Kazik-bocianisko

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
jedrek
Posty: 442
Rejestracja: 13 maja 2002 00:00

Kazik-bocianisko

Post autor: jedrek »

Witajcie,
mój dorosły milusiński - Kazik, od 1 października rezyduje w Warszawie. Wierny przesłaniu swej matki został studentem psychologii na UW.

serdeczniie Was wszyszkich pozdrawiam
jędrek
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Kazik - powodzenia. :D
Jędrek - pozdrawiamy i zapraszamy - wpadaj tu częściej (teraz nie masz milusińskiego, to może masz więcej czasu :wink: . :)
Awatar użytkownika
gosiaj69
Posty: 901
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: gosiaj69 »

Witam jedreku-kope czasu ..ciesze sie ogromnie ,ze Kazik tak do przodu ...Mama cudna była ,to co tu duzo pisac .Napisz kiedy słoweczko ,co tam słychowac? Jak zdróweczko szanowne? i czy Kazik zakochany ,moze na randki chodzi? Na kwaterze mieszka ,czy akademik ?Bedzie super cosik o Was poczytac . Przeciez Wy to stare rasowe Bocki ,serce sie raduje ,ze coś.Pozdrawiam.gosiaj69

Wiele bym dała za wiedze ..echhhh!
Awatar użytkownika
malwinka
Posty: 1326
Rejestracja: 20 lis 2002 01:00

Post autor: malwinka »

Ho ho, gratulacje! :D Chyba będzie tam rodzynkiem, bo zdaje się, że głównie dziewczyny studiują psychologię? ;)
[url=http://www.thebabycorner.com/countdowns/image.php?type=2&o=9&c=2&date=2008-01-30&babyname=]Michaś[/url] ||| [url=http://wa.lilypie.com/d40fp2.png]raczej siostra[/url]
Ula-la
Posty: 2557
Rejestracja: 13 sie 2002 00:00

Post autor: Ula-la »

Wspaniałe wieści Ojcze Dorosłego Bocianka ;) !
Gdyby Kazikowi była potrzebna jakaś pomoc w naszym pięknym mieście, to uprzejmie się polecamy :).
Wszystkiego najlepszego i dla Ciebie i dla Syna, który na dobre wyfrunął z gniazda...

Pozdrawiamy serdecznie !
Ula i Sławek

Mamusia Bartusia (kwiecień 2005) i Kasieńki (październik 2006) --> Bartek Pogromca i Kasia Zaskakiwanka


Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

rety, kazik, ale jestem dumna!!!
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
blankaz
Członek Stowarzyszenia
Członek Stowarzyszenia
Posty: 1266
Rejestracja: 10 mar 2002 01:00

Post autor: blankaz »

Ho, ho. Cudna sprawa! Takie wieści! Pisz więcej jędrku, co tam u Was. Jak to jest mieć takie duże dziecko? Bardzo za nim tęsknisz, jak go nie ma w domu, czy raczej odpoczywasz? Mój młody właśnie wyjechał na tydzień za granicę. To co czuję, to raczej radość, że on robi coś, co mu sprawia przyjemność. I w domu spokojniej ...
Przypomniała mi się moja bajka "o piórku". Pamiętacie???
Blanka
Awatar użytkownika
jedrek
Posty: 442
Rejestracja: 13 maja 2002 00:00

Post autor: jedrek »

Dziękujemy za dobre słowa,
oto kilka informacji o nas:
Kazikowi wynajęliśmy sympatyczną klitkę na Sadach Żoliborskich; jest na ten moment singlem, trochę już doświadczonym zawodem miłosnym, oprócz studiowania ma oczwiście zamiar kontynuować swe muzyczne pasje, na razie nie ma kapeli, ma propozycje grania sesyjnego, poza tym marzy mu się kierowanie wielkimi truckami, więc ma przystąpić do egzaminu na kierowanie ciążarówkami, potem na kolejne kategorie.
Do mnie uśmiechnęło się szczęście, jestem znowu w związku ( wybranka też wdowa), od 30 czerwca piszę w urzędowych rubrykach - żonaty.
Wyniosłem się z Lublina na wieś- zbudowałem sympatyczny drewniany dom. Cała moja energia i wolny czas idzie na urządzanie ogrodu, otoczenia stawu ( działkę mam ze stawem, przy rzece, pozazdrościłem Siwaczce i mam teraz podobnie) i otoczenia domu. Dostałem zaproszenie na spotkanie w okolicach Łodzi i nawet myślałem by się z Wami spotkać, ale w końcu nie wyszło.
Tęsknię za Kazikiem jak ojciec z matką do spółki, dzwonię do niego dwa razy dziennie, czasem jest już tym "kwoczeniem" zniecierpliwiony, no i nie dziwię się, zwłaszcza, że umożliwił mi dostęp do swojej studenckiej konsoli, a ja usiłuję sprawdzać co robi-jak by mi to robił mój ojciec w latach studiowania, tobym pogonił. No, ale na szczęście dla niego, te resztki pępowiny w postaci łącza telefonii komórkowej łatwo jest przeciąć.
Nukam Kazika, by jak już okrzepnie zangażował się w pracę na rzecz Bociana, ale nie wiem co zdecyduje, musi upłynąć czas, by sprawdził swe preferencje co do obszarów psychologii i pomagania, w których chce się poruszać.
Ogarnia mnie wzruszenie, gdy przypomnę sobie nasze warsztatowe spotkania, mimo wszystko to był dla naszej Trójki piękny czas, za który raz jeszcze Wam dziękuję.
pozdrawiam ciepło
jędrek
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

jedrek pisze:Do mnie uśmiechnęło się szczęście, jestem znowu w związku ( wybranka też wdowa), od 30 czerwca piszę w urzędowych rubrykach - żonaty.
:D Gratulacje i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!!!! :D
Awatar użytkownika
mika
Posty: 209
Rejestracja: 22 lut 2002 01:00

Post autor: mika »

Jędrek,
Serdeczne Gratulacje!!!
"Uściskaj" telefonicznie Kazika od starych bocianowiczów.
Już kiedyś Wam dziękowałam, ale zrobie to jeszcze raz, bo teraz, kiedy moja Karolina ma już 6 lat, wiem jak bardzo warsztaty były mi potrzebne. Zawsze podpieram się wiedzą od Was zaczrpniętą i jestem Wam ogromnie wdzięczna.
Pozdrawiamy mocno
Mika, Jacek i Karolina
Awatar użytkownika
Ania71
Posty: 1194
Rejestracja: 02 lip 2002 00:00

Post autor: Ania71 »

Wspaniałe nowiny
Jędrku gratulacje! Przyjmijcie od nas najlepsze życzenia na nowej drodze życia.
Kaziku, powodzenia na studiach i miej cierpliwość dla taty :wink:
Ula-la
Posty: 2557
Rejestracja: 13 sie 2002 00:00

Post autor: Ula-la »

Dziękujemy Jędrku za te "kilka słów" :)
Bardzo się cieszymy, że życie otworzyło przed tobą kolejne szczęśliwe drzwi :). Gratulacje dla Ciebie i Twojej Żony !
Kazikowi życzymy zdania egzaminu :) I wiesz co... on może i czasem jest zniecierpliwiony twoim "kwoczeniem", ale po latach sam to doceni ;).

Powodzenia !!!
Ostatnio zmieniony 21 paź 2007 21:49 przez Ula-la, łącznie zmieniany 1 raz.

Mamusia Bartusia (kwiecień 2005) i Kasieńki (październik 2006) --> Bartek Pogromca i Kasia Zaskakiwanka


Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Jędrku witaj po przerwie :)
Kaziku! o przepraszam bardzo: Panie Kaziku, gratuluję bardzo mocno. Zwłaszcza, że dostać się na psychologie na UW to jest SZTUKA (dla wszystkich niezorientowanych -trza być mózgowcem! naprawdę. Konkurencja przeogromna). Zyczę wszystkiego najlepszego na nowej, studenckiej drodze życia.
W razie problemów warszawskich i w okolicach - służę pomoca :)

Jędrku!
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :) Radości i miłości na zawsze :flower: :flower: :flower: .

Dziękuję za wszystkie twoje wpisy. Zawsze pomagają.
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
Hasik
Posty: 677
Rejestracja: 23 mar 2002 01:00

Post autor: Hasik »

Jędrku, serdeczne gratulacje na nowej drodze życia! Powodzenia! Kaziku, jestem pod wrażeniem. Też Wam bardzo dziękujemy za te warsztaty, również dla nas są fundamentem wiedzy jak postępować z naszym 5 letnim Matikiem.
Mama dwóch urwisów
Awatar użytkownika
jedrek
Posty: 442
Rejestracja: 13 maja 2002 00:00

Re: Kazik-bocianisko

Post autor: jedrek »

Witajcie po latach-
w imieniu Kazika zapraszam na koncert jego kapeli:
http://www.facebook.com/rabadabuka#!/ev ... 869257862/
pozdrawiam
Jędrek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”