KOSZALIN

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
dora_kg
Posty: 273
Rejestracja: 19 sty 2011 12:06

Re: KOSZALIN

Post autor: dora_kg »

witam

mam do was pytnie

Gdzie w Koszalinie można wykonać badanie nasienia komputerowo?
20.12.2008 II kreseczki
24.12.2008 Aniołek 8tc
starania do 03.2011 ( hormony, laparao)
30.03.2011 II kreseczki
22.04.2011 Aniłek 6tc
04.2012 1 IUI ( clo)porażka
10.2012 Diagnoza PCOS !!!
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Re: KOSZALIN

Post autor: sylwia30 »

dora_kg nie jestem w stanie polecić w Koszalinie miejsca, w którym zostanie wykonane rzetelne badanie nasienia. Wiem, że prywatnie wykonuje je dr Świerczyński, ale nie jestem pewna w jaki sposób i czy wyniki tego badania są gdziekolwiek honorowane (mam na myśli kliniki). Badania wykonywane są też w szpitalu wojewódzkim. Mój partner miał dwukrotnie wykonywane badanie nasienia w szpitalu i otrzymał wynik, który lekarze w innych klinikach kserowali, jak to mówili, do ramki. Potem badanie było powtarzane w Białymstoku i wyglądało zupełnie inaczej. Dodam, że w Koszalinie badali nasienie dwukrotnie, w odstępie dwutygodniowym i podany wynik był uśredniony.
Awatar użytkownika
Gość

Re: KOSZALIN

Post autor: Gość »

sylwia30 pisze: jak to mówili, do ramki.
do ramki w sensie, że były do niczego??
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Re: KOSZALIN

Post autor: sylwia30 »

matyldzia76 były do powieszenia na ścianę - takie piękne, że aż nieprawdopodobne. A że badania były wykonane aż dwukrotnie przed przekazaniem wyniku byliśmy przekonani, że są wiarygodne. Niestety prawda była inna. Tak nasze doświadczenie z badaniem nasienia w Koszalinie nie jest budujące :roll:
Awatar użytkownika
Gość

Re: KOSZALIN

Post autor: Gość »

oki:) dzieki za info, tez jestem z koszalina, badania robilam w wawie i chcialam mezowi powtorzyc przed kolejnym podejsciem:) , ale widze,ze nic sie nie zmieniło:). Najblizej jest vitrolife szczecin.....lub Poznań.......
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Re: KOSZALIN

Post autor: sylwia30 »

matyldzia76 czy się nie zmieniło - tego na 100% Ci nie potwierdzę. Moje doświadczenie ma kilka lat. Ale dziewczyny na wątku koszalińskim w dziale POGADAJMY też nie mają najlepszego zdania o badaniu nasienia w naszym mieście, więc radykalnych zmian pewnie nie ma (niestety).
Awatar użytkownika
Gość

Re: KOSZALIN

Post autor: Gość »

a podeslij mi plz linka jak mozesz do tego wątku? dziekuję
Awatar użytkownika
Gość

Re: KOSZALIN

Post autor: Gość »

dzięki wielkie
Awatar użytkownika
ajcabaja
Posty: 37
Rejestracja: 04 sty 2012 15:39

Re: KOSZALIN

Post autor: ajcabaja »

Cześć. Też jestem z Koszalina. Mam nadzieję że jeszcze tu ktoś zagląda :D Z mężem staramy się o dzidziusia już ponad rok. Nasienie męża trochę powyżej średniej (robione u Świerczyńskiego) ze mną jest większy problem Mam komplet badań (hsg-ok, hormon tarczycy-ok, testosteron-ok, tylko z progesteron za niski ale sam duphaston i luteina nie pomogły) Mój lekarz (na razie chodzę na nfz) twierdzi że u mnie jajeczka rosną do pewnego momentu a później zalegają w jajnikach Po 1 cyklu z clo porobiły mi się torbiete giganty i teraz mam przez 2 cykle być na tabletkach antykoncepcyjnych i zobaczymy co dalej To tak w skrócie o mnie A do was zwracam się z pytaniem czy w Koszalinie mam szansę na fachową pomoc a jeśli tak to gdzie. Wiem że może to okrutnie zabrzmi ale cieszę się że nie tylko ja mam problem Żadna z moich znajomych nie musiała się leczyć a dzieci mają i już zaczynałam się czuć jak odmieniec
Starania od 2010r.
Czerwiec 2012r. II kreseczki :)
tp 01.03.2013r. (czekamy na dziewczynkę)
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Re: KOSZALIN

Post autor: sylwia30 »

ajcabaja witaj :) Różne są doświadczenia Bocianowiczów z Koszalina. Moje zdanie jest takie - w Koszalinie trudno liczyć na fachową pomoc, ponieważ nie ma lekarzy, którzy są wykształceni w kierunku leczenia niepłodności i mają w tej dziedzinie doświadczenie. Dr Ś., o którym wspomniałaś, ma swoich zwolenników. Ma też grono przeciwników, którzy po czasie leczenia się u niego, a potem po skierowaniu kroków do wybranej kliniki leczenia niepłodności, uważają, że czas leczenia u niego był czasem straconym. Osobiście zalecam szukanie pomocy u fachowców, specjalistów w swojej dziedzinie. Poza Koszalinem.
P.S. Zapraszam Cię na koszaliński wątek tutaj: http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... 0#p5651030
geri17
Posty: 42
Rejestracja: 05 lis 2011 15:54

Re: KOSZALIN

Post autor: geri17 »

Witajcie, jestem również z Koszalina i od jakiegoś czasu wciągnełam się i postawiłam w końcu napisac.
Ja lecze sie od wrzesnia u dr Hornunga, lekarz super ale,,,, mój mąż jest już po badaniu u dr Ś. zarówno u męża jak u mnie z hormonami jest ok. Od wrzesnia jestem na Clo (bez niego nie mialam pecherzyków dojrzałych) po Clo mam zaledwie 1 albo jak ostatnio w ogóle.
Teraz mam planowane hsg (jak tylko dostane spóźniający się okres) a po tym hsg wybieramy się gdyni lub gdańska.
III.2012 - Gameta Gdynia
V.2012 Aniołek (*) 6 tc.
11. VIII.2012 - Fostimol+Luteina + IUI :)
Niewydolność ciałka żóltego
25.04.2013 - Synuś jest z nami :) :)
23.04.2014 - Aniołek (*) 7tc
23.06.2014 - II kreseczki i czekamy :)
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Re: KOSZALIN

Post autor: sylwia30 »

geri17 witaj :) Większość dziewczyn zostaje tutaj do czasu wstępnej diagnostyki, a potem, jeśli nie ma efektów (bo przecież czasem są) ruszają dalej. A jak dr stwierdzał, że nie masz dojrzałych pęcherzyków?
geri17
Posty: 42
Rejestracja: 05 lis 2011 15:54

Re: KOSZALIN

Post autor: geri17 »

Usg mam robione od 5 m-cy w czasie okołoowulacyjnym. I wtedy kiedy powinnam mieć dojrzały pecherzyk, mój mial tylko 13 mm i w ogóle po Clo mam tylko 1 pęcherzyk. Jak nie brałam CLO to miałam po 4 pęcherzyki ale najwiekszy miał 7,5 mm.
No my już chyba konczymy diagnostyke Koszalińska i czas na innych specjaistów
III.2012 - Gameta Gdynia
V.2012 Aniołek (*) 6 tc.
11. VIII.2012 - Fostimol+Luteina + IUI :)
Niewydolność ciałka żóltego
25.04.2013 - Synuś jest z nami :) :)
23.04.2014 - Aniołek (*) 7tc
23.06.2014 - II kreseczki i czekamy :)
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Re: KOSZALIN

Post autor: sylwia30 »

geri17 jeden pęcherzyk po clo to właściwie nic dziwnego ;) W Koszalinie warto mieć zaufanego lekarza. Czasem potrzebne są jakieś leki, a trudno jechać po receptę kilkaset kilometrów - wtedy ktoś na miejscu, kto wie o co chodzi, może być bardzo pomocny.
geri17
Posty: 42
Rejestracja: 05 lis 2011 15:54

Re: KOSZALIN

Post autor: geri17 »

Dziewczyny czy któraś miała hsg w szpitalu w koszalinie
III.2012 - Gameta Gdynia
V.2012 Aniołek (*) 6 tc.
11. VIII.2012 - Fostimol+Luteina + IUI :)
Niewydolność ciałka żóltego
25.04.2013 - Synuś jest z nami :) :)
23.04.2014 - Aniołek (*) 7tc
23.06.2014 - II kreseczki i czekamy :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”