Bociany przylatują zimą!!

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

edc pisze: .... może jednak podzielą się z innymi bocianami kolejnymi przeżyciami, zmartwieniami, radościami i wszystkim co z dziećmi są związane... czekamy !!!
a ja czekam, czekam... i już sie nie mogę doczekac ksiązki Iwonki - na szczęscie juz jest w zapowiedziach :)

:idea: Kochani wypatrujcie w listopadzie - "Bociany przylatują zimą" :wink:
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Będziemy wypatrywać!
Koniecznie :) :) :) :) :)

Iwonko trzymam ogromnie mocno kciuki.
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
Jo
Posty: 494
Rejestracja: 08 wrz 2002 00:00

Post autor: Jo »

No listopad już za chwilkę...bardzo się cieszę i czekam...
Iwonko, Madźko, jeśli będzie już wiedziały gdzie można kupić książkę proszę dajcie znać na wątku - ja przy swoich dwóch bąblach mam bardzo mało czasu...
A my się oswajamy: raz jest lepiej, raz gorzej - bo to dla nas (dla mnie i T.) bardzo trudne zadanie - myślałam, że lepiej nam pójdzie, że będę miała więcej cierpliwości... a niestety okazło się, że moje siły są ograniczone..po dwóch nieprzespanych nocach chodzę podminowana i załamują mnie minimalne oznaki nieposłuszeństwa - wstyd mi :oops:...
Ja wiem, że dzieciom jest jeszcze trudniej..i staram się jak mogę..jednak bywają bardzo trudne chwile...
Jak na zamówienie - po dwóch takich dniach przychodzi cudna spokojna noc - chyba z niewyspania :wink: i energia powraca :D
Ale jak mnie pzrekonuja wszystkie mamy - tak to już jest!
Odnaleźliśmy nasze skarby: Natalkę i Adusia
Awatar użytkownika
Narcyzek
Posty: 503
Rejestracja: 18 paź 2004 00:00

Post autor: Narcyzek »

Jo :cmok:
No i chyba faktycznie tak to już jest. Ja się podpisuję pod twoimi słowami. Choć nocki przesypiamy wszyscy spokojnie, to w dzień, czasami brakuje cierpliwości.
Szczególnie 2letnie szczęście próbuje granic wytrzymałości rodzicców.
Ale to wszystko pokonamy :cmok: Obiecałam mu to dzisiaj.

Iwonko - ja również czekam i trzymam :bigok:

Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia :flowers: :flowers: :flowers:
Awatar użytkownika
Iwona_
Posty: 211
Rejestracja: 21 sty 2003 01:00

Post autor: Iwona_ »

Kochani :cmok:
Dowiedziałam się, że książka wyjdzie z drukarni 2 listopada, oficjalna premiera jest 17 listopada, ale już wtedy powinna być w księgarniach.
Mam nadzieję, że się przyda, bo tam opisuję dokładnie to, jak myśmy sobie radzili w najrozmaitszych sytuacjach i z dziećmi i ze sobą :?
Gong napisała kiedyś, że wystarczy poczytać Bociana, żeby zauważyć, że pewne sytuacje są powtarzalne, więc je po prostu opisałam, a właściwie opisywałam na Bocianie i potem resztę jeszcze dopisałam 8)
Potrzebne mi trzymanie kciuków, bo mam straszliwą tremę!

U nas wszystko w porządku, przeżyliśmy kolejne właśnie urodziny dzieci, u Pawełka zdiagnozowaliśmy ADHD i sobie radzimy :twisted: , Ania jest w czwartej klasie, gra na pianinie i najbardziej lubi kolor różowy :twisted: , Misiek jest oceniany przez panie w przedszkolu jako ten, który nas kupi, sprzeda i zarobi, a my nadal będzimy zachwyceni sposobem, w jaki nam on to zakomunikuje... :twisted:
Jednym słowem - normalka :D :D :D
Iwona
od 11 lutego 2003 r. szczęśliwa matka trojga dzieci: Ani, Pawełka i Miśka (wtedy w wieku: 7, 5 i 3 lata)
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Iwona_ pisze:Kochani :cmok:
Dowiedziałam się, że książka wyjdzie z drukarni 2 listopada, oficjalna premiera jest 17 listopada, ale już wtedy powinna być w księgarniach.
(...)
Potrzebne mi trzymanie kciuków, bo mam straszliwą tremę!
Iwonka, czy już jest ??? :) bo u nas jeszcze nie widziałam... a czekam z niecierpliwością... :roll:
Awatar użytkownika
Iwona_
Posty: 211
Rejestracja: 21 sty 2003 01:00

Post autor: Iwona_ »

Madźka :cmok:
Chyba w hurtowni jest dopiero od piątku i będą rozsyłać, ponoć wyslali już do empików. Ja jeszcze nie mam :bawling: może jutro przyjdzie. Ale za to mam tremę! :twisted:
Iwona
od 11 lutego 2003 r. szczęśliwa matka trojga dzieci: Ani, Pawełka i Miśka (wtedy w wieku: 7, 5 i 3 lata)
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Wszystko będzie OK!!!! :D
Gratulacje!!! i Buziaki dla dzieciaków!!! a co One na to?
:idea: Wiem, że w księgarniach Matras od 14.11 będzie promowana jako "ksiązka z górej półki" :clap1:
Awatar użytkownika
Iwona_
Posty: 211
Rejestracja: 21 sty 2003 01:00

Post autor: Iwona_ »

Z dziećmi bylo wszystko uzgodnione (że taka sama ksiązka jak nasza rodzinna, tylko grubsza i wszystko opisane 8) ). A "rodzinna" z rysunkami dzieci jest wydrukowana i dołączona :D Ale chyba dzieci nie berdzo sobie zdają sprawę jak to jest, więc się wszystko dopiero okaże :roll:

A w książce jest taka dedykacja:

Wszystko zaczęło się od „Bociana”. To znaczy Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji „Nasz Bocian” pod koniec 2001 roku uruchomiło swoją witrynę internetową i forum, na które musiał trafić każdy, kto interesował się adopcją. I ja też trafiłam. Najpierw tylko czytałam, a sama pisać zaczęłam w grudniu 2003 r.

Książkę tę dedykuję więc
LUDZIOM Z BOCIANA
bez których nigdy by ona nie powstała.


:cmok:
Iwona
od 11 lutego 2003 r. szczęśliwa matka trojga dzieci: Ani, Pawełka i Miśka (wtedy w wieku: 7, 5 i 3 lata)
Awatar użytkownika
Jewka
Posty: 2079
Rejestracja: 12 maja 2003 00:00

Post autor: Jewka »

Iwona_ :cmok:
Jutro cel spaceru - empik!
Niech spróbują nie mieć!
... To przyjdę pojutrze :P
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Iwonko!
zagonię pana męża do empiku!

Trzymam kciuki, bardzo.




p.s. dlaczego ja się tak wzruszam!!!!
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
Strzelec
Posty: 148
Rejestracja: 28 sty 2004 01:00

Post autor: Strzelec »

Widziałam reklamówkę tej ksiązki w Empiku - gratulacje. Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam
Ula-la
Posty: 2557
Rejestracja: 13 sie 2002 00:00

Post autor: Ula-la »

Już nie mogę się doczekać !!! :lol:

Mamusia Bartusia (kwiecień 2005) i Kasieńki (październik 2006) --> Bartek Pogromca i Kasia Zaskakiwanka


Awatar użytkownika
Narcyzek
Posty: 503
Rejestracja: 18 paź 2004 00:00

Post autor: Narcyzek »

Ja też zaraz zamówię telefonicznie bo do najbliższego empiku ma 160 km :hihi:
2002 - puste jajo płodowe 2003 - wczesne poronienie, ciąża biochemiczna
2005 szczęśliwa mama adopcyjna Kubusia :flowers: i Michałka :flowers
Czekamy na biologicznego braciszka :flowers: 08.2010
Awatar użytkownika
gosh
Posty: 1854
Rejestracja: 01 kwie 2004 00:00

Post autor: gosh »

Ja mam do najblizszego Empiku jedynie 50 km ;) ale za to u mnie na wsi jest ksiegarnia Matras.
No to bede wypatrywac "Bocianow przylatujacych zima" w ksiegarni i na niebie :lol:
Gosh, szczęśliwa mama Stasia Żołnierza :love:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”