IVF w Pradze

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
mike
Posty: 956
Rejestracja: 19 sty 2004 01:00

Post autor: mike »

U mnie teraz mijają 3 lata i nic mi lekarz nie mówił.Ale dziesiaj będę u niego to się podpytam.U mnie w czerwcu mijają 3 lata .Dam znać jak się dowiem
Awatar użytkownika
mike
Posty: 956
Rejestracja: 19 sty 2004 01:00

Post autor: mike »

Anulka pytała lekarza dzisiaj i w Pradze trzymają w nieskończoność , wiec sie nie martw
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Mike o której byłaś? Może na dyrekcyjnej ? ja byłam ok 8.45 :P
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
mike
Posty: 956
Rejestracja: 19 sty 2004 01:00

Post autor: mike »

Byłam o 13.A w poniedziałek jestem umówiona na 7-45 do Fuchsa , i prawdopodobnie w środę KET.Właściwie to już w tym tygodniu mogłabymjjechać bo endometrium mam 7 mm, a wymagane jest powyżej ośmiu, ale lekarz stwierdził ze w następnym.A t kiedy jedziesz do Pragi?
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Mike nie wiem bo coś sałbo zareagowałam na gonal i kazali mi dokupić 15 zastrzyków znowu. Jutro tez będę na dyrekcyjnej ok 7.40. Może się spotkamy.
Jestem niską brunetką z półdługimi włosami, z grzywką.
Ubrana będę pewnie w sukienkę w kwiatki bo jest długa i wszystko zasłania. Ciągle się jeszcze nie przyzwyczaiłm do tych badań.
Poza tym jestem nieźle zaprawiona tzn chora. od tygodnia gorączkuję i mam zapalenie krtani. Nie wiem jak to bedzie - nie mam dobrych myśli niestety.
Może się jutro spotkamy :D
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
Kot
Posty: 49
Rejestracja: 21 maja 2003 00:00

Post autor: Kot »

Dziewczyny kochane, przepraszam ze sie wam wcinam na watek ale od dawna poszukuje info na temat klinik w Pradze, dzisiaj zauwazylam wasz watek i bardzo, bardzo prosze, napiszcie w jakiej klinice sie leczycie, czy jestescie zdowolone itd. Przeprowadzam sie do Pragi za kilka tygodni i bede wdzieczna za kazda informacje!
pozdrawiam serdecznie :flowers:
Ania
Awatar użytkownika
mike
Posty: 956
Rejestracja: 19 sty 2004 01:00

Post autor: mike »

Kasialu ja będę w klinice w poniedziałek przed 8.Chyba ze coś będzie ze mną nie tak(pobolewa mnie podbrzusze ) to podjadę jutro.Ty sie u Fuchsa stymulujesz?
Awatar użytkownika
An_ulka
Posty: 13
Rejestracja: 07 cze 2004 00:00

Post autor: An_ulka »

Kot,
chętnie odpowiem, a o jakie informacje Ci chodzi? Na początek podaję link do ich stronki http://www.iscare.cz
Mike
bardzo dziekuję za informację. Po powrocie odezwij sie proszę jestem ciekawa czy cos sie tam zmieniło. I oczywiście życzę powodzenia i trzymam kciuki.
Anulka

teraz będzie juz tylko lepiej!
Awatar użytkownika
Alutka11
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2004 00:00

gdzie się leczyć

Post autor: Alutka11 »

Czesc.Rok temu podeszłam do trasferu w'' novum'' w warszawie,teraz mam podejsc poraz drugi i ostatni,ale mam obawy czy się uda,dlatego prosze o jakis kontakt z dr.Fuchsa.Z góry dziękuje.prosze też o kontakt z parami które też przeszły przez Novum chciałabym się dowiedzieć co inni mysla o klinice.Pa,pa
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Alutka masz tu nr do Fuchsa 501 73 98 38.
pozdrawiam
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
mike
Posty: 956
Rejestracja: 19 sty 2004 01:00

Post autor: mike »

Anula nie ma sprawy.Wszystko opisze jak wróce.
Awatar użytkownika
Alutka11
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2004 00:00

Post autor: Alutka11 »

Kasiulu.Dziękuje :) [/b]
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Mike i co byłas nan dyrekcyjnej o 8.00 ? a byłam, ale było tyle babeczek, że nie wiedziałm jak Cię znaleźć :D
Ja się stymuluję generalnie u Woytonia, ale On współpracuje z Fuchsem i dlatego w łaśnie on robi mi USG. Profesor tylko patrzy.
Mnie też pobolewa brzuch raz z jednej a raz z drugiej strony. Mam po ok 10 pęcherzyków w lewym i prawym jajniku.
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
mike
Posty: 956
Rejestracja: 19 sty 2004 01:00

Post autor: mike »

Kasialu nie byłam ,będe w poniedziałek o 7-45 jestem z Fuchsem umówiona i jak się dobrze mrozaczki rozmrożą to w Środę lub w czwartek jedziemy.

Nie denerwuj sie ja miałam ok 21 pecherzyków i tak mnie bolało ze jak jechałam na punkcje to płakałam w samochodzie.10 pęcherzyków to bardzo dobrze , ja uważam ze idalnie , anie za dużo , ani za mało.
A ty będziesz w poniedziałek?
Awatar użytkownika
Kot
Posty: 49
Rejestracja: 21 maja 2003 00:00

Post autor: Kot »

An_ulka, bardzo dziekuje za link, zabieram sie do czytania ale i tak pewnie bede miala pytania :wink:
pa,pa
Ania
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”