Króliczek - Zuzolka i Szczygiełek - Filipek

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

zuzola, od kiedy mieszkacie na wsi ?
Uśmiałam się z tego kisielku :lol: Prześlę Ci jakieś zdjęcia, ale nie mam ani jednego nowego od połowy września, bo mi padł aparat, czekam na wymianę. Ja również chętnie zobaczę Wasze fotki :D
Buziaki dla Króliczka :caluje
Ewka
zuzola
Posty: 3235
Rejestracja: 06 gru 2003 01:00

Post autor: zuzola »

Obrazek

Obrazek

Wklejam małe zdjęcia Zuzy bez i w okularkach;) z sierpnia. Dziekuje, że do nas zaglądacie! Pozdrawiamy serdecznie!

Mama Zuzi (IX. 2002) i Filipka (IX. 2008)


Awatar użytkownika
sowa
Posty: 3295
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: sowa »

Ale już duża dziewczynka z Zuzi a jaka śliczna :!:
Awatar użytkownika
Marcyk
Posty: 236
Rejestracja: 11 mar 2003 01:00

Post autor: Marcyk »

Witam moje kochane dziewczynki :)
Ja też już tu dawno nie zaglądałm, a teraz chętnie czytam co u Ciebie Kasiu i u Twojej Zuzinki.
Nasze dziewczynki to już duże pannice.
Mają z tego co widzę podobne zainteresowania - kolegów z przedszkola ;)

Pozdrawiamy gorąco i przesyłamy ogromną ilość całusków.
Mariola i Zuzia
[url=http://zp.prv.pl/i.php?ik=339][img]http://217.96.179.104/b/339.png[/img][/url]
zuzola
Posty: 3235
Rejestracja: 06 gru 2003 01:00

Post autor: zuzola »

O, Marcyk, jaka niespodzianka! Gdzie byłaś ostatnie kilka lat? :wink: Napisz, co u Twojej Zuzanki, tez taka przemadrzała jak moja? :roll: :wink:
Sowa, dzieki, co prawda, nie moją zasługa jest jej uroda, ale utwierdziłas mnie w przekonaniu, ze jest obiektywnie śliczna, nie tylko w moich oczach :wink: Zuzka ma super włosy- fajny kolor i taaakie gęste
Ewka, dzięki za zdjęcia córci, śliczna i jaka już duża! 8O A my ciagle młode i piękne :roll: :lol:

Mama Zuzi (IX. 2002) i Filipka (IX. 2008)


Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

kroliczku, ale z ciebie panna 8O .
pozdrawiamy, zuzola, pisz czesciej, pliiiiiis.
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

Króliczek śliczności :D
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Awatar użytkownika
gosh
Posty: 1854
Rejestracja: 01 kwie 2004 00:00

Post autor: gosh »

Zuzola - Zuzia to juz rzeczywiście młoda dama - szczególnie na tym zdjęciu wyżej. Więc nic dziwnego, że już z chłopakami się całuje :hihi:
Jest naprawdę śliczna i baaardzo wydoroślała odkąd ją ostatnio widziałam.

Buziaki dla Was :cmok:
Gosh, szczęśliwa mama Stasia Żołnierza :love:
Awatar użytkownika
Gosia13
Posty: 2646
Rejestracja: 18 lip 2004 00:00

Post autor: Gosia13 »

Zuziu no naprawdę laska z Ciebie wyrosła :wink:
Buziaki dla mamusi :cmok:
[url=http://www.ciazowy.pl/Gejsza13,album-h-m-czyli-hania-i-mania,23.html]Album[/url]
[url=http://dzidziusiowo.pl/php/img2-02032006004_2112931524_Haneczka_4.jpg]Hania[/url] [url=http://suwaczki.maluchy.pl/li-23426.png]i Mania[/url]
[*] Iskierka ledwo rozbłysła i zgasła 7tc
zuzola
Posty: 3235
Rejestracja: 06 gru 2003 01:00

Post autor: zuzola »

Dziękujemy za komplementy :wink:
Zuzia miała mieć szczepienie. Zareagowała normalnie, tzn. dzikim wrzaskiem. Szczepienie się nie odbyło, bo lekarka uznała, że Zulka nie jest zupełnie zdrowa. Po miesiącu...
Ja: Zuziu, dziś idziemy na szczepienie...
Z: :evil: Zuza się zatrzymała bo wtedy lepiej jej się myśli. Postała chwile i spokojnie oznajmia "dobrze, idziemy"
Ja: 8O
W ośrodku mała szczebioce, wesolutka, zero stresu, szok.
Zaczynam się niepokoić, bo to nie wróży nic dobrego, znam moje dziecko... W gabinecie:
Ja: Pani Doktor, przyszłyśmy na szczpienie
Z: no właśnie
Ja: niepokój sięga zenitu, czekam na rozwój sytuacji 8)
Lek: dziecko zdrowe?
Ja: tak
Z: nie
Ja: 8O
Lek: 8O
Z: stajac przede mną, ignorując zupełnie moją osobę zbolałym głosem zwraca sie do Lekarki:
" Pani Doktor! Bo ja, wie pani, bardzo jestem chora. Nie widać, bo to nie jest przeziębienie, wie pani, tylko cos innego, taka inna choroba po prostu. Bardzo boli mnie brzuch, od wielu dni, no i ta głowa. Głowa bardzo mnie boli. Też od wieeelu dni. Czuję, że jestem bardzo chora. Tak. Pokazać, gdzie mnie boli?
Ja: :roll:
Lek: 8O
Na szczęście lekarka przytomnie oceniła sytuację, zerknęła w kartę, że poprzednie szczepienie nie odbyło sie z powodu choroby i po zbadaniu dziecka wydała wyrok- SZCZEPIMY :twisted:
A dalej już było normalnie... Dziki wrzask, histeria, płacz i zgrzytanie zębów :roll:
Ostatnio zmieniony 04 sty 2008 13:20 przez zuzola, łącznie zmieniany 1 raz.

Mama Zuzi (IX. 2002) i Filipka (IX. 2008)


natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Ale aparatka :D :D :D :D
Będą z niej ludzie :D
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :!:
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
zuzola
Posty: 3235
Rejestracja: 06 gru 2003 01:00

Post autor: zuzola »

Dzięki, Nata. Da sobie dziecko radę w życiu... Czasem to się mojego Króliczka boję :lol: Dziś idziemy do dentysty, WYRWAĆ ZĄB mleczny, rusza się, ale nie aż tak, jak bym sobie życzyła :wink: Obok rosnie Jej stały, ale krzywo, bo nie ma miejsca... Mozliwe, że będzie Zuzę u Ciebie słychać...
U nas na wsi dzieci są takie... hmmm.... posłuszne? Chyba to jest to, ze strachu, ale słuchają. Moja sie mnie nie boi, i robi, co uważa. Robię na wsi za dziwadło, bo dziecka nie leję pasem, jak pyskuje. A pyskuje, niestety...Wam równiez wszystkiego dobrego w Nowym Roku, dzięki za zdjęcia, dzieci śliczne, dziewczyny medialne :wink:

Mama Zuzi (IX. 2002) i Filipka (IX. 2008)


natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

U nas na wsi dzieci pasem nie lejemy... z posłuszeństwem jest jakoś odwrotnie - czy więcej krzyku tym mniej słuchają... przed WW mają ... respekt - bo wieki i jaki zajedzie basem to i ja czasami zamieram :roll: ale ja muszę sobie radzić inaczej...
sąseidzi też patrzą dziwnie, ale biorąc pod uwagę inne dzieci na wsi to moje nie są w normie :lol:
a co do pyskowania to czasami mam ochotę użyć plastra...
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
Awatar użytkownika
gosh
Posty: 1854
Rejestracja: 01 kwie 2004 00:00

Post autor: gosh »

Nieźle to sobie Zuzia wykombinowała :hihi: Ale i tak się nie upiekło...
A nas szczepienie czeka w styczniu i już się boję czy zdołam Stasia utrzymać... :roll:
Gosh, szczęśliwa mama Stasia Żołnierza :love:
zuzola
Posty: 3235
Rejestracja: 06 gru 2003 01:00

Po latach...

Post autor: zuzola »

O rany, ledwie odnalazłąm nasz wątek... Tyle się zmieniło, że nie wiem nawet, od czego zacząć 8) Zuza niespodziewanie została Starszą Siostrą, bardzo czułą i opiekuńczą. Czas chyba zmienić wątek na wspólny, moich kochanych dzieci :D
Ale to jutro... Dziś się wzruszam, czytając naszą historię...

Mama Zuzi (IX. 2002) i Filipka (IX. 2008)


Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”