Bociany przylatują zimą!!

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Nie trza mieszkać w wawie coby do stolycy siem wybrać. s wsi.
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
Mat
Administrator
Administrator
Posty: 3723
Rejestracja: 01 sie 2002 00:00

Post autor: Mat »

Ja również dziękuję za książkę i autograf, baaardzo miło było Was poznać i porozmawiać, pisz dużo na bocianie, żeby szybciej powstała druga część książki! :lol:
Awatar użytkownika
mika
Posty: 209
Rejestracja: 22 lut 2002 01:00

Post autor: mika »

Ja także dziękuję za "hurtowe" dedykaje. Przekazałam mojej mamie Twoje podzękowanie za kartkę :-) Była wzruszona i będzie sluchać jutro I PR.
Może uda Wam się wpaść 11 Grudnia na "bocianowe" Mikołajki ????
Pozdrawiam serdecznie
mika i Karolina
Awatar użytkownika
Mycha
Posty: 785
Rejestracja: 28 sty 2003 01:00

Post autor: Mycha »

Iwono tu Mych / jako mąż i nie mąż / .Wielgachne dzięki za książkę tobie jako autorce i sprawczyni , a trójeczce głownych bochaterów za '' wielka kreatywność w tworzeniu nieprawdopodobnych scenariuszy ''.Myślę że dzięki ''Przylatującym bocianą '' stajesz się przewodnikiem po ścieżkach zwątpienia , nadzieji i radości dla rodzin adoptusiów , dla nas czekających na przylot swojego bociana , ale i dla rodzin wachajacych się czy zostać we dwoje czy też podjać tą najważniejszą w życiu decyzję .Czekamy na następne części .
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Kochani,
właśnie znalazłam, Iwonka będzie przemawiać w programie "Ksiażka miesiąca"!!!!! Tadeusza Górnego. w cyklu Nocne spotkania.

Rozumiecie, książka miesiąca!!!!!!
od północy (0.07, wskazane telefoniczne porozumiewanie tel: 22 645 22 66 )
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
Jo
Posty: 494
Rejestracja: 08 wrz 2002 00:00

Post autor: Jo »

Iwona - przykro mi, że nie dotarłam, ale dzieci trochę zakatarzone i chyba nie bardzo nadające się jeszcze na takie wycieczki wśród tylu dorosłych nieznajomych..a mąż musiał iść do pracy:(
Ale mam nadzieję, że co się odwlecze to nie uciecze - może uda nam się gdzieś zobaczyć?! Pisz o Was i gdzie bywacie..będę Was "śledzić" :)
Odnaleźliśmy nasze skarby: Natalkę i Adusia
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Iwonko, "odetchnęłaś"?


jak zdrowie ("nadwerężone" hihi) ????
co udzieciaków? (napisz, napisz, może na Adopcji dzieci starszych...
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
deliza
Posty: 622
Rejestracja: 05 cze 2003 00:00

Post autor: deliza »

Właśnie skończyłam czytać :D . Książka rewelacyna :!: :!:

Dziękuję Iwonko, że tak ładnie wszystko opisałaś (wyciskacz łez). Żałuję że nie wiedziałam, że będziesz podpisywać :( Może następnym razem uda mi się poznać mamę tej wspaniałej trójki.

Bajka o waszej rodzinie jest tak wspaniała, że w ciągu dwóch dni przeczytałam ją już cztery razy.

Mam nadzieję, że do mnie też przyleci bocian jeszcze tej zimy...
Elizka: http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=36685
Awatar użytkownika
dorcia33
Posty: 1058
Rejestracja: 09 cze 2003 00:00

Post autor: dorcia33 »

Iwonko,
Twoja książka stała się chyba bestselerem, w dwóch dużych księgarniach była, ale niestety już "wyszła" :wink: .
I tak oto zabrakło dla mnie prezentu.
Awatar użytkownika
Agna
Posty: 3013
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: Agna »

ciągle jest w internecie :)
Mama Jasia :), Małgosi :), Szymka :) i Martusi :)
www.agna01.neostrada.pl
[url=http://www.zielona.poczekalnia.prv.pl][img]http://193.243.146.13/astley/bar.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Przeczytałam. Niby to samo co na bocianie, ale... czytało mi sie inaczej. Dziekuje Ci, w imieniu wszystkich zastanawiających się, przymierzających się, oczekujących.
:cmok:
Awatar użytkownika
Iwona_
Posty: 211
Rejestracja: 21 sty 2003 01:00

Post autor: Iwona_ »

Dziewczyny :cmok:
Na targach bylo troche tak, jak na spotkaniach bocianowych:))
- a ja z Bociana...
- Agna! Mika! Mat! Kasia! Buziaki, uściski, a co u ciebie, a co u was, a jak dzieci, zdjęcia, gadania - cudnie bylo :D :D
dzięki, że przyszłyście, i tak się cieszę, że moglam Was poznać osobiście :D

Jo, szkoda, że Cię nie było, ale się pewnie spotkamy, przepowiedziałaś, Polska jest jednak mała, a jeśli nie wierzysz, to zapytaj Mamę :D
Ja z kolei żałuję, że nie byłam na dzisiejszych Mikołajkach, ale nie bylo szans, nie mowiąc już o tym, że Misiek ma paskudny kaszel, mam nadzieję, że się nie rozwinie :?
A Ania dostała szóstkę 8O ze sprawdzianu z gramatyki! Pierwszą szóstkę ze sprawdzianu! Z tej okazji Krzyś napisal Ani wiersz! 8O

Mecio pochwalną
wygłasza mowę,
Bubel z szacunkiem
pochyla głowę,
Bambusia kręci
się wokół siebie,
a wszystkie koty
są w siódmym niebie.
Mama zaś z Tatą
są dumni z tego
że Ania szóstkę dostała z polskiego!
:D

(Mecio to papuga żako, Bambusia z Bubusiem to nasze psy, a kotów jest sześć :D )

Funda, czytało się inaczej, bo i sytuacja jest inna, jak zawsze trzymam kciuki :D
Dorcia, nie martw się, jak Agna napisala w księgarniach internetoweych jest pełno, a na Merlinie to już nawet w bestsellerach :D :D a w www.księgarnia.książki.pl to nawet w top10! (nie musze mówić, że link do tej ostatniej podali tu na wątku Kubusie, więc nie ma wątpliwości, dlaczego tak skoczyła :bigok:
I na www.tvp.pl/czytajz3 jest plebiscyt i napisali, że trzeba glosować, żeby to była książka miesiąca. (zagłosowałam na siebie :oops: , ale się wstydzę i nie mówcie nikomu :D )

:cmok:
Iwona
od 11 lutego 2003 r. szczęśliwa matka trojga dzieci: Ani, Pawełka i Miśka (wtedy w wieku: 7, 5 i 3 lata)
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

ANULKO!!!!

gratulacje!!! co tam gratulacje, radość wielka, wspaniale, wspaniale, wspaniale! Samych sukcesów na dalsze lata :) :) :) :)



ech, IWona, dumna jestem, jakby to była "nasza" szóstka szkolna. :D
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
ksieciu
Posty: 1897
Rejestracja: 21 sty 2003 01:00

Post autor: ksieciu »

Prosze tylko aby ten watek nie rozwinal sie w watek dublujacy juz istniejacy watek o starszakach. Ten watek jest przeznaczony do opisow KSIĄŻKI :!:
Adas - 29.04.2003r.

Patrysia - 26.01.2006r.
Awatar użytkownika
Agna
Posty: 3013
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: Agna »

Zagłosowałam :)
Mama Jasia :), Małgosi :), Szymka :) i Martusi :)
www.agna01.neostrada.pl
[url=http://www.zielona.poczekalnia.prv.pl][img]http://193.243.146.13/astley/bar.gif[/img][/url]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”