Badanie więzi.

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Ilona
Posty: 492
Rejestracja: 23 paź 2002 00:00

Post autor: Ilona »

Ewaka!!!
Trzymam za Ciebie kciuki!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Madźka i inne ekspertki prosze o radę!
Dowiedzieliśmy, że sa moze nas obciążyć za badanie w RODK!!! Badanie ksoztuje 400 zł!
Czy to rpawda, ze mogą nam kazać zwrócić te pieniadze????
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
delicja26
Posty: 815
Rejestracja: 23 kwie 2003 00:00

Post autor: delicja26 »

O rety 8O Nie mam zielonego pojęcia i nigdy o czymś takim nie słyszałam :?
Szczęśliwa mama Milusi (3 latka) i Jasieńka (1, 5 roczku) ;-)
Awatar użytkownika
kasialu
Posty: 1394
Rejestracja: 13 mar 2004 01:00

Post autor: kasialu »

Już wiem jak wygląda badanie więzi w przypadku dziecka rocznego - a mianowicie rodzice piszą testy, a dziecko siedzi z opiekunką w sali zabaw. Następnie rodzice mają rozmowę z psychologiem i pedagogiem, a dziecko nadal siedzi z opiekunką w sali zabaw. Po czym umęczone dziecko usypia.

Resztę "wrażeń" opisałam na wątku /phpbbforum/viewtopic.php?p=546289#546289
Dwie drogi, dwa szczęścia...
Awatar użytkownika
agnieszka20
Posty: 129
Rejestracja: 27 lut 2006 01:00

jakie pytania

Post autor: agnieszka20 »

Witam,
My za 2 miesiace mamy mieć badanie więzi rodzinnych i prawie wszystko rozumiem, prawie nurtuje mnie tylko to jakie te pytania są, czy może ktoś przytoczyć je bo na warsztatach mieliśmy bardzo trudne pytania na sasadzie jakie decyzje w życiu ważne podiołaeć, która z tych decyzji była najważniejsza, oceń na skali swoje zadowolenie, z podjęcia tejdecyzji, co zmieni sie w twoim zyciu i takie tam koszmarne pytania. Czy może ktoś nardziej to opisać. Pozdrawiam
[url=http://zpo.ath.cx/zp/i.php?ik=146:2hgwge2f][img:2hgwge2f]http://zpo.ath.cx/b/146.png[/img:2hgwge2f][/url:2hgwge2f]
Awatar użytkownika
derika29
Posty: 503
Rejestracja: 04 lut 2011 09:45

Re: Badanie więzi.

Post autor: derika29 »

wyciągam temat.... rozumiem, że z niemowlaczkami jest sprawa prosta...o ile rodzice czują więź... a co jak podczas badania więzi np 3latek powie że mu źle i niedobrze bo akurat ma akiegos focha... bo nie wyspał się...bo mama lizaka nie dała...albo szczeniaczka nie kupiła....

a co z dziećmi które dopiero uczą się przytulać??? Czy jak dziecko niezbyt chętnie się tula albo nosi na rękach to wpływa to na ocene więzi??? Po jakim czasie to badanie jest robione...jest jakies minimum czasu jakie rodzina ma spędzić razem???

Nasza Pani z OAO nic o tym nie wspominała...
Ten telefon 23.XI.11
pierwsze święta w pełnym składzie
Młoda 2 latka i Młody 4 latka
pierwsze święta w pełnym składzie? Jednak niepełnym... 12/2014 zaczynamy drugie podejście.. Będzie nas 2+3!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”