Będę miała córeczkę!!!!!!!!!

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
mini
Posty: 402
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Będę miała córeczkę!!!!!!!!!

Post autor: mini »

Nareszcie się dowiedziałam kto tam mieszka (i bez pardonu wali we mnie :lol: ) u mnie w brzuszku. Tak jak przeczuwałam - będzie to dziewczynka :flowers:
Ogromnie się cieszymy z mężem, tym bardziej, że dzieciaczek jest całkiem zdrowy. Nie robiliśmy testu potrójnego ani żadnych inwazyjnych badań prenatalnych, więc gdzieś tam na samym dnie serca czaiła się obawa.
Na usg wyszło, że dzieciaczek jest zdrowy, bez żadnych wad genetycznych, które do tej pory już by się ujawniły. Było tylko jedno "ale". Okazało się, że mam pępowinę 2-naczyniową (normalnie jest 3-naczyniowa) a to oznaczało, że jest kilka procent szans na jakieś wady serca :bawling: . Zrobiliśmy więc dodatkowe badanie serduszka i okazało się, że wszystko jest w najlepszym porządku :DDD:
Wierzcie mi nigdy bym nie przypuszczała, że serce takiego maluszka można tak dokładnie zbadać, np. zastawki serca oglądałam w powiększeniu na cały ekran 8O .
Po takim badaniu mogę mieć 100% pewności, że na chwilę obecną moja dziewczynka jest zdrowiutka, ale przedemną jeszcze 16 tyg. niecierpliwego wyczekiwania na spotkanie oko w oko :lov2:
Awatar użytkownika
asja
Posty: 468
Rejestracja: 15 kwie 2002 00:00

Post autor: asja »

mini to cudownie, ja też chce dziewczynke, ja tez chcę,!!!!!
gratuluję z całego serca

pozdr.

ale zadowolę sie też syneczkiem
mam nadzieję,że mój ewentualny synek się na mnie nie obrazi za to
Awatar użytkownika
Monika
Posty: 1045
Rejestracja: 05 kwie 2002 00:00

Post autor: Monika »

mini, jesteś chyba najszczęśliwszą przyszłą mamą na tym świecie?
gratuluję i trzymam kciuki, żeby te następne 16 tygodni były tak udane jak poprzednie!
AGA
Członek Stowarzyszenia
Posty: 3161
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: AGA »

mini, wiesz, że kibicuję ci od samego początku, czyli od momentu kiedy się pierwszy raz poznałyśmy i ja już "przypuszczałam", że na pewno jesteś w ciąży, a Ty jeszcze tego nie wiedziałaś :D
strasznie się cieszę, że z dzieckiem wszystko OK, rośnie duże i zdrowe, i ... będzie miało już niedługo kawalerów do wyboru do koloru
No i Ty mini, dbaj o siebie i oszczędzaj się troszeczkę, bo za bardzo szarżujesz. Mam nadzieję, że z radości, że wszystko jest OK nie zrobiłaś 10 piruetów i 100 wyskoków :wink: , bo do ciebie wszystko podobne.
Pozdrowionka :D i :cmok:
Krzysiek
Posty: 1540
Rejestracja: 16 sty 2002 01:00

Post autor: Krzysiek »

:flowers: Ogromne gratulacje :flowers:
Jeśli panienka będzie choć troszkę podobna do mamusi, to pewnie chłopaki będą toczyć o nią wiele krwawych bitew :lol:

A ewentualną wadą serduszka się nie przejmuj. Nawet gdyby coś było nie tak - mogę przysiąc, że można z tym żyć ;)
Awatar użytkownika
Istria
Posty: 747
Rejestracja: 16 sie 2002 00:00

Post autor: Istria »

Czesc Szczesliwa Mamusko!

Czytalam tez Twojego posta na forum ICSI skierowanego do mnie i do Asji. Dzieki bardzo za pocieszenie, na pewno nam obu sie przyda. Mialam jedank nadzieje, ze moze to szczescie to za 3 transferem, a nie za 5, bo blizej mi do 3-go, ale jak sama mowisz na to nie ma reguly. No ale do rzeczy. Gratulacje!!! Fajnie przezywac takie szczescie i ciesz sie tym jak najdluzej. Swietnie, ze Malutka jest zdrowa, teraz niech rosnie i zyje sobie spokojniutko w domeczku u Mamusi.

Pozdrowionka,
Istria
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

mini,
ogromne gratulacje.
oby wasza coreczka byla szczesliwa, bo ladna na pewno jest.
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Awatar użytkownika
Misiaczek
Posty: 1635
Rejestracja: 10 cze 2002 00:00

Post autor: Misiaczek »

Wielkie gratulacje, cieszę się razem z Tobą.
Misiaczek
Szczęśliwa mama Przemusia (lipiec 2002)
www.misiaczek70.bobasy.pl
Awatar użytkownika
pebe
Posty: 167
Rejestracja: 04 sie 2002 00:00

Post autor: pebe »

Gratulacje. Córka to fajna sprawa, tym bardziej, iż moja żona twierdzi, że syn to nie rodzina. :wink:
Awatar użytkownika
ls
Posty: 148
Rejestracja: 06 lut 2002 01:00

Post autor: ls »

GRATULACJE :flowers: :DDD: :flowers: :DDD: :flowers: :DDD:
Uwielbiam czytać takie posty!!!!
Awatar użytkownika
aneczka
Posty: 34
Rejestracja: 12 lip 2002 00:00

Post autor: aneczka »

WIELKIE GRATULACJE!!!

To wspaniale że kolejnej Bocianowiczce się udało. To napawa nadzieją pozostałe, które jeszcze czekają. Trzymam kciuki za Ciebie i córeczkę. Wszystko jest na dobrej drodze.
pozdrawiam
aneczka
Awatar użytkownika
munia
Posty: 458
Rejestracja: 08 maja 2002 00:00

Post autor: munia »

dziewczyny trzymajcie się !!!
Oby takich wiadomości więcej co dnia !
:cmok:
Awatar użytkownika
mini
Posty: 402
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: mini »

Serdecznie wszystkim dziękuję za gratulacje :cmok:

Krzysiu, mój mąż po wnikliwym obejrzeniu usg stwierdził, że córcia ma nosek po mamie (całe szczęście :hihi: ) a ja po cichu liczę, że po tatusiu odziedziczy kręcone włoski :lol: (i nie tylko to)

Aga, piruetów i wyskoków nie było, ale minę miałam taką, że mąż powiedział do mnie "zjedz cytrynę" :clown: :DDD: :hihi:
blankaz
Członek Stowarzyszenia
Członek Stowarzyszenia
Posty: 1266
Rejestracja: 10 mar 2002 01:00

Post autor: blankaz »

dobra nasza :bigok:
Blanka
Awatar użytkownika
Olivia
Członek Stowarzyszenia
Posty: 1187
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: Olivia »

Mini raczej rzadko tu zagladam w ten kącik i cholpia przegapiłam taka wiadomość 8O Cudownie że na reszcie laska jakaś w tym męskim gronie, bedzie miała spore powodzenie :lol:
Moje serdeczne gratulacje i trzymajta się zrowo. Całuję Olivka :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”