PLAMIENIE/ KRWAWIENIE/ MIESIĄCZKA PO PORONIENIU

Jak z tego wyjść, co dalej robić?

Moderator: Moderatorzy poronienia

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aknovi
Posty: 72
Rejestracja: 12 mar 2010 01:00

Re: Miesiączka po poronieniu, ile mam czekać??

Post autor: aknovi »

Ja w końcu dostałam tą drugą @... Trochę spóźnioną, bo 31 dnia (już nawet myślałam, że może jestem w ciąży, test wyszedł niestety negatywny), no ale w końcu dostałam. Taką 5 dniową, ale bez jakiś straszniejszych objawów. Chyba nawet mniej bolesną niż przed zabiegami... [treść niezgodna z tematem wątku]
Awatar użytkownika
pyzia
Posty: 446
Rejestracja: 31 sie 2009 00:00

Re: Miesiączka po poronieniu, ile mam czekać??

Post autor: pyzia »

Ja łyżeczkowanie miałam w lutym tego roku,pierwszą @dostałam po dwóch miesiącach trwała 2-3 dni dość skąpa w maju dostałam 17-go która trwała 4 dni natomiast w czerwcu dostałam @ 15-go też trwała 4 dni z tym ze dwa pierwsze dni były b.obfite i bolesne...[treść niezgodna z tematem wątku]
luty 2010r.synek(*)
styczeń 2012r. cudowne II kreski na teście!!
termin porodu wyznaczony na sierpień 2012r.:))
Cudzie trwaj!!
Awatar użytkownika
trzydziestka
Posty: 38
Rejestracja: 28 lut 2010 01:00

Re: Miesiączka po poronieniu, ile mam czekać??

Post autor: trzydziestka »

Ja dostałam miesiączkę równo 7 tygodni po poronieniu. Jak narazie jest słabiutka i nic mnie nie boli ale dobrze, że wkońcu jest.
Awatar użytkownika
Gość

Re: Miesiączka po poronieniu, ile mam czekać??

Post autor: Gość »

Witam bardzo serdecznie, [treść niezgodna z tematem wątku]Jak długo trwała u Was miesiączka po poronieniu? ja mam 6 dzień , ale nie widac ,żeby zmierzała do konca. Wiem ,że może byc obfitsza, ale czy też zdecydowanie dłuższa? [treść niezgodna z tematem wątku]
the_rose
Posty: 543
Rejestracja: 24 lis 2007 01:00

Re: Miesiączka po poronieniu, ile mam czekać??

Post autor: the_rose »

moja miesiaczka po poronnieniu przyszła gdzieś po 4 tygodniach i była bardzo obfita i bolesna trwała 5 dni..
Moj synek:) Ignacy Jan ur. 27.03.2012:)

3350g i 60cm

KOCHAM CIE SYNKU:)
Awatar użytkownika
eee
Posty: 323
Rejestracja: 20 lip 2006 00:00

Re: Miesiączka po poronieniu, ile mam czekać??

Post autor: eee »

witajcie dziewczyny.
poroniłam 9 lipca.... mam od chyba tygodnia bóle brzucha jak na okres, a okresu brak. Tzn : od trzech dni lekko różowo podbarwiony sluz, a dzisiaj więcej wydzieliny brązowo - czerwonej, czy to okres??
[treść niezgodna z tematem wątku]
maj 2005 Aniołek
luty 2006 Aniołek
luty2008 Aniołek
grudzień 2008 Aniołek
Prof.Malinowski
sierpień 2009 zielone światło
lipiec 2010 Aniołek
29.05.2011 Nasz Cud: HANIA
ambiguity
Posty: 2679
Rejestracja: 10 kwie 2009 00:00

Re: Miesiączka po poronieniu, ile mam czekać??

Post autor: ambiguity »

gdy ja tak miałam okazało się że wdało się zapalenie i potrzebny był antybiotyk - to raczej nie okres... [treść niezgodna z tematem wątku]
Aga mama Mateusza ur. 28 marca 2000, Witka ur. 31 maja 2011
i Aniołka Agatki [*] 22 luty 2010
NOWY: http://chwileskradzione.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Gość

Re: Miesiączka po poronieniu, ile mam czekać??

Post autor: Gość »

eee pisze:witajcie dziewczyny.
poroniłam 9 lipca.... mam od chyba tygodnia bóle brzucha jak na okres, a okresu brak. Tzn : od trzech dni lekko różowo podbarwiony sluz, a dzisiaj więcej wydzieliny brązowo - czerwonej, czy to okres??
dziwne to jakieś...
Mnie się wydaje, że jak na początek okresu to trwa trochę długo, może lepiej skonsultowac to z lekarzem?
Trunka
Posty: 24
Rejestracja: 08 lut 2010 01:00

Re: Miesiączka po poronieniu, ile mam czekać??

Post autor: Trunka »

Witam,
estem niespełna 4 tygodnie po poronieniu, [treść niezgodna z tematem wątku]
A odnośnie miesiączki - to dostałam ją, można by powiedzieć w terminie, bo mam krótkie 26-dniowe cykle. Poprzedziły ją mniej lub bardziej uciążliwe bóle brzucha, zaczęły się jakieś 5 dni przed. Więc to chyba bardziej indywidualna sprawa.

Moje Aniołki:

Okruszek - 9 t.c. (07.2010)

3 promyczki po IVF/ICSI (11.2009)



Hashimoto, hiperprolaktynemia, słabiuteńka armia



Ania - nasz Skarb Najdroższy jest już z nami (ur. 21.08.2011)

Alusia - nasz drugi Skarb (ur. 9.05.2014)


Awatar użytkownika
Gość

Re: Miesiączka po poronieniu, ile mam czekać??

Post autor: Gość »

Rzeczywiścią z tą miesiączką to rzecz bardzo indywidualna, u mnie przyszła niezauważona , bez objawów towarzyszących, za to bardzo obfita stąd moja panika,że nie widac końca.
Awatar użytkownika
eee
Posty: 323
Rejestracja: 20 lip 2006 00:00

Re: Miesiączka po poronieniu, ile mam czekać??

Post autor: eee »

Miesiączka przyszła w piatek, 20 sierpnia, czyli 6 tygodni po poronieniu.
Pierwszy raz miałam poronienie, po którym nie szłam na zabieg, macica sama się opróżniła. [treść niezgodna z tematem wątku] Jest już po okresie, trwał 6 dni, był dość obfity, ale bez przesady.
maj 2005 Aniołek
luty 2006 Aniołek
luty2008 Aniołek
grudzień 2008 Aniołek
Prof.Malinowski
sierpień 2009 zielone światło
lipiec 2010 Aniołek
29.05.2011 Nasz Cud: HANIA
Awatar użytkownika
djmaczek
Posty: 24
Rejestracja: 01 maja 2008 00:00

Re: Miesiączka po poronieniu, ile mam czekać??

Post autor: djmaczek »

witam jestem po 4 poronieniach, ostatnie 4 poronienie 21 lipca (8tc) po zabiegu krwawiłam prawie 2 tygodnie, miesiączkę dostałam 27 sierpnia więc prawie miesiąc po zabiegu ,Półtora roku temu jak poroniłam 3 raz w 14tc to po zabiegu plamiłam może z 4 dni a 1 miesiączka przyszła po około 7 tygodniach ,a po dwóch pierwszych poronieniach obeszło się bez zabiegu i miesiączki przychodziły ok miesiąc po stracie .Może to kiedy przychodzi miesiączka zależy od tego ,jaka duża była ciąża ,w którym tyg się ją straciło bo jednak macica tez musi się zregenerować i powrócić do stanu z przed ciąży .
Awatar użytkownika
Ginja
Posty: 1920
Rejestracja: 27 sty 2010 01:00

Re: Miesiączka po poronieniu, ile mam czekać??

Post autor: Ginja »

Ja traciłam ciążę w 7,24 i 20 tygodniu ciąży. Miesiączki zawsze przychodziły w terminie. Nawet po powtórnym łyżeczkowaniu 1,5 miesiąca od poprzedniej straty miesiączka przyszła w terminie. Wydaje mi się, że dużo zależy raczej od organizmu kobiety :wink: każda z nas jest inna.
Awatar użytkownika
pyzia
Posty: 446
Rejestracja: 31 sie 2009 00:00

Re: Miesiączka po poronieniu, ile mam czekać??

Post autor: pyzia »

tak to prawda macica musi mieć czas aby się zregenerować. Ja po poronieniu nie krwawiłam ale plamiłam delikatnie z dodatkiem jakby galaretki o ciemnobrunatnym kolorze.Poroniłam w 16 tyg.a miesiączke dostałam po dwóch miesiącach.
luty 2010r.synek(*)
styczeń 2012r. cudowne II kreski na teście!!
termin porodu wyznaczony na sierpień 2012r.:))
Cudzie trwaj!!
Awatar użytkownika
trzydziestka
Posty: 38
Rejestracja: 28 lut 2010 01:00

Re: Miesiączka po poronieniu, ile mam czekać??

Post autor: trzydziestka »

9 sierpnia zaczęłam plamić (miała to być niby miesiączka po poronieniu po 7 tyg.) Dziś jest 4 września a ja od tygodnia znowu krwawie i to bardzo mocno. 23 sierpnia byłam u ginekologa, miałam robione usg, wszystko było ok, lekarka była zadowolona tym jak wszystko wraca do normy, ale mimo wszystko dziwi mnie to już tygodniowe obfite krwawienie. [treść niezgodna z tematem wątku]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poronienia”