ginekolog-endokrynolog w Słupsku

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
joanna77
Posty: 48
Rejestracja: 12 gru 2005 01:00

ginekolog-endokrynolog w Słupsku

Post autor: joanna77 »

Witam,
jeżeli ktoś zna dobrego ginekologa-endokrynologa ze Słupska to bardzo proszę o info.
ewentualnie osobno dobrego endo i dobrego ginekologa, bo być może w Słupsku jeszcze nie ma lekarza o dwóch specjalnościach :wink:
Awatar użytkownika
ryjek
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2003 00:00

Post autor: ryjek »

Joanna jesli moge cos pomoc to warto udac sie do doktor Żero-Nagy, przyjmuje przy ul. wilenskiej w bylej przychodni kolejowej lub prywatnie an placu Dąbrowskiego(Carina). Ona chyba jako jedyna umie odczytac wyniki hormonow. mi pomogla pokonac prolaktyne, bo reszta slynnych slupskich lekarzy bagatelizowala problem. Dzieki niej czekam juz na drugie dziecko. Powodzenia.
10 cykl staran- Trafiony!! Prolaktyna pokonana i mamy Darusia ur. 1.10.2004. :D
Niespodzianka nr 2 to Kamilka ur. 09.01.2006. :D
Awatar użytkownika
joanna77
Posty: 48
Rejestracja: 12 gru 2005 01:00

Post autor: joanna77 »

Dzięki Ryjku za informację. A słyszałaś coś o następujących ginekologach ze Słupska: Studziński, Piliszczuk Marek, Markiewicz Marek lub Filipczak???
Awatar użytkownika
ryjek
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2003 00:00

Post autor: ryjek »

Filipczak to ordynator ginekologii, ogolnie bardzo madry facet, ale nie wiem jak w sparwach hormonow. w szpitalu bardzo dobrze sie mna opiekowal, bo bylam 2 razy na podtrzymaniu w I ciazy i przy porodzie jego decyzja byla bardzo trafna, bo meczylam sei ponad 6 godzin a on przyszedl i zadecydowal , ze jesli kroplowka nie zadziala to cesarka i kroplowka zadzialalai urodzilam po pol godziny od odlaczenia kroplowki.

Markiewicza odradzam na miejscu, bo to oszust niedouczony. Ja mialam wysoka prl i to jest podstawa leczenai nieplodnosci a on mowil ze wplywu nei ma i do tego faszerowal mnie zastrzykami i co chwile monitorowal cykl. Naciagacz. Ogolnie dobry jak nic nie dolega i ciaza przebiega bez zmian. Nawet co do plci sie myli. Eksperymentowal takze na moich znajomych. Ogolnie jak chcesz chodzic i słyszec,z e jest wszystko ok i stresowac sie, ze jednak nie do konca to moze byc :)

O Studzinskim nie wiem nic.

Marek Piliszczuk jest ok,ale wiem, ze nie zawsze chce sie podjac leczeniu zaburzen hormonalnych. Znajomej odmowil, moze to zalezy od wielkosci problemu. No ale lepiej niech powie,ze sie nie bierze, niz ma eksperymentowac jak Markiewicz.
10 cykl staran- Trafiony!! Prolaktyna pokonana i mamy Darusia ur. 1.10.2004. :D
Niespodzianka nr 2 to Kamilka ur. 09.01.2006. :D
Awatar użytkownika
joanna77
Posty: 48
Rejestracja: 12 gru 2005 01:00

Post autor: joanna77 »

Dzięki Ryjku za wiadomości - dobrze, że jest ktoś ze Słupska, kto podpowie do kogo się udać, bo faktem jest, że jak się nic nie dzieje to każdy lekarz jest dobry... ja mam problemy z tarczycą (tj. już jej nie mam) i potrzebuję kogoś kto bedzie wiedział jak mnie pokierować (głownie hormonalnie), żeby się udało i zajść i urodzić zdrowe dziecko.
Dzięki za info o Markiewiczu, bym jeszcze do niego poszła, bo słyszałam, że zaczął się specjalizować w endo...
O Filipczaku też słyszałam, że jest bardzo opiekuńczy i ma wiedzę, chyba spróbuję do niego. Czy wiesz może gdzie on przyjmuje? i czy na kasę chorych czy prywatnie?
Bardzo serdecznie dziękuję Ci za pomoc :D
Pozdrawiam gorąco
Awatar użytkownika
ryjek
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2003 00:00

Post autor: ryjek »

z tego co wiem to Filipczak przyjmuje tylko prywatnie,ale nie wiem gdzie. (Ponoc dosc drogi)

Do Markiewicza uwierz mi nie warto a ta jego specjalizacja z endo to nie bardzo cos wychodzi w praktyce.

Koniecznei napisz jak bedziesz po wizycie. Jakbym dlugo nie odpisywala to znaczy ze urodzialm, bo w sumei tylko 11 dni mi zostalo i wszystko moz esie zdazyc.
Powodzenia. Trzymam kciuki za ciebie.
10 cykl staran- Trafiony!! Prolaktyna pokonana i mamy Darusia ur. 1.10.2004. :D
Niespodzianka nr 2 to Kamilka ur. 09.01.2006. :D
Awatar użytkownika
joanna77
Posty: 48
Rejestracja: 12 gru 2005 01:00

Post autor: joanna77 »

O wizycie u Filipczaka opowiem Ci pewnie już po narodzinach Twojego Maleństwa :D
Na razie robię wywiad do kogo się udać, mam zaplanowaną wizytę u endo na Jana Pawła na drugą połowę stycznia (wcześniej nie było miejsc), a potem idę do gina.
Obecnie jestem po badaniu scyntygraficznym, po którym przez pół roku nie mogę zachodzić w ciążę, więc muszę jeszcze poczekać :cry:
W maju mam jeszcze wizytę w Centrum Onkologii w W-wie, mam nadzieję, że wszystko będzie ok, i że po niej będę mogła rozpocząć intensywne starania o Maleństwo :lol:
Trzymaj się cieplutko!
Życzę zdrówka Tobie i Twojemu Maleństwu. :D
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ryjek
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2003 00:00

Post autor: ryjek »

Ok. Bede czekac na wiesci.
wiesz mojego meza siostra miala problemy z tarczyca, tylko nie wiem czy nadczynnosc czy niedoczynnosc, leczyla sie tez na Jana Pawla II i urodzila po 30-stce dwie sliczne coreczki . Zdrowe i fajne dziewczynki.

Zycze owocnych staran w nadchodzacym Nowym Roku 2006!
Grunt to sie nie poddawac i nie tracic nadziei.
10 cykl staran- Trafiony!! Prolaktyna pokonana i mamy Darusia ur. 1.10.2004. :D
Niespodzianka nr 2 to Kamilka ur. 09.01.2006. :D
Awatar użytkownika
kama27
Posty: 3051
Rejestracja: 29 sie 2005 00:00

Post autor: kama27 »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
[url=http://lb3f.lilypie.com/ICcap2.png]Ania[/url]
Awatar użytkownika
joanna77
Posty: 48
Rejestracja: 12 gru 2005 01:00

Post autor: joanna77 »

Kama, a może więcej wiesz o dr Studzińskim? Słyszałam, że jest doktorem nauk medycznych, ale może wiesz w czym się specjalizuje?
Ryjku - jak możesz napisać coś więcej o endo z Jana Pawła II - przyjmują tam dwie lekarki Walkiewicz i Kołakowska. Do której chodziła siostra twojego męża?
Awatar użytkownika
ryjek
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2003 00:00

Post autor: ryjek »

joanna jak sie z nia spotkam to podpytam, bo my w takich troche ostudzonych kontaktach zyjemy.
10 cykl staran- Trafiony!! Prolaktyna pokonana i mamy Darusia ur. 1.10.2004. :D
Niespodzianka nr 2 to Kamilka ur. 09.01.2006. :D
Awatar użytkownika
szeli
Posty: 36
Rejestracja: 27 paź 2005 00:00

Post autor: szeli »

:D
hej ja równiez leczę się w Słupsku.
Jeśli chodzi o ginów to słyszałam że Studziński jest dobry ,ale nie byłam u niego.Chodzę do Markiewicza i jestem z niego naprawdę zadowolona,ma dużo pacjentek i wszystkie moje znajome go chwalą bo zresztą mi go poleciły ,mam hiperpr i widze że doktor duzo wie na temat hormonów.Jeśli chodzi o endo to moja koleżanka chodzi do Kołakowskiej i jest z niej zadowolona pomogła jej wyjśc z hiperpr.Filipczak jest ordynatorem w Szpitalu i też jest dobry.

ryjku
a do kogo ty chodzisz i gdzie będziesz rodziła .

ja dość długo zbijam juz prl ale juz ją pokonałam ,jajeczkuje bo miałam monitoring,za kilka dni kolejkne strania o dzidziusia.
Awatar użytkownika
szeli
Posty: 36
Rejestracja: 27 paź 2005 00:00

Post autor: szeli »

Podaję wam stronkę doktora Studzińskiego
http://www.bomis-system.com/mdpro1/index.php
Awatar użytkownika
ryjek
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2003 00:00

Post autor: ryjek »

Szeli chodze do doktor Żero-Nagy, a rodzic bede w Ustce, bo to najblizej.Slyszalam, ze w Leborku i miastku sa dobre szpitale, ale to troche daleko, a to moj II porod i nie wiem czy maz by mnie zdazyl dowiezc na czas.

z reszta po I porodzie nie mam zastrzezen co do opieki w Ustce (choc opinie sa podzielone).
10 cykl staran- Trafiony!! Prolaktyna pokonana i mamy Darusia ur. 1.10.2004. :D
Niespodzianka nr 2 to Kamilka ur. 09.01.2006. :D
Awatar użytkownika
joanna77
Posty: 48
Rejestracja: 12 gru 2005 01:00

Post autor: joanna77 »

Z tego co czytam, to tylko Filipczak i Studziński nie mają złych opinii ... i do którego teraz się wybrać... Ponoć Studziński podlega pod Filipczaka, słyszałam też, że lubi experymentować na pacjentkach ...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”