przedwczesna menopauza

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

ODPOWIEDZ
Elfiątko
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2022 16:08

przedwczesna menopauza

Post autor: Elfiątko »

Cześć, o mojej przedwczesnej menopauzie dowiedziałam się w 2011 roku mając 20 lat. Wtedy też przeczytałam wszystkie wpisy na tym forum. Przez około rok brałam antyki żeby chociaż mieć okres, ale w końcu olalam temat i stwierdziłam, że skoro nie mam partnera to nie będę brać. Pogodzilam się z wyrokiem, wiedziałam, że nie będę mieć biologicznych dzieci. Kilka lat później poznałam fajnego faceta. Musiałam mu powiedzieć o tym, że jestem wybrakowana, że ze mną nie będzie mieć dzieci. Powiedział, że coś wymyslimy 😊 i tak w 2019 roku trafiliśmy do.kliniki leczenia niepłodność. Moje FSH wynosiło wtedy 150, AMH 0,036-beznadziejny przypadek. Zdecydowaliśmy, że podejdziemy do adopcji zarodka. 1 transfer był nieudany, kolejny, tak - urodziła nam się wspaniała dziewczynka. Laktacja ruszyła od razu i karmie ja już 19 miesiąc. Od lutego wrócił mi okres. Początkiem kwietnia ostatnia miesiączka i.... Jestem w ciąży! Zaszlam w nia naturalnie. Mam nadzieję , że jeśli ktoś trafi na to forum, tak jak ja 11 lat temu to moja historia podniesie na duchu . Mimo beznadziejnych wyników to dopóki jesteśmy przed okresem naturalnej menopauzy to.mamy szanse!
politik2267
Posty: 47
Rejestracja: 19 paź 2023 19:31

przedwczesna menopauza

Post autor: politik2267 »

Cool!!!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”