* Gdzie dobre USG w W-wie?

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Agulcia
Posty: 677
Rejestracja: 24 lut 2005 01:00

Post autor: Agulcia »

Demos trzymamy kciuki za was .Wszystkiego dobrego.
Nasz synek Karol urodzony 3 listopada 2005r oraz
Natalia lipiec 2000r.
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Polecam szczerze doktora Makowskiego, chodziłam do niego w ciąży.
gabinety Lekarskie "Łucka" ul. Łucka 18 lok. 1801/1802 tel. 654-24-64, 654-24-62
Awatar użytkownika
Magda99
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2007 01:00

Post autor: Magda99 »

Usg 4d mozesz wykonac w klinice na saskiej kepie, praktycznie bez kolejki! Cena od 200-250 zl. Tel.672 91 00
Awatar użytkownika
Ane22
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2007 01:00

Post autor: Ane22 »

Ja gorąco polecam klinike Prolife na sakiej kępie,pracują tam super specjaliści(np. dr Kuźlik,u którego byłam właśnie ostatnio), którzy robią USG 4D :D jestem bardzo bardzo zadowolona z tej wizyty. Generalnie klimat kliniki jest tez super i to sprawia że jestem jeszcze bardziej usatysfakcjonowana :D polecam bardzo bardzo gorąco tą klinikę.
A ciekawskich odsyłam na www.prolifemc.pl :D
Awatar użytkownika
awi77
Posty: 24
Rejestracja: 05 sie 2008 00:00

Post autor: awi77 »

Dziewczyny, mama pytanie. Czy dane lekarzy i adresy przez Was podane są aktualne?
Posty pisane są w poprzednich latach.
Chciałam zrobić usg3D lub 4D, aby przekonać się czy jest wszytko w porządku. Mieszkam niedaleko Warszawy więc maiłabym chyba najbliżej. A zależy mi na dobrym usg, które wykona dobry lekarz.
Przepraszam, jeżeli gdzieś już to było napisane ale jestem tu zupełnie nowa, co prawda przez dłuższy czas zaglądałam na forum, ale nie miałam odwagi się zalogować. Odwiedzałam i czytałam Wasze porady w usilnym staraniu się o dzidziusia. W końcu po wielkich trudach nareszcie jestem w ciąży.
Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
j_rutka
Posty: 1887
Rejestracja: 03 lip 2007 00:00

Post autor: j_rutka »

awi77 Roszkowski jak najbardziej aktualny telefon i adres (wzielam sama z tego wątku)- wizyta obecnie kosztuje 350- umawiałam się w zeszłym tygodniu na połówkowe, nadal obowiązuje termin zapisu około miesiąc przed i rejestratorka podnosila telefon okło 14- ale moze dlatego, ze akurat dr był na urlopie- generalnie z tego co mowiły mi dziewczyny rejestracja po 12- tej. Roszkowski przyjmuje do 20- tej.
30.12.08 Jeremiś dołączył do rodzinki
Awatar użytkownika
awi77
Posty: 24
Rejestracja: 05 sie 2008 00:00

Post autor: awi77 »

j_rutka pisze:awi77 Roszkowski jak najbardziej aktualny telefon i adres (wzielam sama z tego wątku)- wizyta obecnie kosztuje 350- umawiałam się w zeszłym tygodniu na połówkowe, nadal obowiązuje termin zapisu około miesiąc przed i rejestratorka podnosila telefon okło 14- ale moze dlatego, ze akurat dr był na urlopie- generalnie z tego co mowiły mi dziewczyny rejestracja po 12- tej. Roszkowski przyjmuje do 20- tej.
Dziękuję Ci bardzo j_rutka. Zastanawiam się tylko nad różnymi opiniami o panu dr Roszkowskim. Spotkałam się ze złymi ale i z dobrymi. Nie wiem komu wierzyć. Sporo osób chwaliło dr Makowskiego, niby lepszy z lepszym sprzętem do usg. Co Ty na to??
Awatar użytkownika
media
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2008 00:00

Post autor: media »

w pierwszej ciązy byłam u Roszkowskiego. Naprawdę wie co robi i co mówi. Charakterologocznie mi nie odpowiadał, ale to nie jest najważniejsze. Na pierwszym USG nie chciał mi powiedziec czy chłopiec czy dziewczynka. Mówi no widzę , ale nie powiem. Na drugim ( przed wizytą zaparłam się, ze nie wyjde z gabinetu jak się nie dowiem) powiedział bez pytania i na Dzień Dobry jak tylko przystawił głowicę do brzucha: o jaki chłopak się szykuje... Ma takie oko do wad płodu, że jak on powie, ze jest ok to nic wiecej nie jest potrzebne.
Polecam
Awatar użytkownika
awi77
Posty: 24
Rejestracja: 05 sie 2008 00:00

Post autor: awi77 »

Dzięki, najprawdopodobniej się umówię. Chciałam zrobić usg w 18 tygodniu ciąży, to z tego co piszecie trzeba się już umawiać. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
j_rutka
Posty: 1887
Rejestracja: 03 lip 2007 00:00

Post autor: j_rutka »

awi77 mnie tego lekarza polecił mój lekarz prowadzacy ciążę. U mnie sytuacja jest taka ,ze papp-a wyszła źle, tera czekam na wyniki amniopunnkcji i chcę, zeby on zrobił mi usg połówkowe, zebym wiedziała na czym stoję. Jest polecany jako najlepszy specjalista od usg w polsce , a że może być dziwny czy nieprzyjemny- ja chodzę do danego lekarza, bo jest dobry w swoim fachu , a nie dlatego , ze jest miły. A opinie zawsze będą rózne zawsze, nigdy nie zadowolisz wszystkich, a tych dobrych na temat Roszkowskiego jest więcej. No i tak wygląda moja opinia.
30.12.08 Jeremiś dołączył do rodzinki
Awatar użytkownika
awi77
Posty: 24
Rejestracja: 05 sie 2008 00:00

Post autor: awi77 »

j_rutka umówiłam się.
Wyobraź sobie, że dodzwoniła się za drugim razem. Bardzo miła Pani odebrała. Wyprowadziła mnie z błędu i poinformowała w którym tygodniu powinnam zrobić usg. Myślałam że w 18 a to w 20 tygodniu. Pięknie obliczyła kiedy to będzie i wyznaczyła termin wizyty.
To pewnie też będzie połówkowe usg.
No i jestem zapisana.
Dzięki bardzo.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
maadziula
Posty: 163
Rejestracja: 13 gru 2004 01:00

Post autor: maadziula »

Witam,
Ja polecam Dr Renatę Jaczyńską, robi USG 3D/4D (sprzęt bardzo dobrej jakości) na Grenadierów w W-wie koszt 200 zł. Pracuje równiez na patologii ciązy w IMiD na kasprzaka.
Oliwka ur. 02.01.2006 r.
Kornelka ur. 03.03.2009 r.
Moje dwie małe perełeczki!!!
Awatar użytkownika
halinka1001
Posty: 52
Rejestracja: 24 wrz 2007 00:00

Post autor: halinka1001 »

i ja polecam dr jaczyńską. wiem, że przyjmuje też w medivie gdzieś koło ronda onz. jest świetnym specjalistą - bardzo dokładnie i długo bada, wszystko omawia. trafiłam do niej po tragicznym usg genetycznym, była ze mną w trudnych chwilach przed stratą dziecka. ufam jej i napewno do niej kiedyś wrócę jeśli tylko uda mi się zaciążyć.
Awatar użytkownika
sisi76
Posty: 188
Rejestracja: 17 lut 2008 01:00

Post autor: sisi76 »

Ja polecam bardzo dwa miejsca - ul. Finlandzką i dr Garwolińskiego (pracuje też w Novum, ale tak dłuższe terminy), teraz byłam u dr Jaczyńskiej, też bardzo profesjonalnie i miło, my akurat byliśmy w Multi-Medzie w Warszawie na Waryńskiego 6.
IVF :-( , crio :-(
ICSI - 12dpt dwie kreseczki
25.02.2009 przywitaliśmy Karolinkę i Marysię!
Bobcie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7438a3609eb348c.html
Awatar użytkownika
rifleman
Posty: 2
Rejestracja: 03 mar 2009 01:00

Post autor: rifleman »

maadziula pisze:Witam,
Ja polecam Dr Renatę Jaczyńską, robi USG 3D/4D (sprzęt bardzo dobrej jakości) na Grenadierów w W-wie koszt 200 zł. Pracuje równiez na patologii ciązy w IMiD na kasprzaka.
równiez polecam, w chwili obecnej USG 3D/4D z płytą DVD 250 zł
nasz kwietniowy Krasnal
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”