ADOPCJA ZARODKA

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
IzaL79
Posty: 98
Rejestracja: 18 gru 2010 09:25

Re: Adopcja zarodka

Post autor: IzaL79 »

wika7 Koszt AZ to 3500 plus leki takie jakie otrzymuje sie do i po transferze, musisz umówić się na wizytę i omówić szczegóły adopcji tzn grupa krwi ewentualnie cechy fizyczne.Pozdrawiam....aaa do tej ceny należy dodać jeszcze koszt badań, które będziesz musiała wykonać (głównie wirusy, niektóre hormony, no i posiew z szyjki macicy) we własnym zakresie albo w klinice (ale mają straszne ceny 8O jak wiekszość klinik). To tak z grubsza. A reszta indywidualnie w zależności jaka sytuacja. Pozdrawiam
lata starań...
2008-2009 GDAŃSK-totalna pomyłka, strata czasu i zdrowia
3×IUI
2010 WARSZAWA-wreszcie nadzieja....
Wrzesień IVF-ICSI
Październik crio – upragnione II kreski Grudzień 8tc wyrok-puste jajo płodowe
Depresja...brak sił....
Awatar użytkownika
madenia
Posty: 125
Rejestracja: 09 paź 2006 00:00

Re: Adopcja zarodka

Post autor: madenia »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
Awatar użytkownika
IzaL79
Posty: 98
Rejestracja: 18 gru 2010 09:25

Re: Adopcja zarodka

Post autor: IzaL79 »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
lata starań...
2008-2009 GDAŃSK-totalna pomyłka, strata czasu i zdrowia
3×IUI
2010 WARSZAWA-wreszcie nadzieja....
Wrzesień IVF-ICSI
Październik crio – upragnione II kreski Grudzień 8tc wyrok-puste jajo płodowe
Depresja...brak sił....
Awatar użytkownika
betka46
Posty: 249
Rejestracja: 17 cze 2009 00:00

Re: Adopcja zarodka

Post autor: betka46 »

To i ja dołączę się do tematu. Po czterech nieudanych ICSI zdecydowaliśmy się na AZ, ale z racji tego, że ostatni raz był w lutym 2011 jesteśmy spłukani i dlatego myślę o Invimedzie (z tego co piszecie to koszt ok 2tys zł), czy któraś z Was była tam ostatnio, czy dalej są kolejki na AZ? Z góry dziękuję za odpowiedzi
Awatar użytkownika
IzaL79
Posty: 98
Rejestracja: 18 gru 2010 09:25

Re: Adopcja zarodka

Post autor: IzaL79 »

Więcej informacji otrzymasz http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... &start=600 tam dziewczyny mają juz spore doświadczenie w tej klinice i z pewnością dowiesz się wielu rzeczy. Pozdrawiam :D
lata starań...
2008-2009 GDAŃSK-totalna pomyłka, strata czasu i zdrowia
3×IUI
2010 WARSZAWA-wreszcie nadzieja....
Wrzesień IVF-ICSI
Październik crio – upragnione II kreski Grudzień 8tc wyrok-puste jajo płodowe
Depresja...brak sił....
Awatar użytkownika
madenia
Posty: 125
Rejestracja: 09 paź 2006 00:00

Re: Adopcja zarodka

Post autor: madenia »

beatka46 - ja po nieudanych transferach 8x w Novum i 1x karaków i wypłukaniu portfela zdecydowałam sie na Invimed,bo zdecydowanie taniej! byłam tam 11.03.2010 po przedstawieniu swojej historii choroby dr p.Beata była zszokowana - skąd tyle siły i wiary.
szybko znalazła mi zarodki ok10 dni i juz miałam tel zeby przyjeżdżać!!!
Lecz szczęśliwie byłam już w ciąży jak do niej pojechałam(nic o tym nie wiedząc) więc kolejna wizyta była niepotrzebna.
Osobiście polecam Invimed może dlatego że słowa p.dr że zasługuje by być mamą okazały sie prorocze!!!
pozdrawiam
Awatar użytkownika
betka46
Posty: 249
Rejestracja: 17 cze 2009 00:00

Re: Adopcja zarodka

Post autor: betka46 »

Madenia - serdecznie Ci gratuluję ciąży. Czy Pani Beata to przez wszytskich wychwalana dr Karwacka?
Jeśli dobrze zrozumiałam to Ty też się nie leczyłaś w Invimedzie? Bardzo mi się spodobało podejście Pani dr i chęć pomocy.
Ja już nie mam siły do walki, chciałabym już zobaczyć koniec w postaci cudownego maluszka. Ubiegły rok był dla mnie koszmarny - 2 obumarcia ciąży, 2 krwotoki i łyżeczkowania, o nieudanych próbach (brak transferu) i criotransferze nie wspomnę. Mam nadzieję, że AZ pomoże mi w końcu zostać mamą.
Madenia, a w którym dniu cyklu najlepiej pojawić się u Pani dr?

Dodane -- 07.04.2011, 07:38 --

Ciekawe, czy teraz też się zdarzają tak szybkie transfery.
Awatar użytkownika
wika7
Posty: 966
Rejestracja: 26 mar 2009 01:00

Re: Adopcja zarodka

Post autor: wika7 »

dziękuje za odpowiedzi , stwierdziłam , że bardzo drogo,nie sądziłam, że aż tyle
Synuś ur. 2009
Córeczka ur. 2013
emka24
Posty: 475
Rejestracja: 20 kwie 2010 08:28

Re: Adopcja zarodka

Post autor: emka24 »

witam
dziewczyny chciałabym oddać zarodki do adopcji, mam zamrożone 4 blastocysty, leczyłam się w Szczecinie, czy każda klinika ma taką procedurę adopcji zarodków, czy oni znajdą parę czy to ja na własną rękę muszę szukać kogoś do adopcji ?proszę o odpowiedź, może wiecie coś na ten temat i jak to wygląda finansowo
13.08.2011 :)
05.05.2016 :)
Awatar użytkownika
Tiziano
Posty: 2473
Rejestracja: 31 mar 2010 00:00

Re: Adopcja zarodka

Post autor: Tiziano »

emka24 Wydaje mi się, że i jedna i druga opcja są mozliwe, najlepiej zapytać w klinice, w której masz zarodki. Na pewno masz prawo decydowac o tym, co dalej. Piękny gest Kochana :caluje
Awatar użytkownika
Gość

Re: Adopcja zarodka

Post autor: Gość »

Cześć dziewczyny a ja mam takie pytanko czy jest wśród was choć jedna której Az w Novum się udało??
Awatar użytkownika
jusia82
Posty: 406
Rejestracja: 06 kwie 2010 00:00

Re: Adopcja zarodka

Post autor: jusia82 »

Witam Was Kochane:)
Piszę na tym forum pierwszy raz, mam pytanie,jestem po 3 nieudanych próbach in vitro, problem leży po stronie męża, uszkodzenia dna plemników... Zaczęliśmy rozmawiać o adopcji dziecka, jednak zaczęłam myśleć o adopcji zarodka lub nawet przyszła mi do głowy inseminacja nasieniem dawcy. Jestem ze Szczecina, napiszcie proszę czy w Vitrolive jest możliwość adopcji zarodka? Jak to wygląda? Napiszcie proszę jaki to koszt, dodajcie trochę otuchy :(
8 lat starań
3 nieudane IUI i 3 ICSI
22.04.2013 - decyzja o adopcji i złożenie dokumentów:)
maj-czerwiec 2014 szkolenie

"Każde narodziny są kolejnym dowodem nadziei"
Awatar użytkownika
miluś
Posty: 20
Rejestracja: 13 sie 2010 18:45

Re: nadzieja po transferze-nie spoczniemy nim dojdziemy ...

Post autor: miluś »

Witam wszystkich,mam do was pytanie dziewczyny?Jestem 6 dni po transferze dwóch zarodków,zarodki były bardzo ładne podane w 4 dobie.To moje 5 podejście do ICSI i tym razem niemam zawiele objawów poza bólem piersi od 1-go dnia po transferze i momentalne bóle @ które trwają jakieś 2-3 minuty sa dość silne ale za chwile przechodzą i znowu jest ok.Czy któraś z was tak sie czuła i mimo to się udało.

Jak myślicie czy mogło dośc juz do implantacji :roll:

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
milenka
Awatar użytkownika
agniecha74
Posty: 4853
Rejestracja: 17 sty 2010 01:00

Re: Adopcja zarodka

Post autor: agniecha74 »

miluś kochana moim skromnym zdaniem powinnaś brac no-spe żeby rozkurczyć troche macice żeby nie doszlo do poronienia wydaje mi sie ,że zarodki chcą sie zainplantowac.
[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
1996 KOAO synek :D
IX 2010 AZ -15tc 11 XIIgodz 21.20[*]
NELA JUSTA :bigok:
2011 OAO SYNEK :D
http://www.fotosik.pl/u/1505/album/942808
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201102211558.html
Awatar użytkownika
miluś
Posty: 20
Rejestracja: 13 sie 2010 18:45

Re: Adopcja zarodka

Post autor: miluś »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]

U mnie w 4 dobie były już embriony kompaktujące to chyba bardzo dobre ...

tyle że mi się wydaje że są to bardziej skurcze jajników niż macicy?Takie skurcze potrafią mnie złapać około 6 razy dziennie,boli i za cwile ustępuje...Niewiem sama co mam sobie wmawiać-wariuje już!
milenka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”