Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Ewcia33
Posty: 49
Rejestracja: 02 kwie 2009 00:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Ewcia33 »

Orlanda ciesze sie bardzo , jestesmy w podobnej sytuacji tyle ze ja juz znam mojego syna i jestem pewna ze to ON.
Rodzina zastepcza w której jest moj synek jest rewelacyjna , wizyty sa czystą przyjemnością tym bardziej ze ja nie mam dzieci wiec uczę sie od MZ opieki nad dzidziusiem.
Część postów przeniesiona na wątek :arrow: Imiona naszych pociech/moderator
Awatar użytkownika
Ewcia33
Posty: 49
Rejestracja: 02 kwie 2009 00:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Ewcia33 »

Moj synek jest już w domu......... Totalne szaleństwo. :flowers:
Awatar użytkownika
Karolinka29
Posty: 83
Rejestracja: 29 paź 2009 01:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Karolinka29 »

Witam, jestem przed pierwszą rozmową w tym ośrodku, może są jakieś aktualne opinie o tym miejscu? będę wdzięczna za Wasze rady :)
Awatar użytkownika
Ewcia33
Posty: 49
Rejestracja: 02 kwie 2009 00:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Ewcia33 »

Witaj Karolinko29 ja juz mam synka w domu czekałam 2,5 roku ale BYŁO WARTO !!!!!!!!!! maly jest kochany kiedy mnie obejmuje jestem przeszcześliwa....... co do ośrodka to polecam jak najbardziej czekałam długo ale ,,,, pracownicy wzieli pod uwagę nasze prośby co do wieku dziecka , stanu zdrowia itd... te lata oczekiwania minely szybko i teraz wiem ze naprawde warto poczekac. Podobno pracownicy ośrodków dobieraja dzieci do charakteru, wyglądu i preferencji rodziców , wiec u nas trafili doskonale . Szczerze to ja czuje jak bym mojego Adrianka urodzila , jakby od poczatku był z nami , "rodzinka nawet widzi podobieństwo synka do męza " .. co nas bardzo cieszy bo ON jest nasz , rodzony i kochany...........
Pozdrawiam wszystkich bocianowiczów.
Aktualności : moje malentwo szybko rośnie , jest zdrowy i silny , probuje siadać samodzielnie a nie skonczył jeszcze 4 miesiaca . Jest kochanym ,uśmiechniętym smerfem a wszystkie moje obawy które miałam zanim zobaczylam syna ( co do stanu zdrowia itd) uleciały gdzieś daleko i nawet nie chce o tym pamietać.
życze wszystkim czekającym na dzidziusia takiego szczescia jak moj smerfik

Dodane -- 03.11.2011, 22:29 --

Kochane dziewczynki , ten wątek dotyczy ośrodka w Gdańsku na Abrahama.... wiec serdecznie pozdrawiam Panie pracujące w ośrodku i dziekuje za wyrozumialośc i cierpliwość dla nas czekających rodziców.
Pracownicy ośrodka są wspaniali , tacy z powołaniem......... DZIEKUJE PANIOM ZA WSZYSTKO a przede wszytkim za Adrianka , ktory jest sensem naszego życia......... Mama zastępcza która przez pierwsze miesiące zycia mojego syna ofiarowała mu dom na zawsze pozostanie w moim sercu TAK WIELE TEJ KOBIECIE ZAWDZIĘCZAM nauczyła mnie jak zajmować sie małym dzieckiem , że najważnieszaj jest miłość a nie ksiązkowe poradniki .. DZIEKUJE PANI....... :)
Awatar użytkownika
suria
Posty: 93
Rejestracja: 14 kwie 2008 00:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: suria »

Ewcia33 pisze: Podobno pracownicy ośrodków dobieraja dzieci do charakteru, wyglądu i preferencji rodziców , wiec u nas trafili doskonale .
Wiesz, nie odczytaj tego jako czepianie się, ale w dobrym ośrodku to rodzice są dobierani pod kątem potrzeb dzieci, a nie dzieci do preferencji rodziców.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
werka78
Posty: 177
Rejestracja: 12 lut 2009 01:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: werka78 »

suria pisze:
Ewcia33 pisze: Podobno pracownicy ośrodków dobieraja dzieci do charakteru, wyglądu i preferencji rodziców , wiec u nas trafili doskonale .
Wiesz, nie odczytaj tego jako czepianie się, ale w dobrym ośrodku to rodzice są dobierani pod kątem potrzeb dzieci, a nie dzieci do preferencji rodziców.
Pozdrawiam
nam w ośrodku powiedzieli, ze rodzice są jak towar na półce w sklepie. To dziecko jest "nabywcą'' a nie oni :D
[color=blue]sierpień 2011[/color] nasze Dziecko z Chmur zawitało w naszym życiu
[color=blue]luty 2013[/color] ponownie "wchodzimy do tej samej rzeki"
[color=green]lipiec 2013[/color] rozpoczęło się czekanie :/
**************************************************************************************
[b]Jedyny sposób aby odkryć granice możliwości to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe[b]
Awatar użytkownika
suria
Posty: 93
Rejestracja: 14 kwie 2008 00:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: suria »

I tu jest sedno - to my mamy być dla dziecka, a nie ono dla nas! :)
Awatar użytkownika
Ewcia33
Posty: 49
Rejestracja: 02 kwie 2009 00:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Ewcia33 »

oj tam dziewczyny czepiacie sie , jak zwał tak zwał ale macie racje niezręcznie sie wyraziłam. :oops:
Awatar użytkownika
gosia471
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2010 00:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: gosia471 »

Dzis do mnie zadzwonił ten wyczekiwany telefon....przyszla karta dziecka moze to bedzie moja córka....
Awatar użytkownika
madm
Posty: 8602
Rejestracja: 25 cze 2010 13:13

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: madm »

gosia471 pisze:Dzis do mnie zadzwonił ten wyczekiwany telefon....przyszla karta dziecka moze to bedzie moja córka....
gratulacje serdecznie :-)
Nasz Ukochany Synuś jest z nami!
Awatar użytkownika
Ewcia33
Posty: 49
Rejestracja: 02 kwie 2009 00:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Ewcia33 »

gosia471 pisze:Dzis do mnie zadzwonił ten wyczekiwany telefon....przyszla karta dziecka moze to bedzie moja córka....

GRATULACJE !!!!!!
Awatar użytkownika
Orlanda
Posty: 123
Rejestracja: 27 lis 2007 01:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: Orlanda »

gratuluję Gosia!!!!! i oby to była Wasza córcia!

My od dzisiaj mamy naszego synka w domu, w srodę mamy wyznaczoną rozprawę. Mam wrażenie, że orbituję bez żadnych dragów i innych dopalaczy i meeega podoba mi się ten stan.

Suria i Werka ej, ej czepiacie się słówek, czepiacie. Myślę, że Ewa pisała pod wpływem emocji - tak naprawdę to co chwila nam powtarzano w naszym OAO (tym samym co Ewy), że my jesteśmy dla dzieci, a nie na odwrót. Niemniej jednak brali pod uwagę nasze ew. zastrzeżenia. Nasze było jedno - dziecko musi być młodsze od naszego syna biologicznego i tak się stało. czy to oznacza, że to zły osrodek był bo wziął pod uwagę nasze potrzeby? :twisted:

Karolinka, jak po rozmowie? Pewnie powiedzieli Wam, że niestety od 2012 są duże zmiany. Kiedy rozmawiałam z 'naszą panią' sami jeszcze dokładnie nie wiedzieli co to mają być za zmiany.
ciach/moderator
Awatar użytkownika
angels12
Posty: 827
Rejestracja: 25 paź 2011 20:23

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE? Jest ktoś z oao fundacji dla rod

Post autor: angels12 »

Witam.Czy jest tutaj ktoś z OAO Wichrowe Wzgórze"Fundacja Dla Rodziny"???
23.10.2011r.pierwsza wizyta OA
3.11.2011r.złożenie dokumentów
17.09.2012r.rozpo. szkoleń
10.12.2012r.zakoń. szkoleń
20.12.2012r.otrzymaliśmy kwalifikacje
06.09.2013r.wyczekiwany telefon
10-13.09.2013r.poznaliśmy dzieciaczki
Zostaliśmy rodzicami mamy wspaniałą córeczkę i wspaniałego synka :)
izka24
Posty: 567
Rejestracja: 21 wrz 2004 00:00

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: izka24 »

Nie wiem,czy czasem nie pomyliłaś nazwy....Nawet w google się ta nazwa nie wyświetla,domyślam się,że to jednak chodzi o Myśliwskie Wzgórze Fundacja Dla Rodziny:)
Awatar użytkownika
angels12
Posty: 827
Rejestracja: 25 paź 2011 20:23

Re: Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?

Post autor: angels12 »

oj sorki dokładnie jak piszesz koleżanko :oops:
23.10.2011r.pierwsza wizyta OA
3.11.2011r.złożenie dokumentów
17.09.2012r.rozpo. szkoleń
10.12.2012r.zakoń. szkoleń
20.12.2012r.otrzymaliśmy kwalifikacje
06.09.2013r.wyczekiwany telefon
10-13.09.2013r.poznaliśmy dzieciaczki
Zostaliśmy rodzicami mamy wspaniałą córeczkę i wspaniałego synka :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”