OAO we Włocławku

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
donak
Posty: 115
Rejestracja: 10 gru 2005 01:00

Re: OAO - Włocławek

Post autor: donak »

piorko gratulacje i w takim razie witam w gronie księżniczki w domciu bo rozumie ze tez masz teraz samych facetow super i mam nadzieje ze juz jestescie razem i jeszcze raz pomyslnosci na nowej uwiez mi ze meczacej ale fajnej drodze zycia :)
ps a ile ma dugi synus
Nasze szczęście to Ty Synku dzień w którym się odnależliśmy zapadnie w naszych sercach na zawsze.
Mamy juz dwa szczescia chlopcy kocham Was
Awatar użytkownika
piorko
Posty: 7592
Rejestracja: 10 maja 2002 00:00

Re: OAO - Włocławek

Post autor: piorko »

donak jeszcze nie jesteśmy razem, dopiero co poznaliśmy małego (ma 2 mies) i czekamy na powierzenie pieczy
[url=http://www.suwaczek.pl/cache/b235d35cb3.png]Kubuś[/url]
[url=http://www.suwaczek.pl/cache/556832d96a.png]Julek[/url]
Awatar użytkownika
donak
Posty: 115
Rejestracja: 10 gru 2005 01:00

Re: OAO - Włocławek

Post autor: donak »

piorko to super ze takie malenstwo nasz pierwszy senek mial 2 miesciace jak go odbieralismy z oao pewnie jak na naszego drugiego synusia bysmy sie glupio ale nie zgodzili to Wam by sie trafil (my na dziewuszke czekalismy) i mowili ze jak go nie wezmiemy to beda szukac innej rodziny a na tamten czas innych dzieci nie bylo do adopcji i sie nie zapowiadalo
ale nie wazne my nasze szczescie mamy a Wy teraz swoje bedziecie mieli super jeszcze raz gratuluje i musze konczyc bo za to nasz starszy syn w kaskadera sie zabawil i dopiero ze szpitala wrocilismy bo operowany mial lokiec i teraz w gipsie jest a do tego 3 m-ce kaszlal i w szpitalu mu zrobili przeswietlenie pluc i sie okazalo ze ma bardzo przydkie i zapalenie pluc ma na wlasna reke musialam sie wypisac bo za to moj drugi adoptus dal babci na tyle w kosc ze kobieta powiedziala ze jutro jedzie bo sama do szpitala trafi a ja w domu jestem 2 godziny i zaluje ze w szpitalu nie zostalismy bo juz tez nie daje rady mam takiego uwisa ze w koncu wiem ze mam dziecko bo filip byl taki spokojny a tu olek nadrabia za cala rodzine :) pozdrawiam i gratuluje jeszcze raz i ciesze sie waszym szczesciem oj przypimnialo mi sie jak u nas bylo kurcze ten pierwszy raz-niezapomniane :p
Nasze szczęście to Ty Synku dzień w którym się odnależliśmy zapadnie w naszych sercach na zawsze.
Mamy juz dwa szczescia chlopcy kocham Was
Awatar użytkownika
piorko
Posty: 7592
Rejestracja: 10 maja 2002 00:00

Re: OAO - Włocławek

Post autor: piorko »

W zeszlym tygodniu zabraliśmy synka do domu, procedura dość szybko poszła, czekaliśmy 2tyg od poznania malutkiego. W ogóle pięknie sie ruszyło w naszym oao - z tego co wiem, do domku poszedł jeszcze jeden niemowlaczek i jeden troszkę starszy chłopczyk - kolejka poszła więc do przodu :)
[url=http://www.suwaczek.pl/cache/b235d35cb3.png]Kubuś[/url]
[url=http://www.suwaczek.pl/cache/556832d96a.png]Julek[/url]
Awatar użytkownika
donak
Posty: 115
Rejestracja: 10 gru 2005 01:00

Re: OAO - Włocławek

Post autor: donak »

piorko to gratulacje teraz tylko cieszyc sie szczesciem, korcze jak mowisz ze kolejka tak szybko poszla to moze nasze trzecie dziciatko szybciej sie pojawi niz myslalam ale to i tak pewnie jeszcze rok potrwa ale to nic poczekamy :) poki co nasze mlodsze jest takie zywe ze chyba z trojeczka bym nie dala rady
jeszcze raz gratulacje no i teraz zobaczysz sama ze dzien jest zbyt krotki zeby wszystko ogarnac ale jest fajnie a jak twoj starszy synek zakochany w braciszku bo u nas milosc kwitnie i generalnie ciagle opowiada malemu ze jak beda mieli siostrzyczke to tez sie bedzie tak nia opiekowal jak on teraz
oj zycie jest swietne a kolory staja sie coraz bardziej jaskrawsze a bywalo ze juz szarosc goscila ale chlopaki teraz na to nie pozwalaja boze o tej naszej milosci bym mogla pisac godzinami :p a tu o Was powinno byc wiec calusek dla chlopcow i dla szczesliwych rodzicow
Nasze szczęście to Ty Synku dzień w którym się odnależliśmy zapadnie w naszych sercach na zawsze.
Mamy juz dwa szczescia chlopcy kocham Was
Awatar użytkownika
piorko
Posty: 7592
Rejestracja: 10 maja 2002 00:00

Re: OAO - Włocławek

Post autor: piorko »

donak pisze:ale to i tak pewnie jeszcze rok potrwa ale to nic poczekamy
Pewnie sporo zależy na jakie dziecko sie czeka, ale myśmy na naszego pierwszego synka czekali rok, a na drugiego 2.5. Wraz z nami niemowlaczka adoptowała para, która też czekała 2.5 roku (a to ich pierwsza adopcja).
[url=http://www.suwaczek.pl/cache/b235d35cb3.png]Kubuś[/url]
[url=http://www.suwaczek.pl/cache/556832d96a.png]Julek[/url]
Awatar użytkownika
donak
Posty: 115
Rejestracja: 10 gru 2005 01:00

Re: OAO - Włocławek

Post autor: donak »

no my na naszego pierwszego synusia czekalismy tylko 3 m-ce wiec u nas byl ekspres nawet kurs nam przyspieszyli no ale to bylo 5lat temu ale teraz tez dlugo nie czekalismy tzn my czekalismy na corcie i pewnie do teraz bysmy czekali ale zadzwonili ze jest chlopiec 5 miesieczny i czy to nas interesuje bo generalnie bez zadnych konsekwencji mozemy zrezygnowac bo chcielismy dziewczynke no ale jak mozna zrezygnowac,to tak jakby na usg mi wyszlo ze mam synka i bym usunela bo chcialam corcie masakra uwazam ze to byla moja najlepsza decyzja w zyciu a na corcie jeszcze przyjdzie czas. Coprawda mam jakies dziwne przeczucie ze znowu bedziemy czekac na coreczke a synek nam sie trafi :) no coz dla kolejnego syneczka tez imie jest wybrane heh ok koncze bo moje malenstwo sie obudzilo i placze
pozdrawiam
Nasze szczęście to Ty Synku dzień w którym się odnależliśmy zapadnie w naszych sercach na zawsze.
Mamy juz dwa szczescia chlopcy kocham Was
Bea_7
Posty: 4196
Rejestracja: 18 sty 2005 01:00

Re: OAO - Włocławek

Post autor: Bea_7 »

martadom
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2012 11:27

Re: OAO - Włocławek

Post autor: martadom »

STRONA http://www.oao.um.wloclawek.pl NIE DZIAŁA.... CZY KTOŚ ZNA MOŻE NOWY ADRES???
Bea_7
Posty: 4196
Rejestracja: 18 sty 2005 01:00

Re: OAO - Włocławek

Post autor: Bea_7 »

martadom, OAO we Włocławku jest teraz oddziałem :arrow: Kujawsko - Pomorskiego Ośrodka Adopcyjnego w Toruniu, to :arrow: dane adresowe.
Misia_2014
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2015 13:48

Re: OAO we Włocławku

Post autor: Misia_2014 »

Witam,
Czy ktoś się z forumowiczów starał się o adopcję w tym ośrodku? Jak długo czekaliście na upragnione szczęście? =xxx#
aniaipiotr
Posty: 90
Rejestracja: 05 lip 2016 13:40

Re: OAO we Włocławku

Post autor: aniaipiotr »

witam milo :) my wlasnie od wrzesnia zaczynamy szkolenie czy ktos ma juz swoja pociechwe w domku?
05.2016r pierwsza wizyta w OAO 08.2016r rozpoczecie kursu :) mamy kwalifikacje :) nasz kochany promyczku wiemy
Awatar użytkownika
donak
Posty: 115
Rejestracja: 10 gru 2005 01:00

Re: OAO we Włocławku

Post autor: donak »

My mamy razy 3 :)
Nasze szczęście to Ty Synku dzień w którym się odnależliśmy zapadnie w naszych sercach na zawsze.
Mamy juz dwa szczescia chlopcy kocham Was
Awatar użytkownika
kingapolak7
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 6410
Rejestracja: 31 lip 2013 12:50

Re: OAO we Włocławku

Post autor: kingapolak7 »

donak gratuluję potrójnego szczęścia =ooo*
Bardzo się cieszę że wątek znowu się ozywił.
Zbieralam się juz jakiś czas aby tu napisać ale przekladalam to z dnia na dzień :mur: o ile w temacie in vitro jestem obcykana tak temat adopcji jest mi zupełnie obcy.
Nasza droga do rodzicielstwa jest już bardzo długa na której znajdują się same porażki. Podpis mówi sam za siebie :oops:
Pod koniec sierpnia na początku września postanowiliśmy zgłosić się do OA we Włocławku.
I tu moje pytanie aniaipiotr bo jak widzę jesteście na bieżąco .
Jakie powinniśmy podjąć pierwsze kroki. Zadzwonić do ośrodka umówić się na konktetny termin?
Jakie wymagane są dokumenty i co powinniśmy mieć na pierwszą wizytę żeby być przygotowanym i w miarę sprawnie przebiegła
20 lat walki :bobas:
9 transferów :(


czekamy na :telefon:
który "niesie szczęśliwą nowinę"


28.03.2018 - Mamy Córcię z Serduszka :love:
28.03.2019- Cud :testI: beta 570
TP 26.11.2019 :love:
3.11.2019 przywitalismy Amelę po tej stronie brzucha ❤


https://www.facebook.com/groups/570646926624944/
aniaipiotr
Posty: 90
Rejestracja: 05 lip 2016 13:40

Re: OAO we Włocławku

Post autor: aniaipiotr »

kingapolak7 jak dla nas w osrodku panie byly tak mile i pomocne ze wrecz za raczke nas prowadzily wiec przede wszystkim telefon do nich my od kwietnia i juz na kurs.Napewno podanie ale jesli nie wiecie jak napisac i tam pomoga zredakowac itd jednym slowem polecam ten osrodek nie moglismy lepiej trafic ;-)

-- 06 lip 2016 17:49 --

donak =ooo* gratulacje a jak dlugo czekaliscie na telefon po szkoleniu?
05.2016r pierwsza wizyta w OAO 08.2016r rozpoczecie kursu :) mamy kwalifikacje :) nasz kochany promyczku wiemy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”