IVF w Pradze

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Mike ja mam być w niedziele bo może we wtorek już pojadę do pragi. Narazie czekam cierpliwie :D
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
mike
Posty: 956
Rejestracja: 19 sty 2004 01:00

Post autor: mike »

Kasialu to może się spotkamy w tej pradzę.Ja jadę we wtorek lub w środę, ale raczej w środę będę miała transfer.Ty na pewno zostaniesz tam 3 dni, wiec kto wie może sie w klinice zobaczymy(tam bedzie łatiwj bo będziemy jedne z niewielu ,które mówią po polsku.Jakbyś miała być w poniedziąlek to daj znać
Awatar użytkownika
mike
Posty: 956
Rejestracja: 19 sty 2004 01:00

Post autor: mike »

Tak ściśle sie jadę we wtorek na wieczór , a w środę będę mieć transfer, chyba ze lekarz opóżni to o 1 dzień.
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Mike ja mam jechać najwcześniej we wtorek, ale czuję, ze to będzie jednak środa. W niedziele po USg pewnie się to wyjaśni i dam Ci znać na 100%.
Mam nadzieję, ze się spotkaaaamy :D
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
mike
Posty: 956
Rejestracja: 19 sty 2004 01:00

Post autor: mike »

No to czekam na wiadomość
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Mike ja chyba jednak pojadę dopiero w czwartek. Byłam dzisiaj na monitorowaniu. mam kilka ładnych pęcherzyków po 19 mm, ale jest też kilka po 16 mm i Fuchs powiedział żebym jeszcze jutro wzięła gonal to moze te maluchy dorosną.
Czuję się naprawde jak kura nioska. Brzuch mam pełny, ze chodzić nie mogę :D
A Ty do kiedy zostajesz w pradze?
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
mike
Posty: 956
Rejestracja: 19 sty 2004 01:00

Post autor: mike »

Kasialu jutro po wizycie porannej w klinice, jak coś będe wiedziała to napiszę.Pamiętaj aby teraz nic ciężkiego nie nosić ani sie nie przemęczać bo może to spowodować pęknięcie jajeczek(szybsze niż po pregnylu)
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Naprawdę?????????????? A ja byłam na weselu i hulałam pół nocy. No, ale gdyby pękły to lekarz by widział na USG prawda ? Od teraz będę już grzeczna.
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
mike
Posty: 956
Rejestracja: 19 sty 2004 01:00

Post autor: mike »

Tak to prawda.Lekarz mnie uprzedza o tym jak .Nawet dziewczyny z Novum o tym też piszą a chyma Xymena przeszła to na sobie , wiec uważaj.Byłam u Fuchsa ale dalej nie wiem, mam dzwonić do niego jutro o 20 i dopiero będzie wiadomo( jak sie rozmrażają eskimoski ).Ale dziś jakaś dziewczyna pojechała bo mówił.
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Dzięki Mike za uprzedzenie. Myślę,z e moje pećherzykii jeszcze sie trzymają :D Na wczorajszym USG wszystko było OK. Kolejny raz jadę jutro. Mam nadzieję, ze to już ostatni raz.
Daj znac jak bedziesz wiedziec konkretnie.
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
mike
Posty: 956
Rejestracja: 19 sty 2004 01:00

Post autor: mike »

Kasialu jutro po 20 dam znać.
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Mike ja dzisiaj wylądowałam na USG bo coś fatalnie się czułam :x Jednak to tylko moje jak to prof ujął ach i ech i wszystko jest OK. Juz dzisiaj wiem, ze do pragi jadę w czwartek. Dzisiaj wzięłam jeden gonalik a jutro ok 22.00 pregnyl i w czwartek nad ranem wio!
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
mike
Posty: 956
Rejestracja: 19 sty 2004 01:00

Post autor: mike »

To w sobote będziesz miała transfer.Może uda sie spiknąć w klinice.Kochana powiedz mi co Fuchs kazał ci brać po transferze luteinkę czy Utragestan(czeski progesteron, wg mnie lepszy i łatwiejszy do aplikowania)
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Ultragestan oczywiście!!!! Chwalą ten lek pod niebiosa.
Mam nadzieję cały czas, ze uda nam się spotkać. A napoisz moze gdzie bedziesz nocowała - mi Fuchs polecił pensjonat Augustin na Hejtmańskiej. Będe tam od czwartku do soboty.
Dzisiaj się wyyyystrachałam, ze cos jest nie tak i pędziłam do Wrocławia na gwałt, ale wszystko jesat dobrze. Ciekawa jestem jak to wszystko będzie przebiegać.
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
mike
Posty: 956
Rejestracja: 19 sty 2004 01:00

Post autor: mike »

kasialu wysłałam ci priva.Napisz czy dostałaś bo mi coś komputer szwankuje
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”