inseminacja

Archiwum forum "Jak się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
agula82
Posty: 2457
Rejestracja: 31 maja 2007 00:00

Post autor: agula82 »

kredka27 ja już zobaczyłam delikatną drugą kreskę równe 2 tygodnie po IUI :) więc myślę, że śmiało możesz robić!
Awatar użytkownika
Lethien
Posty: 749
Rejestracja: 03 sie 2007 00:00

Post autor: Lethien »

magduska :glaszcze :glaszcze
mikalek :glaszcze :glaszcze
kredka27 beta z krwi już pokaże wynik. Za dużą, piękną betkę :bigok: :bigok: :bigok:
Luteina faktycznie opóźnia @ ale powiem Ci, że miałam taki cykl, że @ przyszłą pomimo tego, że luteiny nie odstawiłam (czekałam na wynik badania).
sroka podglądanko jutro
MalyNiedzwiadek co u Ciebie, czemu taka cisza. Wychodź z krzaczków bo się martwię
II IUI - nieudane, I ICSI - 10 dpt HCG 36 mlU/mL i rośnie, 27 dpt - bije ukochane serduszko :)
Od 26.09.08 moja córeńka jest na świecie:))
Awatar użytkownika
MalyNiedzwiadek
Posty: 1964
Rejestracja: 02 kwie 2007 00:00

Post autor: MalyNiedzwiadek »

kredka27 zrob bete i bedziesz spokojniejsza. Trzymam kciuki :bigok:
mikalek, magduska bardzo mi przykroo :( :( :glaszcze
Mam nadzieje,ze szybko dojdziecie do siebie i staniecie do walki razem z nami :bigok:
agula82 jak sie czujesz ? malenstwo daje znac o sobie ? :D
sroka co tam u Ciebie? Jutro jedziesz na usg?

Lethien oj nastala cisza..z nia dol pogonil kolejny..dzisiaj lepiej, wiecej na pw. Jak u Ciebie? Kiedy jedziesz na usg?
kredka27
Posty: 1038
Rejestracja: 06 lut 2007 01:00

Post autor: kredka27 »

MalyNiedzwiadek pisze:kredka27 zrob bete i bedziesz spokojniejsza.
mój gin kazał mi zrobic bete dopiero 20 czyli 17 dpo dopiero w domu sę skapnełam nie wiem czego kazał czekac az tak długo 8O
kupiłam testy
agula82a ty robiłaś sikańca rano ? bo jak mam juz te testy w domu to nie wiem czy teraz nie zrobic co radzicie :oops:
Awatar użytkownika
mikalek
Posty: 2510
Rejestracja: 13 sie 2007 00:00

Post autor: mikalek »

nie rób sikańca tylko idź na bete, bo tylko ona da ci pewność. Ja dzisiaj zrobiłam sikańca i wyszło, że nie jestem w ciąży, ale dla pewności poszłam na bete, bo w 12dc test mógł dać błędną informacje
2 razy IUI :-(
6.11.2008 - Igunia. Dziękuje dr M :-)
20.04.2012...zdarzył się cud..:-)
17.01.2013 - Majcik. Dziękuje dr J :-)
Awatar użytkownika
sroka
Posty: 345
Rejestracja: 13 lut 2007 01:00

Post autor: sroka »

kredka27 ja ostatnio brałam Luteinę i @ przyszła terminowo. Co do testów możesz spróbować,ale najbardziej wiarygodny jest test z krwi beta HCG.Życzę,żeby była duuuuuża. Nie myśl o tym co komu i kiedy się udaje,jednym za pierwszym razem,drugim za szóstym,ale ważne,że się udaje!Mi lekarz powiedział,że kazda próba ma tyle samo % szans. Ja Ci życzę,żeby teraz ta IUI była sukcesem :bigok:
kama77 Dziękuje u mnie ok,chociaz wczoraj w kościele mało brakowało,a fiknęłabym,wyszłam w ostatnim momencie.Kurcze może to po bromergonie :( A Ty kiedy na podgladanko? Zaciskam :bigok:

mikalek kurcze wiem,boli jak diabli :glaszcze ,ale niestety trzeba znów stanać do walki o największe szczęście
Lethien jeszcze raz za środe :bigok: Kochana trzeba pomyśleć o nowym wąteczku,bo niedługo nas zamkną :(
MałyNiedzwiadek wyganiamy depresyjkę młoteczkiem, czy nie trzeba :wink: . Ja wierzę,że jesteś już bardzo blisko celu i niedługo zobaczysz na USG nie pęcherzyki,ale bijące serduszko :)
agula82 my spragnione prosimy o wiruski :) Mam nadzieje,że czujesz się dobrze.Dbaj o siebie i maluszka
Awatar użytkownika
rzeszowianka
Posty: 268
Rejestracja: 23 lip 2007 00:00

Post autor: rzeszowianka »

cześć dziewczyny
ja właśnie wróciłam z inseminacji, na pękniętym pęcherzyku (wczoraj po południu miał 26mm a dzisiaj już go nie było).
Od lekarza dostałam urtrogestan - na co on jest? Bo nie zapytałam.
Macie może jakies rady na dni po inseminacji?
Awatar użytkownika
agula82
Posty: 2457
Rejestracja: 31 maja 2007 00:00

Post autor: agula82 »

kredka27 test oczywiście z rannego moczu i potem od razu na bete...

MalyNiedzwiadek, sroka czuję się ok :) więcej jem, szybciej się męczę i niestety teraz walcze z jakimś małym paskudztwem na gardle :(! Od czasu do czasu zakręci mi się w głowie...ale ogólnie nie czuję, że rośnie we mnie maleństwo!
A wiruski wedle życzenia, dziś zaczynamy 8 tydzień :) :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
kredka27
Posty: 1038
Rejestracja: 06 lut 2007 01:00

Post autor: kredka27 »

rzeszowianka miałaś w RZeszowie IUI? w
Medicorze ?

Dodane po: 1 minucie:

agula82szyjke przed terminem @ miałaś wysoko czy nisko była twarda? męka ?
Awatar użytkownika
rzeszowianka
Posty: 268
Rejestracja: 23 lip 2007 00:00

Post autor: rzeszowianka »

Nie, w Łodzie w Salve. Medicor nam nie odpowiada.
Awatar użytkownika
sroka
Posty: 345
Rejestracja: 13 lut 2007 01:00

Post autor: sroka »

agula82 to fajnie,że czujesz się dobrze.Częstuję się jednym wiruskiem :lick: bardzo smaczny
rzeszowianka trzymam kciuki :bigok: Trzeba się troszke pooszczędzać
Awatar użytkownika
Lethien
Posty: 749
Rejestracja: 03 sie 2007 00:00

Post autor: Lethien »

agula82 już 8 tydzień, ale to szybciutko leci :) Już niedługo poczujesz i zobaczysz. Fajnie, że dobrze się czujesz. Jeśli można to ja też wcinam wiruska :wink:
MalyNiedzwiadek nie poddajemy się, żeby nie wiem co :!: Damy radę. Co z tego, że ivf? Za to będziemy mieć zdjęcia naszych dzieciaczków, kiedy będą mieć 3 lub 4 dni :wink: Głowa do góry i nie smutkuj
sroka ja za Ciebie też, wiesz dobrze. Nieustające :bigok: :bigok: :bigok:
rzeszowianka :bigok:


No właśnie, kobietki, kto poprowadzi nowy wąteczek? Zgłaszać się na ochotnika, bo jak nie to będzie z łapanki :wink:
II IUI - nieudane, I ICSI - 10 dpt HCG 36 mlU/mL i rośnie, 27 dpt - bije ukochane serduszko :)
Od 26.09.08 moja córeńka jest na świecie:))
Awatar użytkownika
agula82
Posty: 2457
Rejestracja: 31 maja 2007 00:00

Post autor: agula82 »

kredka27 szyjka raczej twarda i wysoko...dopiero jakies 3-4 tyg po IUI się znacznie powiększyła, ale nadal jest twarda!
Awatar użytkownika
mada83
Posty: 167
Rejestracja: 01 gru 2007 01:00

Post autor: mada83 »

Witam Was cieplutko. Nie było mnie parę dni ale kciuków nie puściłam. Mam pytanko. Byłam dzisiaj u gina i kazał mi zrobić przed IUI jeszcze badanie krwi na przeciw ciała przeciw plemnikowe. Napiszcie proszę o co chodzi w tym badaniu. Jezscze jedno pytanko- jaki powinien być max najmniejszy pęcherzyk żeby robić IUI w tym dniu?

Agula82 czy oprócz PCOS( ja też mam) był u was jeszcze jakiś problem? Dałaś mi więcej wiary i optymizmu. Dzięki i częstuję się oczywiście.
starania od czerwiec 2005
wrzesień 2006 stwierdzone pco
hormony ok, jajowody drożne
u męża AT 1st (m.in.mało ruchliwych plemników)-czerwiec 2007 znaczna poprawa
p/ciała p/plemnikowe-ujemny
22.01.08-1 IUI UDANA
04.10.2008r. NASZE MARZENIE SPEŁNIONE
Awatar użytkownika
MalyNiedzwiadek
Posty: 1964
Rejestracja: 02 kwie 2007 00:00

Post autor: MalyNiedzwiadek »

kredka27 tak jak pisza dziewczyny z tymi testami bywa roznie, jesli juz je masz, to zrob i pozniej mimo wszystko sprawdz bete. Trzymam :bigok:
sroka na razie bez mloteczka poprosze, pozbieralam sie, ale pewnie nastepnym razem mlotek sie przyda... W tym cyklu bierzesz clo czy gonadotropiny? Bo mi wylecialo z pamieci... :oops: ja ogolnie po scianach chodzilam po clo... Caly czas trzymam za Ciebie :bigok: :bigok:
agula82 no malenstwo juz ma 8 tygodni, pieknie =D> super, ze czujesz sie dobrze :!: Odpoczywaj i dbaj o malenstwo :D Podjadam wiruski, zanim zaczne wyciszanie, juz sobie troszke podjem :D
Lethien masz oczywiscie racje, musimy dac rade, nie ma innej opcji :!: Poki co na ochotnika wysuwam Ciebie bys zalozyla nowy watek :hihi:
To byla tzw przez Ciebie lapanka :hihi:
mada83 IUI robi sie na pecherzykach od 18 mm
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jak się leczyć?”