Przeciwciała przeciwplemnikowe

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

ODPOWIEDZ
annica
Posty: 4
Rejestracja: 23 lip 2017 15:17

Re: Przeciwciała przeciwplemnikowe

Post autor: annica »

Ja też miałam p/ciała 1: 40. Powtórzyłam wynik w innym laboratorium i okazało się że ich nie wykryto. Może tez powtórz wynik.
Ania
Niepłodna
Posty: 109
Rejestracja: 25 paź 2018 19:34

Re: Przeciwciała przeciwplemnikowe

Post autor: Niepłodna »

Kochani, bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety dla par z zaburzeniami płodności. Ankieta posłuży do celów naukowych. Mam już 22 ankietowane pary potrzeba jeszcze 78 :-)

https://www.interankiety.pl/i/LoKnl66G

Leczyłam się ponad 10 lat w klinikach niepłodności, teraz jako Dietetyk chcę pomagać osobom takim jak ja NIEPŁODNYM. Proszę pomóżcie odpowiedzcie na pytania, kto mi pomoże jeśli nie Wy!!!
Ania Ania ania@
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2018 13:42

Re: Przeciwciała przeciwplemnikowe

Post autor: Ania Ania ania@ »

Hej dziewczyny ,jestem tu nowa:) czy ktoś jeszcze zagląda na ten wątek? Mam wrogi śluz, czekam na wyniki z krwi na przeciwciała.antyplemnik :/ mam być leczona encortonem. Czy któraś z Was się zaszła w ciążę po leczeniu sterydami? :/ pozdrawiam gorąco i czekam na odp:)
aniaub
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2019 22:57

Re: Przeciwciała przeciwplemnikowe

Post autor: aniaub »

Cześć,
Jestem tu nowa i potrzebuję pomocy bardziej doświadczonych. Staramy się 3 lata bez rezultatu :mur: . PCT ujemny, a przeciwciał p/plemnikowych we krwi brak zarówno u mnie jak i u Męża.
Chcemy zrobić badania na p/ciała ANA i ASA oraz IBT test (Immunobeat Test). Podpowiedzcie gdzie można takie badania zrobić i ile kosztują. Mieszkamy w Warszawie ale odległość nam niestraszna.
Pozdrawiamy ;-)
Rukola
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2018 19:19

Re: Przeciwciała przeciwplemnikowe

Post autor: Rukola »

Stwierdzono u mnie przeciwciała przeciwplemnikowe we krwi (+++) w 4 stopniowej skali. U męża słabe nasienie, jesteśmy po 2 nieudanych IUI, a obecnie 4 dni po transferze zarodka (mamy 2x2AA i 1AA). Czy te ciała mają wpływ na implantacje zarodka ? Czytałam różne opinie, że jednak to jest inne ciało niż pojednyczny plemnik i nie powinno mieć to wpływu. Swoją drogą to czekanie mnie psychiczne wykończy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”