Stara Koza i Dudek ;-)

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
deliza
Posty: 622
Rejestracja: 05 cze 2003 00:00

Post autor: deliza »

Fajnie jest być nikim. Ile się ma wolnego czasu. I tylko cały dzień można się z dziećmi bawić :hihi:
Elizka: http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=36685
Awatar użytkownika
JMW
Posty: 335
Rejestracja: 08 maja 2006 00:00

Post autor: JMW »

Halo, jest tam kto?
Co tam u Kozy i Dudka?
Nie za duzo tych wakacji?
Żaba
Posty: 2484
Rejestracja: 20 kwie 2002 00:00

Post autor: Żaba »

wyjechali :mrgreen:
Piotrek 2004r. i Ola 2006r.
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

przyjechali :D
joanna17, zajmij sie trochę nami, a nie tylko dzieci, ogród, dom .... :wink:
Żaba
Posty: 2484
Rejestracja: 20 kwie 2002 00:00

Post autor: Żaba »

Madźka pisze:przyjechali :D
joanna17, zajmij sie trochę nami, a nie tylko dzieci, ogród, dom .... :wink:
buhahahaha :hihi:
Piotrek 2004r. i Ola 2006r.
Awatar użytkownika
joanna17
Posty: 2148
Rejestracja: 22 sty 2003 01:00

Post autor: joanna17 »

Żaba pisze:
Madźka pisze:przyjechali :D
joanna17, zajmij sie trochę nami, a nie tylko dzieci, ogród, dom .... :wink:
buhahahaha :hihi:
jesssu, co za jędza :wink:

Dodane po: 45 sekundach:

napisze, obiecuję, duuuze zdawnko relacji, może popołudnio/wieczorkiem
Mama Martusi (zwanej Starą Kozą) i Mateusza (zwanego Dudkiem)
Awatar użytkownika
Sasetka
Posty: 1973
Rejestracja: 22 lis 2005 01:00

Post autor: Sasetka »

Joasiu czekamy z niecierpiwością
Adoptuś Juniorek - lat 7
Brzuszkowa Niespodzianka - lat 3
Kropek - 10 tc [*]
Bączek- tp 23.11.2012
agakwiatek
Posty: 240
Rejestracja: 24 lis 2003 01:00

Post autor: agakwiatek »

joanka ty moze tu linki wklejaj? :lol:
albo lepiej, pisz tu a nie sprzataj porzadnym ludziom kurtki sprzed nosa :P

uwielbiam cie i wogole, i chce zobaczyc czy na zywo tez tak duzo mowisz hehehehehe
[url=http://www.mamydzieci.pl/index.php]Agatka i Gabryś [img]http://www.fadzter.com/smilies/flower.gif[/img] urodzony 30 maja 2004[/url]
Żaba
Posty: 2484
Rejestracja: 20 kwie 2002 00:00

Post autor: Żaba »

agakwiatek pisze:joanka ty moze tu linki wklejaj? :lol:
albo lepiej, pisz tu a nie sprzataj porzadnym ludziom kurtki sprzed nosa :P

uwielbiam cie i wogole, i chce zobaczyc czy na zywo tez tak duzo mowisz hehehehehe
mówi :mrgreen:
napisze, obiecuję, duuuze zdawnko relacji, może popołudnio/wieczorkiem
no tak tyle pracy :kiss:
Piotrek 2004r. i Ola 2006r.
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

joanna17 pisze: jesssu, co za jędza :wink:
ja czy Żaba? :wink: :roll: 8)
Awatar użytkownika
joanna17
Posty: 2148
Rejestracja: 22 sty 2003 01:00

Post autor: joanna17 »

żaba naturalnie i to do kwadratu...co ty gadasz, ja na żywo też tak gadam?
ja przez was zostanę samotną matką!

Gagat podlecu, no! tak mi te kurtkę wypominają, że mi się pewnie w praniu skurczy :hihi:

o matko, ale naprawdę nie ma o czym pisać.
Koza jest wielka, idzie do 2 klasy, nurtują ja pytania typu: kiedy się zaczyna chodzić na wagary, a czy komunia jest smaczna a poza tym jest za gruba i sie musi odchudzać :roll:
Dudek...nadal jest moim numerem jeden, a ja jego...rozczula mnie niezmiennie, wciąż jest słodki, uroczy, niezwykły. Leje w majty, ale tylko w domu, bo u babci na wakacjach "na cias", gada co raz więcej, choc daaaaleko mu do Piotrusia Żaby, miewa irytujące napady ryku z bylepowodu (np autko spadło ze stołu, Marta wyszła z pokoju itp) i zanik żuchwy (nie gryzie...po prostu trzyma wszystko co wymaga choćby minimum przerzucia w paszczy godzinami...a mięso wymemla i w końcu każę mu wypluć zanim sie udławi), co doprowadza mnie do rozpaczy szczerze mówiac, bo spędzam z nim przy stole minimum 4 godziny dziennie...jak sie zacznie szkolny tour de Piaseczno and Warsaw, to chyba przejdzie na dietę "samchleb".
Domek jest fajny, ogród boooski (mniamuśne jabłka i śliwki), wakacje za krótkie jak zwykle.
Nuuudy, no przeca mówię.[/url]
Mama Martusi (zwanej Starą Kozą) i Mateusza (zwanego Dudkiem)
Ula-la
Posty: 2557
Rejestracja: 13 sie 2002 00:00

Post autor: Ula-la »

No faktycznie nudy. Sielsko-anielsko-wiejsko ;) Pozazdrościć ! :lol:

Masz ty się z tą Kozą i trudnymi pytaniami... Fajnie byłoby założyć wam podsłuch :hihi:
A Dudek... Słodziak jak zwykle :) Tylko dlaczego on żyje samym powietrzem ? Że ekonomiczniej ? Że po kupnie domu trzeba oszczędzać ? :wink:

Pozdrówka !
Ula Znudzona :wink:

Mamusia Bartusia (kwiecień 2005) i Kasieńki (październik 2006) --> Bartek Pogromca i Kasia Zaskakiwanka


Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

joanna17 pisze: o matko, ale naprawdę nie ma o czym pisać.
no :evil: właśnie widać.....
Awatar użytkownika
joanna17
Posty: 2148
Rejestracja: 22 sty 2003 01:00

Post autor: joanna17 »

Mój słodzik maleńki ma kolejną odsłonę miłosnych uniesień. Wciąz jeszcze ich adresatką jestem ja.
Euforyczne powitania gdy wracam (po 2 godzinach, po pół godzinie czy po wyrzuceniu śmieci :lol: )
-Mama!!! :D Wróciłaś?
-Wróciłam
-Wróciłaś...Kocham Cię
i siuup na przytulanki
:love:

Nadal jets słodki i uroczy, nadal je godzinami albo wcale, regres siusianiowy się skończył, mówi co raz więcej, często słówka którymi nas zaskakuje (wczoraj np. patrzy na obarzek z Paryżem w pzredpokoju i mówi: światełka się palą, jest pochmurno i zimno...i to wszystko prawda...a obrazek nie jest bynajmniej "fotograficzny")...mówi tez kurcze i o jezu, co oczywiscie mnie rozśmiesza, ale gram twardziela :wink:

Marcela...pisze po 100 razy "nie będę krzyczec na basenie" (biedna p. Małgosia uznała chyba,z e warto spróbowac i tej metody skoro łagodna perswazja, upominanie i takie tam nie działąją).
Zżera to moje dziecko ambicja (chciałam mieć lwa, to mam :? ), odpuściła sobie chyba trochę konkurowanie Ignacym (dawną miłością przy okazji)-"no, oczywiście Ignacy był najlepszy i oczywiście musiał to jak zwykle podkreślić", za to diabli ja biorą, że ktoś inny w czymś innym ma byc lepszy, np. Julka w pływaniu (i tu wiedza, że Julka pływa sportowo, od 4 lat, 4 razy w tyg. niestety nie studzi emocji :wink: ).
Nadal jest megabałaganiarą, nadal jest pyskata, nadal się musi odchudzać :lol: Ale biega b. szybko i ślicznie lepi z gliny D

Poza tym kocha Dudka bardziej niż mnie :roll: Kupiła sobie za kieszonkowe własne kinder bueno, zeżarła jedno, ja prosze o drugie: mamooo, naprawdę musisz? ja bym chciała zjeśc sobie później. Nie musiałam. I co? tylko próg domu przekroczyła poleciała z tym kinderkiem do Dudka :lol: :
Mama Martusi (zwanej Starą Kozą) i Mateusza (zwanego Dudkiem)
Awatar użytkownika
MO
Posty: 2168
Rejestracja: 10 lut 2004 01:00

Post autor: MO »

Wyciągam Was z 3 strony 8O
Wstyd, wstyd, wstyd.
MO-mama
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”