Jakie zarodki maja szanse (IVF/ICSI)?

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pszczoła78
Posty: 1144
Rejestracja: 04 cze 2013 17:33

Re: Jakie zarodki maja szanse (IVF/ICSI)?

Post autor: Pszczoła78 »

modana1780 pisze:Hej jestem tu pierwszy raz, także proszę mnie potraktować ulgowo:)))) Do IVF podchodziłam już trzeci raz, przyczyna niepłodności: idiopatyczna:( Pierwsze dwa razy zarodki słabe klasa C, za trzecim razem pobrano 10 komórek z czego 7 sie nadawało do zapłodnienia , 5 zarodków dwa klasy 8AB, 3 nie dotrwały do blastocysty. Dwa zarodki podane w trzeciej dobie, zastanawiam sie tylko czy te trzy dotrwałyby do 5 doby ?????
Jeśli jest mało zarodków lub są słabej klasy nikt nie czeka do5 doby z ich hodowla, najlepiej mają w brzuchu, ja miałam pobranych6 komórek z czego powstały3 zarodki, dwa przeżyły i podano mi je w drugiej dobie.



Wysłane z mojego HTC Desire 310 przy użyciu Tapatalka
starania od 2011
Invimed Warszawa - Walczymy o nasz CUD
13.10.13 start/I ICSI, 23.10 punkcja, 25.10 transfer
29.11 mamy serduszko
07.07.2014 Córeczka Martynka jest już z nami
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: Jakie zarodki maja szanse (IVF/ICSI)?

Post autor: oluska_m »


Zapewne jesteście już na finiszu składania zeznań podatkowych za rok 2016. Nie zapomnijcie o Bocianie i pozwólcie mu latać!
Niezmiennie liczymy na Was i Wasze wsparcie. 1% Waszych podatków pozwala nam działać na rzecz niepłodnych nieprzerwanie od 14 lat.

http://jedenprocent.nasz-bocian.pl/

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


antaxia
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2019 18:15

Re: Jakie zarodki maja szanse (IVF/ICSI)?

Post autor: antaxia »

Acustica sledzilam Twoje wpisy, mój zarodek również szybko się dzieli, czy udało Ci się zajść w ciążę i urodzić dzidziusia? Podzielisz się doświadczeniami?
Awatar użytkownika
Acustica
Moderator
Posty: 715
Rejestracja: 27 sty 2012 19:28

Re: Jakie zarodki maja szanse (IVF/ICSI)?

Post autor: Acustica »

antaxia pisze:Acustica sledzilam Twoje wpisy, mój zarodek również szybko się dzieli, czy udało Ci się zajść w ciążę i urodzić dzidziusia? Podzielisz się doświadczeniami?
Owszem, na 3 transfery dwa razy się udało -raz zarodek podany w 3 dobie miał 12 komórek, drugi raz zarodek podany w 4 dobie-morula. Niestety pierwszy raz przegrałam potem z krwiakiem podkosmówkowym, ale druga ciąża zakończyła się happy endem :)
Follow the white rabbit :)

----------------------------
ICSI - SET ...i tylko 6 tygodni radości :(
CRIO - DBT :(
CRIO - SET....7 dpt bHCG 10,1; 9 dpt bHCG 47,5; 11 dpt bHCG 213,2; 16 dpt bHCG 2939, 18 dpt bHCG 5078...32 dpt potomek zamrugał :)

40 tc - zgodnie z prognozami nadeszło tornado :D
cdn? ;)
Paula123789
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2019 15:09

Re: Jakie zarodki maja szanse (IVF/ICSI)?

Post autor: Paula123789 »

Odnowię temat...
Pobrano 16 komórek, 3 dni po punkcji mieliśmy 7 zarodków, 3 zamrożono w 3 dobie, a 4 miały rozwijać się do blastocysty i żadnemu się nie udało... czekam na criotransfer, ponieważ ze względu na duże ryzyko OHSS nie zrobili świeżego transferu...
suana
Posty: 3817
Rejestracja: 03 cze 2010 16:18

Jakie zarodki maja szanse (IVF/ICSI)?

Post autor: suana »

39 lat 2IMSI pobrano 5 komorek,1 sie rozpadla,3 byly niedojrzale,1 sie zaplodnila.Podano mi go w 3 dobie klasa 7B,aktualnie jestem 4dpt i czekam jeszcze 10 dni na bete...

czerwiec 2011-IVF synek wyczekany

crio w VII 19 -nieudany :(

05.20 IMSI -nieudane :(

04.21 AZ beta pozytywna :):)



08.12 JEST ON- braciszek:)


bari18
Posty: 11
Rejestracja: 13 cze 2020 08:25

Jakie zarodki maja szanse (IVF/ICSI)?

Post autor: bari18 »

Hej!
Ja mam 27 lat i od 2 lat się staramy z mężem o malucha. U mnie niedrożne jajowody. Po pierwszym transferze zarodek 4-dniowy (mrożony gdyż było ryzyko OHSS) dobrze rokujący i rozwijający się, ale nie udało się. Jeszcze mamy dwa zarodki - jeden podobny do tego pierwszego, drugi trochę słabszy oraz 3 komórki jajowe zamrożone. W piątek HSC - zobaczymy czy czegoś nie znajdą. Leczymy się w Novum u dr Taszyckiej.
Paula123789
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2019 15:09

Jakie zarodki maja szanse (IVF/ICSI)?

Post autor: Paula123789 »

U mnie w lutym pobrano 16 komórek, zapłodniło się 7. Świeży transfer był niemożliwy ze względu na ryzyko hiperki. 3 zamrozili w dobie, a 4 miały rozwijać się do blastki, ale im się nie udało... wczoraj miałam transfer mrozaczka, przy zamrożeniu miał 8 komórek, po rozmrożeniu zaczął się rozwijać i doszedł do 10. Za 12 dni mam zrobić betę, ale wariuje już od wczoraj
kasiulanikula
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2020 16:27

Jakie zarodki maja szanse (IVF/ICSI)?

Post autor: kasiulanikula »

Hej, jestem tutaj nowa. Wczoraj miałam transfer 5 dniowej moruli. Pozostałe zarodki zostały pozostawione do obserwacji, dzisiaj telefon, że nie rozwinęły się dalej :cry2:
Jakie szanse ma moja morula? Przekopałam forum i myślę, że kiepskie :cry2: nawet nie stała się blastocystą. Czy ktoś był w podobnej sytuacji?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”