miesiaczka po ciazy pozamacicznej????

Archiwum forum "Poronienia"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
niunia14
Posty: 738
Rejestracja: 23 mar 2007 01:00

miesiaczka po ciazy pozamacicznej????

Post autor: niunia14 »

Witam!
Mam pytanie moze ktos z was mi pomoze.A mianowicie jestem trzy tygodnie po usunieciu ciazy pozamacicznej (otwierana jama brzuszna) umiejscowienie ciazy lewy jajowod.Cztery dni temu bylam na kontrolnym badaniu,lekarz po zrobieniu usg stwierdzil ze po lewej stronie wszystko wporzadku.Za to kolo prawego jajnkia pojawily sie pecherzyki,jest ich kilka najwiekszy ma 19mm.Lekarz powiedzial zemoga byc spowodowane zaburzonym cyklem.I mam sie nie martwic i czekac na okres.Jestem w drugiej fazie????Niestety od dwoch dni zaczelo mnie bolec po prawej stronie.Najbardziej kuje gdy sie zginam,i chce zrobic siku :) wtedy boli mnie bardziej.Dodatkowo zauwazylam bialy sluz,bezazpachowy.Chcialabym sie dowiedziec czy to jest normalne>Czy tak sie moze objawiac zblizajaca miesiaczka?Czy powinam sie martwic i zglosic do lekarza?Z gory dziekuje za wszelkie odp.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
IDA22
Posty: 267
Rejestracja: 25 gru 2004 01:00

Post autor: IDA22 »

Wiesz, dla mnie to wyglada raczej na zblizajaca sie owulacje,ale pamietaj,ze po kazdym poronieniu cylke moga byc bardzo rozregulowane co nie oznacza,ze nie bedzie najpierw owulacja,a dopiero potem miesiaczka. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
polenka
Posty: 17033
Rejestracja: 25 mar 2007 01:00

Post autor: polenka »

Niunia ja też miałąm usuwaną ciązę pozamaciczną, też otwierali mi brzuch, tyle, że u mnie było z prawej strony. Jeśli chodzi o okres to dostałam w terminie, z wszelkimi objawami dni płodnych i niepłodnych. Też czułam różnego rodzaju kłucie i bóle a to w okolicy jajników czy całkiem po prawej stronie-z boku. Nawet dziś - choć minęło prawie 3 miesiące czuję bóle jak na @ a biorę tabletki anty ... A jakie będziesz mieć badania i ile masz poczekać na następną ciążę?
2005:+01.08-6 tc; +19.12 - 11 tc
2006:+11.04-6 tc
2007:+13.02-7 tc(cp)

Krucjata Różańcowa
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Poronienia”