Testy, testy

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
kala
Posty: 2262
Rejestracja: 15 kwie 2003 00:00

Post autor: kala »

haniaaa pisze: Pisząc swój post miałam na myśli zmęczenie "wymyślaniem" odpowiedzi (prawdziwych!) na powiedzmy pięćdziesiąte pytanie. Łatwiej byłoby się zastanowić nad uczciwą odpowiedzią wcześniej w domu.
Haniu zasada testów jest taka te same pytania, ten sam czas odpowiedzi. Czy uważasz za uczciwe że jedni odpowiadaja z biegu (zwłaszcza gdy jest to test na pierwsze skojarzenie) a inni rozmyslaja nad nim 2 dni.

Ps. Cieszę się że ten stresujący moment masz już za sobą. Pozdrawiam serdecznie. :P
Marzenia się spełniają: Wojtek (2002) i Inga (2004)
Awatar użytkownika
haniaaa
Posty: 859
Rejestracja: 02 cze 2003 00:00

Post autor: haniaaa »

Kalo, testy psychologiczne nie są na pierwsze skojarzenie, zresztą nawet w tych ostatnich, można się przecież zastanowić, nikt Ci nie liczy ze stoperem, ile czasu myślisz i czy to Twoja pierwsza myśl. ;) Pozdrawiam i też się cieszę. :)
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Haniu szkoda, że nie trafiłam na twój post bo niedługo po testach pamiętałm fuuuul pytań i dzieliłam się tymi informacjami ze wszystkimi !
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Powiem jeszcze coś nt testów i w ogóle spotkania w zwiazku z testami.
Rozumiem znaczenie przeprowadzania testów, ale my byliśmy zniesmaczeni pytaniami. poza tym forma była straszna. Pytania w ksiazeczce, a odpowiedzi na kartce A4 drobnym maczkiem. Nie wiem jak odpowiadają ludzie, którzy mają problemy ze wzrokiem. Nam po 10 minutach było niedobrze patrząc na te maleńkie znaczki.
Wiedzieliśmy, ze testy musimy przejść, ale niektóre pytania były straszne.

Asiu ja też pytałam na forum o testy. Otrzymałam kilka odpowiedzi na priva. Pytałam nie z obawy bo nie takie testy zaliczałam, ale poprostu podchodziliśmy do sprawy poważnie, a jak człowiek sie stara to chce wiedzieć.

pozdarawiam kasia
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
sz30
Posty: 142
Rejestracja: 04 gru 2004 01:00

Post autor: sz30 »

masz rację z tym maczkiem , ja też jestem właśnie po testach i musiałam to robić z linijką , pytania były absurdalne , nie na temat , i sprzeczne , łatwo można było się pomylić nie ze swojej winy , np/;było pytanie
czy nie dążysz za wszelką cenę do celu - co to jest do czego ma służyć ,
dążę za wszelką cenę do tego aby mieć dzidiusia ale nie jest to złe , w pracy nie dążę za wszelką cenę do celu różnie mozna to interpretować , i u nas wiekszość była tego typu
Awatar użytkownika
xaraa
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2004 00:00

Post autor: xaraa »

my mamy mieć test 1 marca i już zaczynam się stresować. Dużo tych pytań jest?
Awatar użytkownika
haniaaa
Posty: 859
Rejestracja: 02 cze 2003 00:00

Post autor: haniaaa »

Xaraa, testów jest w cholerę, ale martwić się nie ma specjalnie czym. Będzie dobrze, tylko spróbuj być wypoczęta, bo ja byłam prosto po pracy i zasypiałam przy rozwiązywaniu. ;) Powodzenia!
Awatar użytkownika
sz30
Posty: 142
Rejestracja: 04 gru 2004 01:00

Post autor: sz30 »

Xsaraa to nie są ,żeadne testy to są normalne pytania z życia wzięte , zapomi o tym i nie myśl a przedewszystkim bez nerw , przpomni sobie o tym dopiero 1 marca , pytania są np.takie :czy będziesz na wszystko pozwalać dziecku itp, nic gorszego masz do wyboru 4 odpowiedzi ,
pozdrawiam
Awatar użytkownika
xaraa
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2004 00:00

Post autor: xaraa »

Dziewczyny, skoro wy wszystkie to przeżyłyście, to myślę, że mi też się uda. Dzwoniła dzisiaj pani dyrektor z ośrodka, przesunięto nam te badania psychologiczno - pedagogiczne na środę 2 marca, czyli o jeden dzień dłuższe czekanie.
Awatar użytkownika
joki
Posty: 772
Rejestracja: 14 sie 2003 00:00

Post autor: joki »

Dziewczyny! Te testy nie są po to żeby sprawdzić "będzie dobrą matką - nie będzie", gdyby to było takie proste...
Dlatego naprawde nie ma powodu do stresu, szukania gotowych odpowiedzi w internecie. To są testy na typy osobowości.

Na pocieszenie powiem Wam, że nam po testach wyszło, że ja jestem skrajną ekstrawertyczką, mój mąż - introwertykiem. Miałam wrażenie, że Pani zastanawia się jak my wogóle się ze sobą dogadujemy :hihi:
A my z mężem tak po prostuwspaniale się rozumiemy i uzupełniamy i kochamy nad życie, jesteśmy razem już prawie 10 lat. A że testy wyszły "nienajlepiej"?

Głowa do góry. Zobaczycie, wszystko będzie dobrze!
pozdrawiam,
JOKI
Awatar użytkownika
gosh
Posty: 1854
Rejestracja: 01 kwie 2004 00:00

Post autor: gosh »

xaraa pisze:przesunięto nam te badania psychologiczno - pedagogiczne na środę 2 marca
xaraa - no to bedziemy sie "pocic" na testach razem ;) Ja startuje o 16.15, a Ty?
POWODZENIA!!!
Gosh, szczęśliwa mama Stasia Żołnierza :love:
Awatar użytkownika
xaraa
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2004 00:00

Post autor: xaraa »

Gosh my wcześniej - o 10. Jak ja będę już po wszystkim to ty bidulko dopiero się będziesz szykować. Życzę powodzenia tobie i sobie. W jakim ośrodku i kiedy składałaś papiery? Wiem, że napewno nie tam gdzie ja, bo mieszkamy daleko, ale może data zbliżona?
Awatar użytkownika
gosh
Posty: 1854
Rejestracja: 01 kwie 2004 00:00

Post autor: gosh »

Ja staram sie o adopcje w lodzkim AOAO. A Ty pewnie w opolskim?? Opole ladne miasto... jestem tam co najmniej raz w miesiacu :D
Gosh, szczęśliwa mama Stasia Żołnierza :love:
Awatar użytkownika
xaraa
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2004 00:00

Post autor: xaraa »

Gosh znasz Opole? Może tam studiujesz? Staramy się o adopcję w Nysie.
Awatar użytkownika
gosh
Posty: 1854
Rejestracja: 01 kwie 2004 00:00

Post autor: gosh »

Xaraa - 10 z minutami :idea:
Trzymam kciuki i czekam na wrazenia :bigok: :D
Gosh, szczęśliwa mama Stasia Żołnierza :love:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”