do dziewczyn ze stymulowaną owulacją + pregnyl

Archiwum forum "Jak się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
alice1978
Posty: 547
Rejestracja: 11 paź 2007 00:00

Post autor: alice1978 »

Kati29tylko ten lek zarzywałam,ale nie załamuj się.Każdy organizm reaguje inaczej.Póki nie ma @ jest nadzieja,więc głowa do góry.Ja nie chciałam Cię zasmucać,ale tak było w moim przypadku.Trzymam kciuki za Ciebie!!!
Awatar użytkownika
Kati29
Posty: 1394
Rejestracja: 21 cze 2007 00:00

Post autor: Kati29 »

alice1978,wiem wiem ze nie chcialas mnie zasmucac. Ja jestem strasznym glupolem i od razu robie sobie nadzieje.Ja dawniej zazywalam duph przez 10 dni i jakis 2-3 dni potem przychodzila @.Teraz ginka kazala brac do samej @,wiec biore juz 14 dni i nic. A powiedz mi jeszcze czy wtedy mialas monitorowany cykl i duph przedluzyl Ci drugą fazę?
Awatar użytkownika
skorpena
Posty: 5
Rejestracja: 08 mar 2007 01:00

Post autor: skorpena »

agu_tek: moje cykle trwaja zawsze 28 dni, a druga faza zawsze 14 dni, więc stąd moje pytanie, dzis minął 14 dzień, lekko boli mnie brzuch i bardzo piersi, ...., to już moja 5 inseminacja, pierwsza skończyła się ciążą, ale zaraz potem poronieniem...........potem nic, dlatego zamias o dziecku myslę o @:(
Wczoraj zrobiłam test, ale po południu, był negatywne, ale @ na razie nie ma.
Poczekam do "normalnego" erminu @ i zrobie jeszcze raz, mam nadzieje że wcześniej nie przyjdzie
Awatar użytkownika
alice1978
Posty: 547
Rejestracja: 11 paź 2007 00:00

Post autor: alice1978 »

Kati29tak.Miałam monitoring i dostałąm @20 dni po owulacji.Cały czas zażywałam duphaston.Pierwsze plamienia pojawiły się 23 d.c.Ale zaraz ustały,dzwoniłam do Gina i powiedział wtedy,że nawet jeśli jestem w ciąży to nic złego nie oznaczają plamienia.Ja miałam cykle 30 dniowe a jak zażywałam duphaston to cylk był35 dniowy.Dobrze,że wierzysz!!Ja też zawsze wierzę odkąd jestem na wątku:)Jak będziemy w to mocno wierzyć to nam się spełni!!!!!!!!!!A jeszcze raz powtarza:NIE MA @,JEST NADZIEJA I NIE TRAĆ JEJ!!!!!!!!!!!MY WSZYSTKIE TRZYMAMY KCIUKI!!!
Awatar użytkownika
Kati29
Posty: 1394
Rejestracja: 21 cze 2007 00:00

Post autor: Kati29 »

alice1978,dziekuje Ci bardzo.Ja naprawde chyba juz bym sie zalamala gdyby nie Bociek.. :cmok:
agu_tek
Posty: 15616
Rejestracja: 01 paź 2007 00:00

Post autor: agu_tek »

skorpena nie wiem co ci doradzic, bo dosc wczesnie mialas IUI. zazwyczaj przy cyklach 28- dniowych dziewczyny mialy IUI w 13-14 dc. Ja wprawdzie nie mialam jeszcze IUI ale przy cyklach 26-dniowych zawsze dostaje pregnyl w 10dc (czyli patrzac na twoje, w 11 dc mialabym IUI).
A co do objawow, to w ciazy sa bardzo podobne do miesiaczkowych, wiec ciezko pwoiedziec cos na 100%. A ktory mialas wczoraj dzien cyklu, ze test nie wyszedl? Na pewno jeszcze za wczesnie. Nie dowiedzialam sie tez czy mialas podawany pregnyl i czy bierzesz jakis progesteron w tabletkach?
[color=#40BF80]3 IUI,1ICSI Invicta
2ICSI-BS-7tc[*]
III ICSI-7.08.10[/color] - 27.04.11r- [b][color=#BF0040]MAJA[/color][/b] :love:
[b]Agi mycha evita jagodkap Nanda gosiek assia[/b] :bigok:
Awatar użytkownika
ajwon33
Posty: 157
Rejestracja: 15 kwie 2007 00:00

Post autor: ajwon33 »

agu_tek tak ja mam minusową krew niestety :cry: i choć bardzo chce to strasznie sie boje...córka urodziła sie z wadą serca,ale lekarze powiedzieli że to nie przez konflikt.
agu_tek
Posty: 15616
Rejestracja: 01 paź 2007 00:00

Post autor: agu_tek »

ajwon33 ja tez mysle, ze grupa krwi nie miala wplywu na chorobe serca twojej coreczki. Tak mi przykro. Mam nadzieje, ze to nic bardzo powaznego.A rozmawialas na temat konfliktu serologicznego ze swoim lekarzem?Sluchaj moze jednak warto wybrac sie do kliniki leczenia nieplodnosci. Tam sa lekarze, ktorzy na pewno maja z tym czesto do czynienia i bede mogli ci pomoc. A skad ty jestes?Leczysz sie w klinice czy prywatnie u gina?
[color=#40BF80]3 IUI,1ICSI Invicta
2ICSI-BS-7tc[*]
III ICSI-7.08.10[/color] - 27.04.11r- [b][color=#BF0040]MAJA[/color][/b] :love:
[b]Agi mycha evita jagodkap Nanda gosiek assia[/b] :bigok:
Awatar użytkownika
miven
Posty: 29
Rejestracja: 24 sie 2007 00:00

Post autor: miven »

Dziewczyny zrobilam w koncu test i wyszla slabiutka druga kreska!!! ale nie mam watpliwosci, ze sie tam pojawila i na pewno nie jest to cien. Dzieki za rade ze chociaz wczoraj wzielam duphaston, teraz bede go spozywac nagminnie ;) mam pytanko: czy badania z krwi trzeba robic o jakiejs porze? czy moge pojsc w ciagu dnia?

Dodane po: 3 minutach:

O rany wczoraj sie denerwowalam, ze nie ma @, ale dzisiaj to jestem juz zupelny strzepek nerwow, nie wie jak bede pracowac. Spakowalam sie wlasnie do pracy i niechcacy wzielam pilota do tv zamiast komorki... spineyes:
pozdrawiam i dopoki mam te druga kreske przesyłam masy wiruskow dla was
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
agu_tek
Posty: 15616
Rejestracja: 01 paź 2007 00:00

Post autor: agu_tek »

miven to cudownie. =D> Tak bardzo sie ciesze. Badanie krwi mozesz zrobic obojetnie o ktorej porze i nie musisz byc na czczo. Idz na bete, bedziesz miala obraz tego, jak ciaza sie rozwija, dopoki nie bedziesz mogla jeszcze zobaczyc fasolki na USG. TYlko pamietaj zrob dzisiaj i kolejny raz 2 dni pozniej.Beta w tym czasie powinna przyrosnac przynajmniej 66%. Ciesz sie ta wiadomoscia, to jeden z najwazniejszych dni w Twoim zyciu, wiec jak troche olejesz prace, to nic sie nie stanie. \:D/ Lapie jednego wiruska, mniam.

Ciekawe jak tam Beatka1983. Testowalas?Jaki wynik?
[color=#40BF80]3 IUI,1ICSI Invicta
2ICSI-BS-7tc[*]
III ICSI-7.08.10[/color] - 27.04.11r- [b][color=#BF0040]MAJA[/color][/b] :love:
[b]Agi mycha evita jagodkap Nanda gosiek assia[/b] :bigok:
Awatar użytkownika
Beatka1983
Posty: 338
Rejestracja: 08 lis 2007 01:00

Post autor: Beatka1983 »

agu_tek

czesc...no i ja dzis zatestowalam...i nic...tylko 1 kreska...no i poplakalam sie z rana, ze kolejny cykl nam poszedl do dupy... :cry2:
niewiem nadal dzis jeszcze biore duphaston, ale juz jutro chyba odstawie...i bede czekalam na @.
po nowym roku udam sie do kliniki zrobic badanko na wrogosc sluzu(robi sie go na ile wiem po przytulanku odrazu,tego badanka jeszcze nierobilam)....w przyszlym cyklu planujemy z mezem odlozyc planowanie, no bo na Nowy Rok moja owulacja ma byc....stymulacje i staranka wznowimy dopiero w lutym...chcialam jeszcze was zapytac czy jak nastepny cykl nie bede na podgladanku i i u gina, czy moge w ten cykl i duphaston odstawic...ktoras kolezanka mi mowila, ze duphaston trzeba brac przez 6 cykle bez przerwy? ktoras moze cos wie o tym? czy moge zrobic przerwe na 1 miesiac z duphastonem?
kolejne rozczarowanie, tylko jedna kreska :mur:
Awatar użytkownika
ania24
Posty: 143
Rejestracja: 21 lut 2007 01:00

Post autor: ania24 »

Agu_tek jak tam beta i samopoczucie? Ja coraz bardziej wariuję,dzisiaj planowo powinnam dostać@, ale jak narazie nic , chociaż ostatnio mi sie spózniła 3 dni .Boje się zrobić test . Objawy jak na razie mi nie zniknęły , aby tak dalej.
miven gratulacje z całego serca , jak ciebie czytam to zaczynam wierzyć w mikołaja. Aby dzięki tym świętom na się udało , tego sobie i każdemu z osobna życzę
agu_tek
Posty: 15616
Rejestracja: 01 paź 2007 00:00

Post autor: agu_tek »

Beatka1983 nie zlamuj sie od razu. testy sikane nie sa wiarygodne. Jak masz mozliwosc, to zrob badanie krwi na poziom HCG- da ci 100% pewnosci. Ja na Twoim miejscu jeszcze bym nie przekreslala tego cyklu.
Badanie wrogosci sluzu, tzw. test po stosunku (PCT) wykonuje sie 8 godizn po stosunku, czyli rano sie przytulacie, a po rowno 8 godzinach idziesz na pobranie wymazu z szyjki macicy. Badanie przypomina troche badanie cytologiczne, nic strasznego.
Ja tez chyba sobie odpuszcze ten cykl, bo podanie pregnylu wypadaloby w swieta. no chyba, ze lekarz wymysli cos innego. jutro bede sie z nim widziala

Dodane po: 2 minutach:

ania24 o becie pisalam juz wczoraj- ponizej 2, czyli klapa. Ale podejrzewam, ze to bylo poronienie. Mam caly czas duze skrzepy- cos strasznego. w zyciu tego nie mialam. Jutro wizyta, to sie dowiem, co to moglo byc. A Ty kochana nie robisz bety z krwi?Sprobuj, jesli masz mozliwosc. a jesli nie, to powtorz jutro test. Zawsze jest szansa, dopoki nie ma @. Trzymam kciukasy :bigok:
[color=#40BF80]3 IUI,1ICSI Invicta
2ICSI-BS-7tc[*]
III ICSI-7.08.10[/color] - 27.04.11r- [b][color=#BF0040]MAJA[/color][/b] :love:
[b]Agi mycha evita jagodkap Nanda gosiek assia[/b] :bigok:
Awatar użytkownika
dorka_28
Posty: 435
Rejestracja: 08 mar 2007 01:00

Post autor: dorka_28 »

agu_tekprzykro mi , czułam, że tobie sie uda :(, ja czekam na testowanko, ok 28 gr, chociaż nie wierzę że się udało, było tylko jedno przytul;anko z m, bo potem się poprztyukaliśmy głupcy.....powoli migruję na wątek o in vitro....smutno mi jakoś i żeby nie myśle o niczym biorę się za sprzątanko
miven gratulazione, superancko.....:):):):)
8.V-2 kreseczki :)
widziałam bijące sduszko :)
tp 11.01.09
SYN- Michaś :)
Awatar użytkownika
darinka11
Posty: 24
Rejestracja: 17 gru 2007 01:00

Post autor: darinka11 »

Witam. Bardzo się ciesze, że znalazłam miejsce gdzie są osoby, które mnie zrozumieją. Ja lecze się od 4 miesięcy. Każdy dzień cyklu to jakieś leki - codziennie metformax 3 razy, od 3 - 7 d.cyklu closbergyt, póżniej monitoring, zastrzyk i od 16dnia duphaston przez 10 dni ale czego się sie nie zrobi aby zajść w ciąże. Od kiedy się lecze mam @ w 33 dniu cyklu i właśnie dziś jest ten dzień. Jak czytam wasze wypowiedzi to tak jakbym słyszała własne myśli. Jeśli dziś nie dostane @ to jutro robie test a wiecie jak to jest :roll:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jak się leczyć?”