twojego endo! Trzymam kciuki za rozmrożenie śnieżynek. Do piątku już niedaleko - i wtedy będą bezpieczne - w Tobie. Powodzenia! :D :D :D
6xIUI, 4xICSI (nOvum) + 2xcrio - nieudane
2 ICSI - BOCIAN Białystok - 27.I.2009 - transfer w 2-giej dobie: 4A i 4B
10dpt 84,47; 13dpt 171; 15dpt 483,9!!!
24.II.2009 - bije ukochane serduszko!! - dziękuję drM
w trakcie 33 tc BĘDZIE STEFCIA
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jak się leczyć?”